Vydut hlavne po 120 vystrelech - Mossberg 940 JM Pro



Konrad
Příspěvky: 4

Příspěvek#1 » sob 4. pro 2021, 22:35

Po 120 vystrelech z nove samonabijeci brokovnice Mossberg 940 JM pro se udelala vydut v hlavni. Pouzite naboje pouze olovo., (ne ocel) vyrobce SB, 3,5 mm, navazka 24g a 36g, originalni, neprebijene. Mam ji mesic a pul, viz foto hlavne v priloze. Mate nekdo zkusenosti, jak probiha reklamace v takovem pripade a zda muze byt uznana a vseobecne zda je hlaven mozne reklamovat? Predem dekuji, AH
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



antonspelec
Příspěvky: 1182

Příspěvek#2 » sob 4. pro 2021, 23:16

Moc tam toho nevidim, ale pokud je v hlavni fakt vydut, normalne bych to odnesl prodejci a reklamoval. Reklamace by mela probihat minimalne standardne, tj. podle zakona ma prodejce 30 dnu na odstraneni zavady a pokud se ta sama zavada stane 2x nebo 3x (ted nevim presne), mas narok na vraceni penez. Takhle jsem presne reklamoval brokovnici loni.
A nebo jeste je jedna moznost, ktera se u nas ale moc nevidi, tj. ze prodejce hned vrati penize ci nabidne nahradni kus



Konrad
Příspěvky: 4

Příspěvek#3 » ned 5. pro 2021, 10:09

Zkusim to, je to koupene v top guns, zatim jsem u nich koupil tri zbrane, tak snad vyjdou vstric. Jen se pozastavuji nad tou niklovanou hlavni, tj. brokovnice automat za 30.000 a celkove u mne Mossberg platil za kvalitu... toto by se na ruske Baikal nestalo... nebo aspon mne ne ani po 5000 vystrelech..na vsem se dnes setri. Kazdopadne dekuji za odpoved, hezky den AH



antonspelec
Příspěvky: 1182

Příspěvek#4 » ned 5. pro 2021, 17:57

Njn, dneska uz bohuzel vzdy neplati, ze vysoka cena=kvalita, nebo ze renomovana znacka=kvalita. Ale taky to samozrejme muze proste jen bejt smula na kus.
Proste klasicky reklamuj a kor pokud jsi u nich stalej zakaznik, tak bych na tuhle strunu zkusil taky zahrat. Hodne stesti a dej vedet, jak jsi dopadl



Béďa
Příspěvky: 817

Příspěvek#5 » čtv 9. pro 2021, 14:24

Ohledně topguns mám dobré zkušenosti a nepředpokládám problém s reklamací.



Konrad
Příspěvky: 4

Příspěvek#6 » sob 11. pro 2021, 20:18

Ja take ne, jdu tam v pondeli, tak dam vedet jak jsem dopad. Bude se to pravdepodobne posilat dovozci/zastupci Mossberg.. Koukal jsem na tlakove zkousky ktere dela napr Benelli a Mossberg po vyrobe na hlavnich, a Benelli se neboji do te jejich hlavne na M2 (podobny brokovy automat stejne kategorie) narvat 2x vetsi tlak,.. m2 speed performance je teda o par tisic drazsi ale je tam soucasne i moznost strilet oceli bez omezeni velikosti broku. Tak jestli vyjde reklamace jinak, nez vymenou za stejny kus nebo oprava, coz nepredpokladam, zkusim Benelli.... https://www.top-guns.eu/samonabijeci-br ... ce-66-cm26 Kazdopadne diky za rady a podporu, zbrane jsou pro mne jak mazlicci, velmi si je hyckam.. AH



Konrad
Příspěvky: 4

Příspěvek#7 » pon 13. pro 2021, 17:32

Ahoj, dnes jsem byl reklamovat vyse uvedenou zavadu na hlavni. V prvni rade musim rict, ze prodejce v topguns jsou naprosti profesionalove, okamzite mi vratili penize bez jakehokoliv cekani!! To se dnes jen tak nevidi. Zbran mela z vyoroby KRIVOU HLAVEN!!! a to tak, ze pri vystrelu broky narazely do steny hlavne a poskodili ji tou vyduti a utrzenim kouskem. (Prodejce pouzil termin kriva jako turecka savle) mne to bohuzel okem neslo poznat... Kazdopadne dalsi strileni z ni by asi mohlo dopadnout tak, ze by mi to zustalo v ruce. Hlavni ponauceni z toho pro mne je: VZDY po cisteni nasvitit hlaven inspekcni baterkou (treba takova tuzka od energizeru za 120 kc) a detailne ji prohlednout.
Dale k Mossbergu.. nechci pausalizovat vyrobce kvuli jednomu kusu, ale muj osobni nazor je ze tato zavada NIKDY nemela projit vystupni kontrolou! Ke mne domu uz zadny Mossberg neprijde, coz ale neznamena ze to neni kvalitni vyrobce.
Abych byl ferovy i ja vuci prodejci, hned jsem si v topguns kupil novy brokovy automat a to vyse zminovany Benelli M2 Speed Performance s doplatkem, tak se tesim, se ji poradne odzkousim tento tyden. Dekuji za rady, preju hodne bezpecnych vystrelu, timto ukoncuji toto vlakno a prikladam obrazek me nove krasavice od Benelli! Hezke Vanoce! AH
B8999085-E396-4ED6-8AD3-7815DABF43F7.jpeg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů