Výběr prvni pušky typu AR-15

Samonabíjecí pušky


sirda
Příspěvky: 9

Příspěvek#151 » úte 6. zář 2022, 09:02

Ahoj, vyplatí se připlatit za Ruger 556 MPR 16" za 31k?

Nebo bude Radical Firearms RF16 QRC 16" za 24k dostatečný pro sváteční střelbu?
YT má solidní recenze pro RF16 jako lowEnd AR...a jak jsem pochopil, tak jim převážně uškodila kvalita výroby ze začátku.

Ano....rozpočet je omezený...

Děkuji



bigmountain
Příspěvky: 93

Příspěvek#152 » úte 6. zář 2022, 09:31

Ahoj, taky pořizuji první AR a snažím se, jak tu psali již kolegové přede mnou najít pro začátek dobrý kompromis cena vs kvalita, bez ohledu na twist, renomé značky apod. Nakonec mi z toho vyšel jako vítěz IWI Zion 15 s 12,5" hlavní. Co ušetřím na pušce oproti třeba VAR nebo DD, utratím raději v nábojích a kurzech.



Machead
Příspěvky: 911

Příspěvek#153 » úte 6. zář 2022, 19:12

Pozor na to, ci ta IWI je plynovka (direct impigement). Izraelci casto maju piestovky.
Aby clovek neskor nelutoval ze na tom nevymeni predpazbie a vlastne nic…



bigmountain
Příspěvky: 93

Příspěvek#154 » stř 7. zář 2022, 04:42

Ano, IWI je gas direct impingement a má mid-lenght gas block.



daniel
Příspěvky: 8

Příspěvek#155 » pon 3. dub 2023, 09:27

abeceda píše:
Destructore - já to mám do války,...


Jestli chceš do války, tak to se nech nalejt do AČR, vše ti vysvětlej, zbraň ti půjčej a ba i střelivo ti zaplatěj a sniperky tam určitě taky maj!



bigmountain
Příspěvky: 93

Příspěvek#156 » pát 21. dub 2023, 08:12

Machead píše:Pozor na to, ci ta IWI je plynovka. Aby clovek neskor nelutoval ze na tom nevymeni predpazbie a vlastne nic…

Zatím nelituji... ;)
Nastříleno zatím jen pár set, ale spokojenost. Za sebe mohu doporučit, byť to není prémiová značka (a cena), tak myslím, že normálnímu uživateli bude stačit. A ušetřené peníze může utratit za střelivo nebo kurzy...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů