Výběr pistole v ráži .22LR

Krátké zbraně .22LR
Uživatelský avatar
tomasek
Příspěvky: 424

Příspěvek#151 » pát 16. črc 2021, 14:44

4mike,
díky , pro mne úplná novinka



risa2000
Příspěvky: 845

Příspěvek#152 » pát 16. črc 2021, 14:59

Rezek je co, nebo kdo?

Uživatelský avatar
Sud
Příspěvky: 794

Příspěvek#153 » pát 16. črc 2021, 15:40

Luxik: z těhlech tří si vyber, co chceš. Mělo by to být celkem jedno.

Uživatelský avatar
4mike
Příspěvky: 1190

Příspěvek#154 » pát 16. črc 2021, 19:38

risa2000 píše:Rezek je co, nebo kdo?

https://www.facebook.com/kmrarms/
Sud píše:Luxik: z těhlech tří si vyber, co chceš. Mělo by to být celkem jedno.

pokud mi slouží paměť, tak z těch tří je jen jedna fullsize
Z géčka to má málo, ta co jsem měl možnost zkusit vyžadovala po 2_3 suplatech čištění breechface.
Mosquito jsem kdysi vlastnil, NE, diky

Uživatelský avatar
tomasek
Příspěvky: 424

Příspěvek#155 » sob 17. črc 2021, 14:59

4mike: kolik ta malorážka KMR stojí? Díky za odpověď

mně se moc líbíl antreg zenith S, předpokládám celoocelová za cca 37tKč
po výstřelu se nepohybuje celý závěr u sportovní pistole to mám taky tak
a jsem zvyklý

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 516

Příspěvek#156 » ned 25. črc 2021, 09:31

Snine je beznadějná, občas to u pana Suchomela zkouším, ale o výrobě se stále neuvažuje. Těšil jsem se na Buck Mark Plus od Browningu ... realita, zpracování je zklamání. Vrátím se tedy asi zpět k tématu adaptérů, konkrátně nejsíš Kadet na Shadow 2 . Můžete pls někdo napsat víc, případně polemizovat o smyslu adaptéru. Strojařky mi vrtá kebulí zda je rozumné prohazovat dva pohyblivé zaběhnuté díly ? Zda hraje roli, že moje S2 je v SA se zeptám na prodejně až se prodavači vrátí od moře.



heh
Příspěvky: 12

Příspěvek#157 » pon 26. črc 2021, 09:20

tomasek píše:4mike: kolik ta malorážka KMR stojí? Díky za odpověď

19k byla zaváděcí cena. Bylo to přes Jirku Šerýho, závodí mu s tím superjunioři a zkušenosti s tím má výborné.
http://ipsc-csol.cz/
Já to vybral pro superjuniora. Šuplata rozměrově stejné jako Shadow2, takže žádný problém s pouzdrama, holster na bázi CR speedu.
Měnil jsem pojistku na rozšířenou, aby to šlo lépe odjistit, protože pokud je to pro 10 let, tak DA ne, moc velký odpor -> SA + pojistka ala divize STD. Komunikace s Kummerem po mailu skvělá, velice ochotní - kromě pojistky jsem bral i nějaký brka, na případné tunění.
Provozní zkušenosti můžu doplnit, až vzniknou.



AntonŠpelec
Příspěvky: 95

Příspěvek#158 » čtv 29. črc 2021, 06:03

DesertEagle: Pokud se nepletu, tak u těch kadetů mají uvedeno, že nelze použít na SA.

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 516

Příspěvek#159 » čtv 29. črc 2021, 07:59

V CZUB neexistuje žádná firemní podpora. Firma žije již zminovanou fylozofii:... "pro chudáky z CZ tady rozhodně nejsme ...". Zákazník je potom odkázaný na rady prodavače, který tvrdí, že spoušták nehraje roli (dotaz v Opletalce) a dále konstatuje: ..."všechno je kvalitní a přesné, pouze je nutné donést si zbran a budeme zkoušet, který tam sedne. Pokud se nezadaří, tak si to donesete puškaři..". Hmmm, přesně potom netoužím ...



