Zahrdlení



Bushman1
Příspěvky: 8

Příspěvek#1 » pon 19. říj 2020, 20:05

Zdravím všechny, mám dotaz ohledně brokovnice. Koupil jsem si svoji první brokovnici. Je to Zoli. Nemá výměnný choky. A chtěl bych se zeptat jaké má zahrdlení, jestli se to tak dá určit. Na jedný hlavni je napsáno 18,3 a na druhý 18,4.



aToM
Příspěvky: 498

Příspěvek#2 » pon 19. říj 2020, 20:29

Bez zahrdlení by měl být průměr 18.5, takže zahrdlení je 0,2 resp 0,1 mm, to by +-odpovídalo 1/4 choku na té 18.3 a nějaký improved cylinder na té 18,4



Dragunov
Příspěvky: 395

Příspěvek#3 » pon 19. říj 2020, 20:51

Když jsme u toho, jde hlavně s pevným zahrdlením upravit na vyměnitelné nebo je to blbost? A jsou výměnné choky zaměnitelné mezi výrobci?

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#4 » úte 20. říj 2020, 05:55

Tak teoreticky lze dodělat závit na choke, případně naletovat adapter, prakticky to bude těžce nerentabilní. Jinak zaměnitelnost mezi výrobci nějaké je, ale v omezené míře, jsou tací co používají svoje mimo "standardy"



Amegan
Příspěvky: 23

Příspěvek#5 » pát 4. čer 2021, 20:28

Zdravím, tento dotaz směřuji k uživatelům brokovnic s vyměnitelnými čoky "Mobilchoke".
Je tento taktický čok (viz příloha, brokovnice UTAS UTS-15) zaměnitelný s Beretta Mobilchoke?
Na netu jsem našel, že je tato brokovnice kompatibilní s čoky od Beretty, ale už se nezmiňují jestli Mobilchoke, Optimachoke nebo Crio choke.
Od pohledu odhaduji, že se jedná o Mobilchoke a teď hledám jen ujištění, abych nekoupil špatně.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#6 » pát 4. čer 2021, 20:54

;) mobilchoke zda se..
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Amegan
Příspěvky: 23

Příspěvek#7 » čtv 10. čer 2021, 23:20

McFly děkuji za odpověď. Doufal jsem, že se ozve někdo kdo ty čoky používá. Ale jinak čoky jsem zakoupil a ano opravdu se jedná o MobilChoke.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů