Antreg karabina 9 mm Luger

Samonabíjecí pušky


Béďa
Příspěvky: 821

Příspěvek#31 » pát 4. lis 2022, 19:14

Můžu znát technické problém s G zásobníky? Nebo jako fakt řešíte vzhled?

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 537

Příspěvek#32 » ned 6. lis 2022, 11:45

Beda: důvody jsou 2. nejdu do války, ty hračky se mi musí i líbit, provedení "kosa" je nadčasové. Gééčka obecně asi hned po EVO mi způsobují vyrážku a MP5 zásobníčku mám hafo. A nevystavování střelecké pohotovosti je snad na karabinách i tradice, na kterou jsem si dávno zvyknul.



Béďa
Příspěvky: 821

Příspěvek#33 » ned 6. lis 2022, 13:41

Tak že by to bylo na MP5 zásobníky je šance hodně blízká nule...
Osobně je dle mě obchodní nesmysl uvádět novou karabinu na trh bez střelecké pohotovosti..

Jasně beru že to vypadá divně, ale příklad Stribogu, kdy dlouho drželi své zásobníky aby nakonec nabídli i G je odstrašujícím příkladem jak to nedělat...Osobně bych viděl že A sáhne po osvědčeném tzn, buď G nebo Evo zásobníky. Nic dalšího co by dávalo smysl mě nenapadá...

Spíše jsem zvědavý na systém nového A. Pokud by to byl jen blowback i když asi s nějakým bufferem, neviděl bych důvod proč kupovat a. když můžu mít BT...

Osobně bych preferoval brzděný závěr z MP5, sklopná, nebo teleskopicka pažba jako u BT.

.

Uživatelský avatar
morho
Příspěvky: 699

Příspěvek#34 » ned 6. lis 2022, 13:50

Béďa: Takže Stribog v BT kvalitě za 20k příplatek? :P



Béďa
Příspěvky: 821

Příspěvek#35 » ned 6. lis 2022, 14:55

Se záběrem z MP5....ale je ne.na proprietární zásobníky a mraky negativních recenzí a kolik měl stribog generaci zásobníků?

Mimochodem to BT vyjde v důsledku levněji než Stribog...u BT kupuješ celý set, včetně optiky-znackové, popruhu, kufru přímo pro danou zbraň k alitniho čištění...

Uživatelský avatar
morho
Příspěvky: 699

Příspěvek#36 » ned 6. lis 2022, 16:00

Však Stribog A3 má bržděný závěr jako MP5, a ve variantě na G zásobníky za 36 tis, to není špatný.



Béďa
Příspěvky: 821

Příspěvek#37 » ned 6. lis 2022, 19:26

Tak není to jako MP5...je to podobný systém...

Když doplnim do podoby setu BT tak se ceně BT přiblížim.

Steibogu fandím, myslím že s G zásobníky to už bude v pohodě se spolehlivostí. Ale jak dlouho to trvalo?

Osobně se těším na nový A doufám že nabídne něco navíc oproti konkurenci.

Uživatelský avatar
morho
Příspěvky: 699

Příspěvek#38 » pát 9. pro 2022, 00:11

sokar píše:Letos prostě musí být funkční kus ready. Více info dodám jak bude. 8-)


Už len 22 dní
prosím nezabudni
že sa blíži



getsome
Příspěvky: 615

Příspěvek#39 » pát 9. pro 2022, 05:58

Béďa píše:Mimochodem to BT vyjde v důsledku levněji než Stribog...u BT kupuješ celý set, včetně optiky-znackové, popruhu, kufru přímo pro danou zbraň k alitniho čištění...

Za předpokladu, že ti vyhovuje Aimpoint Acro/T1/TL a nechceš třeba EOTech, kufr neskončí mezi ostatními kufry ve sklepě a čištění už nemáš celou bednu :lol:



mijunior
Příspěvky: 96

Příspěvek#40 » pát 9. pro 2022, 07:10

To morho: Taky stříhám metr ;)



Béďa
Příspěvky: 821

Příspěvek#41 » pát 9. pro 2022, 08:18

To getsome:Tak předpokládám že každý kdo by kupoval BT je svepravny a vhodnost optiky a doplňků v setu si zhodnotí sám...jinak kdyz vidím co dávají lidi na Arka za 50plus tak ten Aimpoint je někde jinde...
Mimochodem ten kufr asi nedáš na hromadu k ostatním, což je případ u mě u HK, kdy dostaneš obrovský kufr kde se SP ztrácí:), u BT to je kufirek na míru.

Jinak svého času byla v setu i ručka a popruh. Netuším jak to je teď.



Béďa
Příspěvky: 821

Příspěvek#42 » pát 9. pro 2022, 08:20

Tak na Antrega jsem taky hodně zvědavý, snad to nebude mít takové zpoždění jako tlumič a snad to bude něco zajímavějšího než neuzamčený závěr.

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2419

Příspěvek#43 » pát 9. pro 2022, 09:41

Hotový prototyp neznamená, že bude představen veřejnosti. To může být klidně až v květnu příštího roku. Tlumič měl být taky už na jaře a kdy byl reálně uveden na trh? Věřím, že začátkem roku (či koncem zimy) bude možné nového Antrega v 9mm vidět při testování (třeba lektory Hardtasku) na některé střelnici. Reálně bude k dostání v létě nebo na podzim. :)

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2419

Příspěvek#44 » sob 24. pro 2022, 20:40

sokar píše:Páka je opatřenou povrchovkou třídy milspec 3 - tedy nejvyšší možné. Někomu se otírá více, jinému méně - některé co jsou v antregu jsou s minimálním otěrem po roce - záleží kdo jak natahuje.. Jinak devítku jsem měl v ruce včera - bude na prodej nejpozději do poloviny roku. Víme, vývrt, víme funkci přebíjení, víme zásobník a je na ní několik unikátních věcí atd. Nechtěl jsem ji pustit z ruky. Více info sdělit nemůžu, ale je se na co sakra těšit. :mrgreen: :mrgreen:

Dík za info a těšíme se na příští rok :)

Uživatelský avatar
morho
Příspěvky: 699

Příspěvek#45 » pát 10. úno 2023, 22:26

sokar píše:bude na prodej nejpozději do poloviny roku. Víme, vývrt, víme funkci přebíjení, víme zásobník a je na ní několik unikátních věcí atd.


My ale pořád nic nevíme :(

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 hostů