Brokovnice na střelbu holubů

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 536

Příspěvek#91 » úte 6. bře 2018, 10:15

Koukni se na ADDA Olomouc a Ata-Arms Sporter. Mám sice odstříleno pár set ran, ale za ty peníze spokojenost. Taky jsem měl rozpočet 30 k. Uvažoval jsem víceméně mezi Mossbergem a tou Atou. U Aty mě přemluvily zahraniční chválící videa a srovnávání s Berettou 686, dobrý přístup prodejce a prostě mi padla do oka. Stavitelná šína, hezký dřevo, černá baskule... kupuje se i očima. Standart čoky byly v ceně. Už netrpělivě vyhlížím jaro :mrgreen:

Uživatelský avatar
Poky
Příspěvky: 60

Příspěvek#92 » úte 6. bře 2018, 11:31

Díky za tip. Ja vazne nevim co si o tech tureckejch myslet. Kazdopadne ji zkusim nekde v ramci JC kraje proverit a vyzkouset. Očima dobrý ale :)



hulvath
Příspěvky: 20

Příspěvek#93 » úte 6. bře 2018, 12:08

Nebo vazneji :) Turecka (ne)znackova kvalita je velice ruznoroda, kdo sezene vyvozni licenci, ten vyrabi na jedno kopyto s ostatnimi "znackami". Da se trefit dobry kus, ale i takove otresne priklady, jako zde, doporuciji shlednout : https://www.youtube.com/watch?v=Z4Il7oupVKA

Ale to není brokovnice na holuby že?

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 536

Příspěvek#94 » úte 6. bře 2018, 13:31

Já nad Turkama taky váhal, ale na Atu jsem slyšel a vyčetl na angl. fórech celkem chválu. Tak jsem to zkusil, na Berettu prostě nebylo a nemá to pro mě smysl. Zmetek se každopádně taky najde, není to ručně dělaný ital. Ale taky tak stojí. Kdybys zabloudil do JM kraje, klidně ukážu ;-)

Uživatelský avatar
wigum
Příspěvky: 921

Příspěvek#95 » úte 6. bře 2018, 14:30

[quote="Poky"...[/quote]
Tou Marocchi nic nepokazíš. Na turka se vybodni. Jestli to se střelbou myslíš vážně, tak potřebuješ něco kloudnýho.

Uživatelský avatar
Poky
Příspěvky: 60

Příspěvek#96 » stř 7. bře 2018, 06:16

Taky si myslím ze Italkou nic nezkazim. Ani ne tak vážně, jako si jít 2x za měsíc odpočinout, když mi par kilaku od baraku otevreli strelnici s vrhackou. Jde mi spíš o trvanlivost ty zbraně. Do teď jsem střílel tátovo ZHckem se skeet hlavněma. Dobrý..ale za zenitem už :).

Vcera jsem se domluvil v STVarms, mají v Přerově 3 kousky, za 3 týdny ji přivezou a bude k vidění v Českých Budějovicích. Na místě se rozhodnu.

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 536

Příspěvek#97 » stř 7. bře 2018, 20:44

Já bych si tou levnou Italkou nebyl tak jistý. Co jsem vyzjistil na střelnicích, levné italky jsou řádně ošulené a pak to tak dopadá. Holt si za kvalitu nechají zaplatit... Turka jsem se taky bál, ale strojní a zbrojní výroba tam šla hodně kupředu, Ata je podle zahraničních fór srovnatelná s levnějšími Berettami. Zažitý názor Turek = šmejd už je podle mě trošku pryč. Ale jak říkám, můj názor po párset ranách - Atu za kloudnou považuju ;-)



cora
Příspěvky: 60

Příspěvek#98 » stř 7. bře 2018, 21:14

za 30 koupíš krásnou Zoli, vozí to David Kostelecký (zlato OH 2008 v Pekingu v trapu), tak to rozhodně šmejd nebude. Pokud to budeš chtít domluvit pošli SZ. Jinak 26-27.5. bude v Brně Zoli chalenge v UT na 200 terčů a Zoli za nějakých 80-90tis. tam bude ve slosování (pouze pro účastníky soutěže)

Uživatelský avatar
Poky
Příspěvky: 60

Příspěvek#99 » čtv 8. bře 2018, 06:06

Ahoj, o jakej model se má jednat? Na strankach ma vsechny ZOLI 100 000+ :)



cora
Příspěvky: 60

Příspěvek#100 » čtv 8. bře 2018, 08:57

myslím že jsem nepsal “podívej se na www stránky...” ;)

Uživatelský avatar
Poky
Příspěvky: 60

Příspěvek#101 » čtv 8. bře 2018, 09:50

Nepsal..ale zajimalo by me o jakej jde model :).. A kdo se moc pta malo googli



cora
Příspěvky: 60

Příspěvek#102 » čtv 8. bře 2018, 14:52

ale gůůůgl vůbec ne, jde o modely z vyšších cenových hladin, které jsou za daleko lepší peníze... dobrou flintu za 30 nekoupíš, nicméně jsou jisté možnosti, ale veřejně to psát nebudu ;)



Béďa
Příspěvky: 817

Příspěvek#103 » sob 10. bře 2018, 19:04

Než Turka za 30 tak bych radši šel do jeté, ale značkové. Super nabídka je na brokovnice.sk. Jsou schopni i zařídit papíry pro převoz do ČR.



Jirik.fx
Příspěvky: 356

Příspěvek#104 » sob 10. bře 2018, 19:16

Jojo na brokovnice.sk se dá občas najít poklad. A to si nic použitého a levného nekupuji, ale občas tam opravdu mají moc pěkné věci za neskutečně dobré peníze. Nic jsem tam nikdy nekoupil, ale když vidím,, že kolegové na trapu mají dvakrát tak dobrou pušku než já a dali za ní polovinu, tak skřípu zubama.

Uživatelský avatar
Poky
Příspěvky: 60

Příspěvek#105 » pon 12. bře 2018, 12:15

Béďa píše:Než Turka za 30 tak bych radši šel do jeté, ale značkové. Super nabídka je na brokovnice.sk. Jsou schopni i zařídit papíry pro převoz do ČR.


Převoz do ČR je to nejmenší.

Ja nemam vlastni zkusenost s jetou Berettou ale kamarad si takhle natriskal hubu dvakrat, provaril na tom dost penez. Tady je kazda rada draha..v zamku jsou pevny vzdycky..a to okolo clovek nezjisti.

Na moje rekreacni strileni proste nedam 70+ tis za kozu. Marocchi za dva roky splni svuj ucel a pak se uvidi.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů