Výběr prvni pušky typu AR-15

Samonabíjecí pušky


Tomak
Příspěvky: 463

Příspěvek#46 » čtv 20. led 2022, 11:32

Ruger MPR v 18" mám. Není mu co vytknout. Teď myslím vozí i nějakou kratší hlaveň. Má super spoušť, určitě ho neopomeň při výběru. Pokud bys dostal Peruna, nebál bych se ho. Kámoš má a spokojenost. Pro začátek stačit bude.

Uživatelský avatar
TheMlok
Příspěvky: 107

Příspěvek#47 » čtv 20. led 2022, 13:04

Tomak: Diky za referenci, to uz je macek :), urcite se pokusim sahnout na co nejvic kousku. Jj peruna jsem mel puvodne v merku ale nebyl jsem si jisty dodanim. Uvidime co ozkousim a co bude nez dosetrim par kacek jeste a dokopu se na nakupku a vyjimku (zasobniky a deformacni strely) a nez mi ji vyridi, co a jak bude :)

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#48 » čtv 20. led 2022, 13:16

IMG-20211117-WA0003.jpg

Vpravo 16" Savage MSR-15 recon a vlevo 18" Ruger MPR, btw oba mají holé 3kg +-50g
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
TheMlok
Příspěvky: 107

Příspěvek#49 » pát 21. led 2022, 07:49

Ou to jsou pekny macci :) nadhera

Uživatelský avatar
Killing joke
Příspěvky: 515

Příspěvek#50 » pát 21. led 2022, 10:39


Uživatelský avatar
TheMlok
Příspěvky: 107

Příspěvek#51 » pát 21. led 2022, 13:20

Jj diky moc, dobrej seznam, ja budu tunit postupne, abych to taky ozkousel a zjistil co mi sedi, pro zacatek chci nejaky kolimator, iron sights nejaky front grip, oboustrannou charging handle



Krovak84
Příspěvky: 33

Příspěvek#52 » stř 2. úno 2022, 18:22

Jdu se pochlubit, je dobojováno. McFly mě skoro zlákal na Savage MSR-15 Recon, ale pak v bazaru vylezla skoro nová BCM za cenu Recona a nebylo co řešit. Takže teď místo výběru pušky budu řešit jakou optiku za slušný prachy, aby mě žena definitivně nezabila do hlavy :lol:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#53 » stř 2. úno 2022, 19:30

Hezký. Jen nevím, ty krytky mi prijdou děsný. :) Optika no to bude zase ne dlouho v jinejch vláknech :)

Uživatelský avatar
Dizza
Příspěvky: 89

Příspěvek#54 » stř 2. úno 2022, 19:42

Taky jsem na ní koukal a super kup :-) ty snad neznáš základní pravidlo? “Bylo to mrtě levný, za půlku…to jsem tam nemohl nechat!” :-)



Krovak84
Příspěvky: 33

Příspěvek#55 » stř 2. úno 2022, 20:00

Ještě nevím, jestli tam ty krytky nechám. Maj jednu výhodu, nezebou :lol:

Jasně že znám, tím jsem se taky oháněl doma. Jsem ještě rozjímal, že se zastavím v Práglu pro toho Peruna, ale už je fuč stejně jako Recon. Bylo mý jediný štěstí, že jsem byl nadrženej a psal necelý 2 hodiny po zveřejnění, prej volalo dost lidí. A já se jim nedivím. Jinak mladej pán co prodával, měl slušný střelecký zázemí, takhle bych se jednou taky chtěl narodit. Je hezký, když tě podporujou v koníčku a neslyšíš nesmysly typu "na co potřebuješ další krám do baráku".



JakubDotPy
Příspěvky: 232

Příspěvek#56 » čtv 3. úno 2022, 07:17

Použij proti nim jejich taktiku. Když se zeptá kolik (jich bylo), vyděl třemi.
Nebo dokud se nevyzná v oboru, můžeš tvrdit, že "ty dédéčka sem vozí z Číny".

Uživatelský avatar
TwomblyCZ
Příspěvky: 11

Příspěvek#57 » pát 4. úno 2022, 15:43

@Krovak84: Nezapomeň, že největší noční můrou každýho střelce je, že po jeho smrti manželka prodá všechny jeho kvéry za cenu, za kterou jí řekl, že je koupil.... :lol:

Ad optika, osobně mám skvělou zkušenost s puškohledem 1-6x s taktickou ACSS osnovou od Primary Arms (ta osnova je tak oblíbená, že i Trijicon představil modely ACOGu s touhle osnovou a spousta dalších firem jí přebírá pro svoje produkty). Ale zase jiní preferují třeba Vortex Strike Eagle co je na podobné úrovni, jenom někomu vadí, že má v osnově tečku místo chevronu. Je to taky výběr na dlouhý lokte protože samozřejmě každý preferuje něco jiného :)



Krovak84
Příspěvky: 33

Příspěvek#58 » sob 5. úno 2022, 12:31

TwomblyCZ> U nás nemá smysl zapírat, ona stejně všechno zjistí :-D

Díval jsem se i na TRUGLO SCP Tac 1-6x24, na ebay jde ještě sehnat za 5k, což je supr cena. Co se týká osnovy, tak tam jsem totálně ztracenej, doma mám akorát fixní 4x Mildot na taktické malorážce. Takže vůbec nemám ánung, co mi bude vyhovovat a naopak štvát. U toho trugla se mi líbí, že na 1x zvětšení má člověk slušně velkej bod jako u kolimátoru, takže by ho neměl ztratit při rušivém pozadí. No a při zoomu už je vidět tečka uprostřed, takže by měl zvládat i mířenku na střední vzdálenost.

Jen mě nějak zaráží ta uváděná hmotnost 1kg i s montáží, to mi přijde trochu moc.



Choze
Příspěvky: 403

Příspěvek#59 » sob 5. úno 2022, 15:33

Už je tu z toho výběr první optiky?
viewtopic.php?f=47&t=8554

Uživatelský avatar
TheMlok
Příspěvky: 107

Příspěvek#60 » úte 10. kvě 2022, 07:28

Hoj,

tak kdyz jsem to tu zalozil, tak na zaver. Porad jsem cekal, a zase cekal a zase cekal, a Perun nic :) Tak jsem si nakonec koupil ADC MP5 Plus gen. 2, a jsem happy :) hlaven 14.5". Teda jeste vic budu az dostanu PZ a vyzkousim ji :). Ale vypada moc pekne, povrchovka i opracovani se zdaji solidni, tak se tesim.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů