CZ 511 samonabíjecí

Dlouhé zbraně .22LR


Jarek
Příspěvky: 8

Příspěvek#1 » čtv 12. kvě 2016, 08:30

Dobrý den,má někdo skušenosti s touto zbraní,děkuji

Uživatelský avatar
tomblaha
Příspěvky: 195

Příspěvek#2 » čtv 12. kvě 2016, 17:56

Já mám 581, je to předchozí model, možná bych mohl poradit...

Uživatelský avatar
Georg
Příspěvky: 1222

Příspěvek#3 » čtv 12. kvě 2016, 21:28

Kdysi ji měl strýc. Byl jsem u toho, když ji kupoval novou. Několikrát jsem si z ní vystřelil. Stříleli jsme vždy s náboji S&B a malorážka byla vždy bezproblémová. Já si jako konkurentku koupil levnější čínskou "samonabíječku" JW 14, kterou mám doteď. CZ 511 byla fajnová flintička na "takovéto domácí střílení". Už je to několik let zpátky, ale nevzpomínám si, že by s ní byl jakýkoliv problém. Naopak bylo potěšení z ní střílet. Jen ten zásobník měla CZ 511 oproti té mojí malorážce jen na 8 nábojů, ale nebylo to nic, kvůli čemu bych ji měl udělit pomyslné mínus.
P.S. co se týče pevných mířidel u CZ 511, tak tady nemohu sloužit, puška byla už při koupi hned osazena puškohledem. Nikdy se nesundaval, vždy jsme stříleli přes optiku.
Myslím, že je škoda, že se přestala vyrábět, osobně si myslím, že to byla dobrá malorážka.



kiv61
Příspěvky: 581

Příspěvek#4 » čtv 12. kvě 2016, 22:06

Mám samonabíjecí 512, což je v podstatě její mladší ségra.
Zásobníky na 5 a 10 ran, vystříleno dosud kolem 2500, na ní nějakou no-name china "optiku", která alespoň mně bohatě stačí.
Neměl jsem s tou flintou zatím žádný problém (vyjma svých volšových rukou a očí ) .. ;)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti