Nové malorážky CZUB: CZ 457

Dlouhé zbraně .22LR


kolemjdoucí
Příspěvky: 822

Příspěvek#481 » pon 8. dub 2024, 12:32

Souhlasím s variantou těžká hlaveň / match komora. Proč si kazit výsledky už na začátku? Až to tazateli začne vadit, bude už pozdě. Co bych naopak začal řešit, je jakou použít pažbu.

Uživatelský avatar
Triplehead
Příspěvky: 71

Příspěvek#482 » ned 19. kvě 2024, 15:44

Ahoj, chtěl jsem se podělit o testování střeliva RWS Target Rifle se zbraní CZ 457 MTR (Varmint hlaveň, Match komora).
Střílel jsem ze sedu viz fotka (50m, malorážkový terč, téměř bezvětří). Občas to ulítne, něco můžu být já, ale ty větší ústřely přisuzuji střelivu.

Před střelbou jsem čistil hlaveň.
Řekl bych, že téhle malorážce střelivo docela chutná a za cenu 3,-/kus se jedná o velmi dobrou tréningovou variantu.
V porovnání s SK Standard 3.30,-/kus jsou výsledky téměř stejné (nemám na fotkách).

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek



kolemjdoucí
Příspěvky: 822

Příspěvek#483 » ned 19. kvě 2024, 18:11

Mám podobnou zkušenost - při testu střeliva se stejným typem zbraně (kolegova CZ 457 MTR) vykazovalo střelivo RWS (ovšem typ Rifle Match) daleko nejlepší soustřely, dokonce i oproti dříve favorizovaným SK Standard.

Uživatelský avatar
Triplehead
Příspěvky: 71

Příspěvek#484 » ned 19. kvě 2024, 18:46

Já bych teda SK Standard oproti Rifle Match nepovažoval jako favorita. Přeci jen už je to střelivo v jiné třídě. V porovnání oproti RWS Rifle Match bych spíš zvolil od SK stejnojmenné Rifle Match, nebo obecně nějaké match střelivo.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: yetti84 a 1 host