Výběr pistole v ráži .22LR

Krátké zbraně .22LR


blacknocturno
Příspěvky: 557

Příspěvek#91 » stř 8. dub 2020, 15:31

Ale někdy si holt musíš koupit i to co nechceš. Beretta M71 je prostě nejlepší volba. Je spolehlivá, přesná, žere všechno, střílí se z ní výborně, má dobrou ergonomii, zajímavou služební historii, nevypadá "sportovně" a dá se sehnat za dobrou cenu. Můžeme o tom vést spory, můžeme s tím dokonce i nesouhlasit, ale to je tak všechno co se s tím dá dělat!



Jirka 1985
Příspěvky: 32

Příspěvek#92 » stř 8. dub 2020, 17:27

blacknocturno píše:Ale někdy si holt musíš koupit i to co nechceš. Beretta M71 je prostě nejlepší volba. Je spolehlivá, přesná, žere všechno, střílí se z ní výborně, má dobrou ergonomii, zajímavou služební historii, nevypadá "sportovně" a dá se sehnat za dobrou cenu. Můžeme o tom vést spory, můžeme s tím dokonce i nesouhlasit, ale to je tak všechno co se s tím dá dělat!

:thumbup: :thumbup:
Ale opravdu tato zbraň není to co chci. I když věřím že je super!..



blacknocturno
Příspěvky: 557

Příspěvek#93 » stř 8. dub 2020, 18:31

Já to chápu ale nedá se s tím nic dělat. Ber to jako chlap. Uvidíš že si ji zamiluješ! Každý komu jsem ji kdy půjčil z ní byl nadšený a ty budeš taky.



kolemjdoucí
Příspěvky: 810

Příspěvek#94 » stř 8. dub 2020, 19:38

blacknocturno> 1. liga :lol: :lol: :lol:



N560
Příspěvky: 118

Příspěvek#95 » stř 8. dub 2020, 21:01

Jirka 1985: máš ode mě od včera SZ...

Ohledně Beretty 71. Měl jsem ji také a musím říct, že na střelbu na 25m to rozhodně nebylo. Pistole je to hezká, opravdu všežravá, má krásnou historii, ale ještě jsem neviděl na střelnici, že by z ní někdo byl schopen nastřílet na 25m takové výsledky, aby ho to dlouhodobě bavilo... A to těch lidí s B71 bývalo v době její slávy (cca 6 let zpět, kdy se prodávaly okolo 3000,- ) na střelnici několik. Už svou konstrukcí to prostě na přesnou střelbu není stavěné, o špatně čitelných mířidlech ani nemluvím. Peace ;-)



kiv61
Příspěvky: 575

Příspěvek#96 » stř 8. dub 2020, 21:42

Jirka 1985 píše:[
Ale opravdu tato zbraň není to co chci. I když věřím že je super!..


Ok, jsi si tu založil "své" téma, dostal zhruba 90 odpovědí, co čekáš ještě více? :roll:

Nevím, ale nějak to připomíná čím dál tím více potrhlou ženskou, která sice "neví co chce avšak nedá pokoj dokud to nedostane" .. ;)

Uživatelský avatar
OtravnyPomeranc
Příspěvky: 105

Příspěvek#97 » stř 8. dub 2020, 22:14

Naprosty souhlas, normali clovek se zepta nekolikrat, pak si projde nejake recenze a ma vetsinou jasno. Zvazi co od toho ocekava, kolik ma penez a bla bla bla... Jelikos ale znam jednoho kamose, ktery je schopen treba pul roku resit jakou televizi si koupit, a nez se rozhoupe uz maji novy model, a je zase na zacatku. Tak se nedivim tady nicemu :-D

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2955

Příspěvek#98 » stř 8. dub 2020, 23:05

kiv:
Musím se Jirka1985 zastat. nechápu jak se to z toho mohlo stát 7 stran. z těch 90 příspěvků moc od Jirka1985 není. Jirka od začátku chce velkou a spolehlivou pistol (a to Beretta 71 není). Bylo pár doporučených velkých a spolehlivých, asi se mu nelíbí. Z prvního výčtu asi 10 pistolí na výběr má ve finále dvě (velké spolehlivé). všechno ok...

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2510

Příspěvek#99 » čtv 9. dub 2020, 07:11

Presne tak. Jirka se primerene zeptal. Má ted vicemene dve varianty, ktere osaha a vybere. Je to nekdo jinej, kdo to tady pleveli hovadinama.



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#100 » čtv 9. dub 2020, 09:41

blacknocturno píše:Já to chápu ale nedá se s tím nic dělat. Ber to jako chlap. Uvidíš že si ji zamiluješ! Každý komu jsem ji kdy půjčil z ní byl nadšený a ty budeš taky.

FAktem je, že M71 byla první pistole, nakterou jsem po letech sáhl a hnedle jsem si řekl, proč už dávno nemám ZP. A tak jsem šel a udělal si zbroják. M71 Berettku dodnes ještě nemám, ale historicky se zasloužila o to, že mám ZP a baví mne střílení.



Jirka 1985
Příspěvky: 32

Příspěvek#101 » čtv 9. dub 2020, 13:28

Blacky píše:Presne tak. Jirka se primerene zeptal. Má ted vicemene dve varianty, ktere osaha a vybere. Je to nekdo jinej, kdo to tady pleveli hovadinama.

Děkuju za objektivní náhled. Myslím že jsem tak nějak už rozhodnut . Až obchody otevřou tak vyrazím osahám okoukám a jednu si pořídím. A pak se o ní podělím. Už se moc těším!! Zatím doma střílíme ze vzduchovky :lol: Prostě stav nouze :)

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2510

Příspěvek#102 » čtv 9. dub 2020, 19:52

:) JJ já dnes tátovi "nastřeloval" Hatsan Striker. Má na tom nějakej plastovej 4x20 dalekohledík :) Na 15 m se vejdu do 5 koruny. To ujde. Zítra asi proplesknu všechny křídlatý obesrávače.



Jirka 1985
Příspěvky: 32

Příspěvek#103 » čtv 9. dub 2020, 20:38

Já jsem si koupil vzduchovku gamo a byl na tom puškohled. A byla to taková kvalita že jsem ho raději sundal a střílím pouze na oko na 15m na nakreslenej terč a naprostý střed:)

Uživatelský avatar
seton
Příspěvky: 273
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#104 » čtv 9. dub 2020, 20:54

Mám K22 a jsem z Prahy , mužů dat vystřelit, mám i P1 9mm Luger, tu K22 mám pro střílení na střelnici tu P1 na nošení.
GRandPower je dobra volba, mám v .22 i beretu71 a revolver holek 9 ran.
Na sranda střílení nejlepší kalibr.
Ještě potřebuji nějakou pušku v .22 a jsem spokojenej parchant :)



salamcz
Příspěvky: 48

Příspěvek#105 » ned 12. dub 2020, 19:59

Jak jsi s tou K22 spokojeny? Je vsezrava jak M71? Mam P07 kadet a ta si treba se standardama od S&B moc nerozumi.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti