Winchester SXP Defender dotaz začatečníka



rocket
Příspěvky: 2

Příspěvek#1 » sob 1. říj 2022, 15:08

Ahoj, omlouvám se za blbý dotaz, pořídil jsem si Brokovnice Winchester SXP Defender, čekám na průkaz. Doma jsem zkušebně nabil vystřelenou nábojnici 12/70 a když ji dám dovnitř, přijde mi, že nedovře závěr, je tam mezera a dost musím bojovat, aby nábojnice byla i vyhozena. Je to správně a chyba je na mé straně (předpokládám a doufám) nebo na straně brokny?

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#2 » sob 1. říj 2022, 15:21

Mám tu samou brokovnici a vše jde krásně zlehka... Nemáš tu vystřelenou nábojnici nějak zdeformovanou?



rocket
Příspěvky: 2

Příspěvek#3 » sob 1. říj 2022, 15:53

Moc děkuju, i když nevypadá poničeně, zkusil jsem to s několika dalšími a je to takových 50/50. Takže to bylo tím a už se těším na střelnici :)
děkuji



Béďa
Příspěvky: 821

Příspěvek#4 » sob 1. říj 2022, 15:54

Vystřelená nábojnice není optimální, většinou už je trochu zdeformovaná, předpokládám že se sušičkou to bude v pohodě. Mám stejnou zkušenost, sice u jiné znacky, ale vliv střeliva bude stejný.



Sam Jr.
Příspěvky: 227

Příspěvek#5 » sob 1. říj 2022, 18:33

Kdyz jsem si vyrabel susilky na blbnuti s pumpou, musel jsem darovane vystrelene nabojnice zformatovat - byly evidentne vystreleny z volnejsi komory. Takze stahnout kovani pres presnou diru o nejakou tu desetinku. Vsak sundej hlaven a zkus si jak ti jdou do komory, musi jit volne jako plne naboje.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů