SDM M87O



petercz
Příspěvky: 63

Příspěvek#181 » stř 31. bře 2021, 10:35

petercz píše:Tak už mám také hotovou krytku závitu, ještě nějakou povrchovku :)

Tak konečně mám od výrobce pár dalších, takže piště kdo má zájem.
viewtopic.php?f=4&t=13292



stip
Příspěvky: 280

Příspěvek#182 » stř 31. bře 2021, 13:56

Jestli to není výrobní tajemství, co tam použil SDM za závit? Mají to brokovnice obecně nějak "normalizované"?



petercz
Příspěvky: 63

Příspěvek#183 » stř 31. bře 2021, 22:54

Závit je M23x0,75



minatrix
Příspěvky: 9

Příspěvek#184 » pát 16. dub 2021, 16:00

Někdo, kdo má tu nepotřebný klíč kontramatky tý úsťovky? Po stěhování ji nemůžu najít... Děkuji



minatrix
Příspěvky: 9

Příspěvek#185 » sob 1. kvě 2021, 14:43

...tak ještě pár drobných úprav...



minatrix
Příspěvky: 9

Příspěvek#186 » sob 1. kvě 2021, 17:18

..
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



MartyCZe
Příspěvky: 35

Příspěvek#187 » ned 2. kvě 2021, 15:24

Pěkný, já na ten tepelnej štít už čekám 6 týdnů a pořád nic. Krytku ústí hlavně mam doma připravenou a momentálně si hraju s představou toho, že na 3D tisku vyrobím centrační výztuhu tubusů s Mlokem.



minatrix
Příspěvky: 9

Příspěvek#188 » ned 2. kvě 2021, 20:20

Škoda, že ho někdo z našich nevyrobí z plechu... Ty ceny jsou strašný...



MartyCZe
Příspěvky: 35

Příspěvek#189 » stř 19. kvě 2021, 21:32

Obrázek

Mno, takže krytka místo kompíku od petera nainstalována. Matici jsem nahřívat vůbec nemusel a použil se přiložený klíček + dlouhá trubka + svěrák.Taková menší vsuvka pro ostatní, povolujete kontramatku, ne kompík jako takový. Kolega co vypomáhal mi to rovnou načernil a celkový dojem z délky broxny tisíckrát lepší.

Mno a k tepelnýmu štítu:
Ehm, to si brownells nemůže hlídat popisy produktů nebo co se děje??? Formed steel with elongated cooling slots protects your hand from burns.
Ten tepelnej štít je obyčejný kus plastu, který jsem mohl objednat z ebaye za 250 kč na airsoftku (dělá to jako doplněk Cyma, která repliky magpulovyho remíka). Tak nějak jsem tady nenarazil jestli to někdo skutečně má jako kus plechu/kovu, nebo jestli to mají všichni plastový, ale budiž. Když už to bylo doma tak jsem si řekl, že si to tam hodím. Předpažbí jsem hodinu a půl brousil a konečný efekt se dostavil. Jediný problém jsou přebíjecí lišty, který mi silně drhnou o centrační O ring u komory, ale to se doufám časem ochodí.



minatrix
Příspěvky: 9

Příspěvek#190 » stř 9. čer 2021, 23:04

MartyCze:
Úplně stejný dojmy a stejná práce s dremelkou. Někde jsem četl, že to předpažbí je měkkej plast... . No vůbec se to tak netvářilo.



MartyCZe
Příspěvky: 35

Příspěvek#191 » čtv 10. čer 2021, 11:47

První pocoronavirovy zážitek ze střelby.
trap střelivo nepočítám, vystříleno něco kolem stovky, přebíjení v pořádku.
S&B Buckshoty 12/70, různý druhy, vystříleno něco kolem 50, přebíjení taky v pohodě
S&B 12/76 Buckshot magnum, 25 kusů, 1x se prázdná nábojnice sekla v okýnku, závadu připisuju unaveným rukám a sobě.
S&B 12/67.5 Special Slug, 25 kusů, všechny bez problemu.
Zřejmě jsem měl štěstí na kus a uplně mě minuly problémy ostatních uživatelů týhle srandabrokny. Origo předpažbí poletí brzo pryč a už je objednany novy přímo od magpulu.

Uživatelský avatar
vosicz
Příspěvky: 132

Příspěvek#192 » úte 6. črc 2021, 21:54

Nemá prosím někdo na prodej přebytečnou krytku závitu, nebo případně neplánuje v dohledné době výrobu pár kusů? Celkem rád bych sundal kompík a mimo všechny už dříve zmíněné důvody hlavně kvůli tomu, že se mi brokna o cca 2cm nevejde do kufru :roll:



rarach89
Příspěvky: 87

Příspěvek#193 » úte 15. bře 2022, 23:34

Jeden prodejce jich dovezl 20 a za týden je má skoro pryč. Mě tam leží v rezervaci. Jen nevím jestli vůbec vyzvedávat, jestli fakt stojí za ty prachy (7390Kč) a jestli je potřeba mít doma brokovnici na 20 ran ročně když jí svátečně vytáhnu na provětrání.



rarach89
Příspěvky: 87

Příspěvek#194 » pát 18. bře 2022, 10:44

Čekal jsem nové kousky, ale všechny dovezené jsou stejně rok 2019.
M870 je doma a koupil jsem rovnou předpažbí od Magpulu. Původní šlo dolu samo, na Magpul musela přijít gumová palice. Doporučuju kouknout na youtube na rozborku. Při skládání jsem tam nedokázal nacpat táhla, trochu jsem zabral a jedno vyskočilo mimo a celé se ohlo, takže jsem to potom rovnal. :roll: Po půl hodině trápení jsem pustil youtube a hned bylo složeno.

Do zásobníku se mi vejde po vyndání tyčky 6ks 12/70, ale při pumpování se jim občas nechce z trubky a zaseknou se tak napůl. Nějak jsem nepřišel na důvod. Dělají mi to cvičné i normální od všech výrobců. Někdo stejný problém a nebo ví řešení?



MartyCZe
Příspěvky: 35

Příspěvek#195 » sob 19. bře 2022, 13:47

Nejsi jediný. Mě tam taky nešlo nasadit. Zkoušel jsem to doma svépomocí u toho jsem si zkurvil závit který jsem pak musel odřezat a udělat nový. Tyčku se mi povedlo taky ohnout. Ten tubus na který se nasazuje je oproti originalu tlustší.
Jaký náboje do toho používáš? Já používám je S&B a závadim si sám vlastníma rukama když už je mám unavený a přestanu pumpovat dostatečně dynamicky

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů