Rossi 7022

Dlouhé zbraně .22LR


smates
Příspěvky: 351

Příspěvek#1 » sob 11. zář 2021, 17:36

Nemate nekdo prosim tuto samonabijeci malorajdu?Premejslim ze bych ji vzal na nejaky to sranda strileni.Diky



Mickhesh
Příspěvky: 111

Příspěvek#2 » úte 14. zář 2021, 18:04

Zdravím, osobně ji nemám, ale po shlédnutí videí na YT se mi docela začíná líbit. Za tu cenu 6tis člověk samozřejmě nemůže čekat bůhvíco. Ale v základu 2 zásobníky (odpadá trapné dokupování dalších jako u jiných renomovaných firem) Lišta na scope, závit na tlumič, možnost bipodu, stavitelná mířidla jak stranově tak výškově. Mě osobně vadí syntetické provedení a líbila by se mi v zelené barvě, nikoli černé. Koukal jsem po CZ512, ale cenovka 13tis a nemožnost závitu mě odrazuje. Navíc doma puškohled mám, tlumič také i bipod by se našel. Rozhodně velké zamyšlení. Na videích se s tím borec trefoval na 25m s oporou jednou dírou kupodivu :-D avšak na přesnost by si tohle kupoval jen málokdo. Spíše střílení do popperů apod.



Střelec
Příspěvky: 1648

Příspěvek#3 » úte 14. zář 2021, 18:10

Rossi je poměrně brak. Z vlastní zkušenosti (a kolegy). Revolver (já) + pákovka (kolega), natrápili jsme se s tím oba



smates
Příspěvky: 351

Příspěvek#4 » úte 14. zář 2021, 18:51

Sehnal jsem informace a fotky primo od majitele.Zpracovani vypada standartne.Pouzdro je slitina a zaver ocel.Nenarocna na strelivo.Tlumic optiku i bipod mam.Takze jsem ji objednal s 18" tezkou hlavni a zavitem.



Mickhesh
Příspěvky: 111

Příspěvek#5 » úte 14. zář 2021, 19:17

Strelec: Tak to byl Taurus kdysi taky brak. Spolecnosti se prodavaj a kupuji a myslim ze to bylo i v tomto pripade.
Smates: kde jsi objednaval prosim te?



smates
Příspěvky: 351

Příspěvek#6 » úte 14. zář 2021, 19:31

Objednaval jsem na Vadiumlov Ceska Lipa.Maj nejake skladem primo na prodejne.Jinak by to mela bejt kopie Mossberg 702.



Střelec
Příspěvky: 1648

Příspěvek#7 » stř 15. zář 2021, 06:26

Mickhesh píše:Strelec: Tak to byl Taurus kdysi taky brak. Spolecnosti se prodavaj a kupuji a myslim ze to bylo i v tomto pripade.
Smates: kde jsi objednaval prosim te?


Můj revolver (po otci, výroba z 90. let) je opravdu historie (ve finále šel na likvidaci, nesehnal jsem potřebný ND na opravu), ale kamarádova pákovka je případ pár let starý. Proto nemám valné mínění.



zelenac
Příspěvky: 88

Příspěvek#8 » stř 15. zář 2021, 12:39

Ja mam pakovku od rossi a zatial ziadny problem.Bolo treba odhrotovat par suciastok,trocha vylestit zamykacie kliny a pribrusit botku pazby...ale za tu cifru(polovicna od uberti) to nema chybu!Za tu cifru som to dokonca cakal.Co som necakal,boli podobne ''problemy'' s revolverom od rugera.
Takze ak ta malorajda ma ocelovy zaver.....za tu cifru sa uz oplati s nou trocha pohrat.



Střelec
Příspěvky: 1648

Příspěvek#9 » stř 15. zář 2021, 16:33

Já osobně bych chtěl za své peníze hotový kvér a ne "dodělej doma".



kolemjdoucí
Příspěvky: 810

Příspěvek#10 » stř 15. zář 2021, 16:59

A proto si přihodíš 4+ litry a koupíš Rugera 10/22, stejně jako bych to udělal já. Problem solved.



smates
Příspěvky: 351

Příspěvek#11 » stř 15. zář 2021, 17:08

Nejlevnejsi Ruger 10/22 se zavitem je takedown a stoji kolem 14tis.To je vic nez dvojnasobek Rossi.



zelenac
Příspěvky: 88

Příspěvek#12 » stř 15. zář 2021, 20:34

Kolemjedouci....mozno by si nakoniec zistil,ze si tie 4 litry mohol radsej prestrielat...ruger uz nieje taky etalon kvality ako byval.
Ak ma ta rossina fakt ocelovy zaver,tak to bude velka konkurencia 10/22ke.
Smatesi,potom pisni,ci to ma fakt ocelovy zaver.Za tu cifru to vypada velmi zaujimavo.Budem rozmyslat,ci sa zbavit rugera mk3 a kupit flintu.



smates
Příspěvky: 351

Příspěvek#13 » pát 17. zář 2021, 23:14

Tak malorajda je doma a vzal jsem 21" misto objednane 18".Hlaven,zaver a zasobnik je ocel.Pouzdro zaveru nejaka slitina.Miridla jsou plast a dobre citelne.Lista pro optiku je plast,uvidim jestli to bude drzet nastrel,kdyztak pujde vymenit nebo uplne pryc.Celkove zpracovani bych rekl vcelku slusne.
To - zelenac Ruger MK3 v nerezu a rozhodne bych se ho nezbavoval.



zelenac
Příspěvky: 88

Příspěvek#14 » sob 18. zář 2021, 11:00

Ani ja by som sa ho nezbavoval,keby mal dlhsiu hlaven a bol v nerezi.Lenze je cierny a s kratkou hlavnou.Mne by sa pacil s hlavnou dlhou 180-200mm a ani by nemusel byt nerezak.
O tej malorajde uz rozmyslam kde ju u nas kupit.Za tu cifru s ocelovym zaverom nemoze mat chybu.



Mickhesh
Příspěvky: 111

Příspěvek#15 » pát 24. zář 2021, 17:50

Tak dnes dovezena domů, první dojmy jsou vhledem k ceně adekvátní, čekal jsem horší zpracování. Za 5900 a k účelu na který jí budu používat naprosto dostačující. Uvidíme co na střelnici. Zítra zkusím napsat první dojmy až si to trochu okouknu zblízka.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů