IWI Zion 15

Samonabíjecí pušky


Killbucek
Příspěvky: 24

Příspěvek#31 » stř 1. úno 2023, 12:44

Jojo, tady bylo docela pěkný video ohledně vysvětlení té "absurdity" z pohledu ATF.

https://youtu.be/6O8jaJFztBU



Kvark
Příspěvky: 15

Příspěvek#32 » stř 1. úno 2023, 13:36

Jo ATF je mezi US střeleckou komunitou velice oblíbená :) Každopádně nám snad dorazí s pažbou B5.



bigmountain
Příspěvky: 93

Příspěvek#33 » stř 1. úno 2023, 15:29

Nekamenujte mne, ale v čem je ta pažba horší než ta původní a proč byste ji nechtěli? Koukal jsem, že stojí i o dost více, navíc nabízí možnost ukurtování na ruku. Díky.



Kvark
Příspěvky: 15

Příspěvek#34 » stř 1. úno 2023, 15:46

Né v poho já když ji dřív viděl a nevěděl o co jde tak mi taky přišla děsně taktikůl a boží s tím popruhem. Jako střílet se stím asi dá, ale jelikož je ta zadní část měká asi to nebude tak stabilní ja klasika.



Killbucek
Příspěvky: 24

Příspěvek#35 » stř 1. úno 2023, 20:01

Hele říkali, že při taktickém použití je snazší, ji díky tomu "hákovitému" tvaru někde nedopatřením zachytit. Ale samozřejmě u běžného střílení na střelnici je ti to asi jedno. Beru to tak, že všude na fotkách je to s tou B5, tak že by nám to s ní mělo i dorazit. ;-)



Kvark
Příspěvky: 15

Příspěvek#36 » čtv 9. úno 2023, 12:28

Čau dnes jsem psal prodejci u kterého mám objednávku a přišla mi tato odpověď: aktuálně čekáme na detailní informace od dodavatele, ale zatím nám bylo sděleno, že by mohly být naskladněny na přelomu února/března. Tak že já na to dlabu a asi vezmu to DD v 11,5 za pade. :D



bigmountain
Příspěvky: 93

Příspěvek#37 » čtv 9. úno 2023, 13:49

Já jsem mluvil v úterý z dovozcem a zásilka je zaplacená a na cestě. Do týdne by tu měla být, jsou tam primárně Zion 12,5. Pak zkušebna, takže platí prý termín naskladnění k prodeji do konce února. Ale pokud nechceš už čekat... Já osobně bych si třeba DD určitě nekoupil. ;-)



Kvark
Příspěvky: 15

Příspěvek#38 » čtv 9. úno 2023, 16:40

Jo v poho, já už, ale těm termínům nějak nevěřím a to nečekám od září jako jiní. ;) A co se dd týče za mě krásná zbraň až na ty plasty, ty vypadají jak madlo od dveří fábie. :lol:



Killbucek
Příspěvky: 24

Příspěvek#39 » čtv 9. úno 2023, 23:13

Kvark: to mi ani neříkej... Objednal jsi to nakonec tam kde já? Páč jestli tobě napíše tohle a mě tvrdil, že už to bude nejspíš tenhle týden, tak to je pomalz na přes držku.. :roll:



Kvark
Příspěvky: 15

Příspěvek#40 » pát 10. úno 2023, 10:16

Killbucek né já to mám z defendie, ale prdim na to v pondělí se zajedu mrknout na to dd. nehodlám čekat dalších čtrnáct dní, abych pak zjistil, že furt nic.



R4mb0
Příspěvky: 46

Příspěvek#41 » pát 10. úno 2023, 10:43

Stejny obchod, info z konce listopadu: "dle dovozce se zbrane dostanou do CR zacatkem prosince"...

Zde na foru se tusim jiny prodejce vyjadroval ve smyslu, ze s timto dovozcem nehodla spolupracovat, protoze je s nimi tezke porizeni.

To "uz, uz" je velmi trapne a neprofesionalni.

Ale nekdy to snad bude, marzi maji z prodeju a ne kecu. Ale nedivim se nikomu, ze se zaridi jinak.



Killbucek
Příspěvky: 24

Příspěvek#42 » pát 10. úno 2023, 12:31

A kdo to sem tedy ofiko dováží? Netušíte? Já dnes dostal odpověď, že na mě myslí - to je milé.. :lol: - a že snad už příští týden.. :roll: Taky bych byl radši, kdyby řekli, bude to ještě minimálně měsíc, spíš dva, než tohle každotýdenní odsouvání.. :roll:



bigmountain
Příspěvky: 93

Příspěvek#43 » sob 11. úno 2023, 18:55

Pokud vím, dovozcem IWI do ČR je firma Proammo.cz. Od nich mám i výše napsané informace...



Killbucek
Příspěvky: 24

Příspěvek#44 » ned 12. úno 2023, 00:48

Aha, díky za info. Pak ale moc nechápu ty informace, co dostávám já.. :roll: Mě řekne, že snad příští týden, přitom ty máš ofiko info od distributora, že to má být až konec února.. Tak tohle info snad musí mít i ten můj prodejce ne :?:



Střelec
Příspěvky: 1667

Příspěvek#45 » ned 12. úno 2023, 10:46

V čem si myslíte, že tato AR bude lepší než 90% jiných na trhu ve stejné cenové relaci? Recenze na YT neberu jako relevantní důvod, ty jsou mnohdy placené. Dnes už není rok 2020, aby člověk musel čekat na pušku X měsíců. Dovozce nedodá, koupím jinou. Zvlášť, když to tu vlastně nikdo neměl v ruce, aby mohl relevantně kvalitu posoudit.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů