Náhradní díly na Benelli M4 - kde sehnat?

Uživatelský avatar
Dominika
Příspěvky: 67

Příspěvek#1 » ned 11. pro 2022, 19:39

Nevím zda jsem dala příspěvek správně ale zeptám se. Neví někdo kde sehnat náhradní díly na brokovnici Benelli M4 -- sháním úderník, pažbu, pružiny a podobně . Děkuji



zkpet
Příspěvky: 52

Příspěvek#2 » ned 11. pro 2022, 19:47

Od Michala Vavrečky, bestpatron.

Uživatelský avatar
Dominika
Příspěvky: 67

Příspěvek#3 » ned 11. pro 2022, 20:16

Vavrečkovi jsem volala a i psala několikrát email, bez odezvy skoro dva měsíce přesto že jsem si tam koupila tu M4 a i Beneli Supernovu + sluchátka MSA. přístup hrozný, když kupuješ jen hezké kecy a když potřebuješ díly jen prázdná slova a nic. jak se říká, když ptáčka lapají, hezky mu zpívají. Takže od Bestpatron už nikdy více..
Proto sem dala dotaz sem, jestli někdo neví kde se dá ještě koupit. Dnes jsem psala přímo i do Benelli.it. Tak uvidím.



Jarda89
Příspěvky: 357

Příspěvek#4 » ned 11. pro 2022, 20:42

STV Group převzala obchodní zastoupení Benelli v ČR (nevím ale jestli to není jenom pro ozbrojené složky), tak se zkus zeptat u nich ;)

Uživatelský avatar
Sobiho
Příspěvky: 789

Příspěvek#5 » pon 12. pro 2022, 11:13

JJ je tomu tak, ale protože to mají i na FB, předpokládám, že to bude i pro civilní sektor.
https://www.facebook.com/stvgroup.cz/po ... Btk58hxjWl



Střelec
Příspěvky: 1668

Příspěvek#6 » pon 12. pro 2022, 12:49

Od STV jsem kdysi poptávál ne úplně běžný ND pro zbraň, jejíhož výrobce zastupují a dodali. Jen komunikace byla tehdy na dýl.

Uživatelský avatar
Bubenicek
Příspěvky: 261

Příspěvek#7 » pon 23. říj 2023, 16:20

Já od Best Patron také čekám na díly přes rok a komunikace také vázne, nebo spíš žádná, spíš na mě kašlou. U STV group ochota a komunikace hned.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 hostů