AntonŠpelec
Příspěvky: 95

Příspěvek#160 » čtv 29. črc 2021, 08:24

Někde jsem na to narazil, když jsem si zjišťoval informace o tomhle adaptéru. Dokonce to bylo na více místech napsané, ale teď to nemůžu nikde najít. Mám kadet objednaný přes prodavače, no jak bude sedět je tedy velká otázka. Bude to asi pokus - omyl. Jo a chtěl jsem se závitem, ve Střelecké revui únor 2020 ji tam mají vyfocenou, ale nikde jinde jsem ji se závitem neviděl, takže už v to ani nedoufám.

https://www.streleckarevue.cz/wp-content/uploads/2020/10/14-cz-kadet.pdf

Uživatelský avatar
TREW
Příspěvky: 170

Příspěvek#161 » sob 7. srp 2021, 14:16

Zdravím, po letech spokojenosti s Berettou 71 a GP K22 pistole mě zaujala další "snad" šikovná dvaadvacítka Taurus TX22. V minulé střelecké revue č. 7/2021 o ní vyšel článek. Bohužel už vyšlo další číslo a tak než začnu hledat nějakou knihovnu, nemáte někdo doma výtisk SR č. 7 a ochotu poslat mi sken toho článku? Předem děkuji a samozřejmě i osobní zkušenosti s Taurusem TX by měl zajímali.



checkroot
Příspěvky: 39

Příspěvek#162 » ned 8. srp 2021, 10:17

TX 22 vlastním, není to špatná pistole. Kupoval jsem ji kvůli závitu na tlumič a kapacitě zásobníku. Je relativně spolehlivá, dobrá spoušť, jedinou nevýhodu vidím v tloušťce hlavně, která má jenom 10.3 mm a oproti Berettě, která má hlaveň docela masivní to vypadá trochu vtipně. Každému taky nemusí vyhovovat plastové zásobníky.

Uživatelský avatar
TREW
Příspěvky: 170

Příspěvek#163 » ned 8. srp 2021, 12:52

Děkuji za informace, půjdu se na ní podívat do obchodu, abych věděl, jak mi sedne do ruky. GP K22s má taky platové zásobníky, což mi trochu vadí a nejsem si jist, že vydrží fungovat 45 let, jako ty plechové co mám k Berettě. Jinak je GP robustní pistole s ocelovým závěrem a jsem s ní spokojený. U toho Tauruse mi ale přijde skvělé, že vyřešili zásobník na 16 nábojů. Jinak, je pravda, že čelní pohled na hlaveň je opravdu takový titěrný, ale dostali se s váhou zbraně pod 500g.



Had666
Příspěvky: 95

Příspěvek#164 » ned 8. srp 2021, 19:46

TREW píše:další "snad" šikovná dvaadvacítka Taurus TX22. V minulé střelecké revue č. 7/2021 o ní vyšel článek. Bohužel už vyšlo další číslo a tak než začnu hledat nějakou knihovnu, nemáte někdo doma výtisk SR č. 7 a ochotu poslat mi sken toho článku? .

Pokud by jsi chtěl, mužů naskenovat a poslat.



lukin81
Příspěvky: 14

Příspěvek#165 » úte 31. srp 2021, 12:26

Ahoj všem,

prosím byl by to někdo, kdo má Taurus TX22 delší dobu, např. od toho roku 2019 a byl by ochoten něco napsat k fungování, jak je mlsná, případně neduhy, závada, ale v podstatě jakékoliv vlastní info k této pistoli? Z nějakého důvodu mi je TX22 "sympatičtější" než jiné .22.... a přemýšlím o ní. Obchodník chce prodat, ten řekne cokoliv, tak zkouším zde..

Děkuji za případné příspěvky...

L.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host