Výběr brokovnice - pumpa/automat



Jirka33
Příspěvky: 21

Příspěvek#241 » čtv 17. pro 2020, 19:09

sided píše:Neměl bys střílet delší, kratší nevadí.


Koupil jsem si totiž stovku Fiocchi slugů kde na krabici je napsaný 12/70, ale v krabičce jsou 12/67. :roll: (ale vypadají pěkně)



antonspelec
Příspěvky: 1182

Příspěvek#242 » čtv 17. pro 2020, 19:30

Ja mam 1301 Tactical, coz je stejna 3” komora a strilim z ni sportovni slugy a buckshoty B&P 65mm - bez problemu. Delsi nez ty 3” bych do toho nerval, ale kratsi pohoda

Uživatelský avatar
jezekif
Příspěvky: 1550

Příspěvek#243 » čtv 17. pro 2020, 19:33

V tý krabičce s nápisem 12/70 jsou náboje popsaný 12/67, nebo co? Ve starých loveckých flintách to vadilo střílet jinou délku náboje, než byla konstrukce komory. V nových je důležité nepřekročit délku komory. To znamená, že kdybys (teoreticky, prakticky takovou asi nenajdeš) koupil s hlavní komorovanou na 12/67, nemůžeš z ní střílet 12/70, natož magnum. Obráceně to neva.



Jirka33
Příspěvky: 21

Příspěvek#244 » čtv 17. pro 2020, 19:45

2 jezekif: Přesně tak, na krabičce je 12/70 na patronách je přímo natisklý 67mm, vyzkouším je na střelnici... díky za info, taky jsem si myslel, že by to nemělo vadit :) BTW nemáte tip na nějakou pěknou brokovou střelnici kolem Prahy? nebo event. i v Praze? díkes.

Uživatelský avatar
Sud
Příspěvky: 795

Příspěvek#245 » čtv 17. pro 2020, 20:27

Jirka33: Třebotov



Jirka33
Příspěvky: 21

Příspěvek#246 » čtv 17. pro 2020, 20:46

2 Sud: jsem myslel spíš, že by se tam dalo střílet třeba na gongy nebo popry nebo na něco podobného... nebo dle libosti na nějaké předměty (plechovky a tak), holuby bych ještě určitě nedal, jsem začátečník a břídil... trefím slugem tělo na 25m, zatím nic víc... a dá se někde na střelnici střílet třeba buck shotama?



antonspelec
Příspěvky: 1182

Příspěvek#247 » čtv 17. pro 2020, 21:31

Presne tohle realizuju ve Vrazkove



Jirka33
Příspěvky: 21

Příspěvek#248 » pát 18. pro 2020, 17:54

2 antonspelec: už jsem se tam objednal, díky za tip! pán po telefonu sympatický a ochotný. už se těším :)



Jirka33
Příspěvky: 21

Příspěvek#249 » pon 21. pro 2020, 19:38

chtěl jsem se zeptat jestli někdo nemá zkušenost ohledně botky na pažbu pro Berettu 1301 - limbsaver versus originál od Beretty MicroCore? Co je lepší si koupit? Něco by se mi šiklo... a taky nějakej pěknej malej a né moc drahej kolimátor... docela se mi líbí Vortex Crossfire 2 (LED upgrade) - ceny kolem 4.000,- (ale neznám nikoho kdo ho má) díky za tipy

PS kdyby jste někdo kupoval mohli by jsme koupit spolu a ušetřit za poštovný



LordSalix
Příspěvky: 579

Příspěvek#250 » pon 21. pro 2020, 20:31

Vortex Crossfire 2 mám na AKS74u a je skvělý. Ze zahraničí má jenom skvělé recenze, lidi si to dávájí na AR15 ve velkém. A ani na plynové trubce malého kalacha se zatím neuvařil, i když na něm neudržím ruku. Kdyby náhodou zdechl, tak má neomezenou doživotní záruku. Samozřejmě chápu, že do války to není, tam si člověk ten okamžik zdechnutí nemůže dovolit a zaplatí čtyřnásobek za trochu větší jistotu ... ale zrovna na brokovnici o tolik nejde, přinejhorším je z něj pořád ghostring :D Ale on hlavně neumírá, skvělá koupě.



antonspelec
Příspěvky: 1182

Příspěvek#251 » pon 21. pro 2020, 20:36

Original Beretta neznam, sel jsem cestou limbsaveru primo z limbsaver.com, protoze na nej jsou ty nejlepsi reference. Vyzkouset jsem ho ale nemel kde, tak jsem se rozhodl proste tem referencim verit...a vyplatilo se. S limbsaverem je to uplne jina zbran, naprosto spickovej utlum, subjektivne urcite tak o 50% mene kope oproti fabricke botce.

S kolimatorem zkusenost zadnou zatim nemam...je v planu, ale jelikoz mam jine zbranove priority a bankovky netisknu, tak musi pockat. Nicmene mi ani nechybi, ta zbran je dost presna v mych volsovych prackach i s temi ghost ring miridly...ve Vrazkove na tech 25 metru slugem trefim co potrebuju. Ale verim, ze s kolimatorem to bude jeste lepsi a rychlejsi...



Jirka33
Příspěvky: 21

Příspěvek#252 » pon 21. pro 2020, 20:56

LordSalix: a to máš tu starší verzi nebo tu (novější?) LED upgrade?



Béďa
Příspěvky: 817

Příspěvek#253 » úte 22. pro 2020, 18:45

Kolimec jsem pořídil UTG Micro, je určen dle výrobce i na pistole tak by mohl brokovnici ustát. Mám zelenou tečku, velikost akorát.
Na pažbu jsem pořídil origo botku microcore od Beretty, mám ji na kozlici vím že funguje. Síla je 25mm, velikost musí být Hunting, verze pro sportovní pazby je vyšší. Objednával jsem přímo z eshopu Beretty spolu s očkem pro popruh které se dává za prodluzku, zásilka dorazila za 3dny!



Jirka33
Příspěvky: 21

Příspěvek#254 » stř 23. pro 2020, 09:00

Béďa: a to jsi objednával na českém webu Beretty nebo na tom evropském? Já že na českém očko nemají (nenašel jsem ho) a na evropském píšou, že dlouhodobě není k dodání... jinak bych taky objednal. A jak jsi spokojenej s botkou Microcore od Beretty? Lepší než původní botka? Taky bych šel asi do ní... líbil by se mi i Limbsaver, ale vyjde za dolary dost draho a očekávám ještě problémy na celnici a doplacení DPH.



Béďa
Příspěvky: 817

Příspěvek#255 » stř 23. pro 2020, 18:32

Samozřejmě z evropského, v září bylo poutko skladem. Nemůžu srovnávat s limbsevrem, ale proti origo botce vysoké několik milimetrů je nová bitka nebe a dudy.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů