Beretta 70/71

Krátké zbraně .22LR


TonyHu
Příspěvky: 5

Příspěvek#2071 » ned 1. kvě 2022, 17:41

Zdravím, jaký máte názor na ,,uloženky’’, jde v dnešní době vůbec sehnat? Mám možnost si z pár kusů vybrat, nechce se mi tomu ale moc věřit a popravdě uplně nevím podle čeho to poznat… zásobníky jsou lehce ošoupané, jinak jsou celkově moc pěkné a bez škrábanců. Jediná ošoupaná, nebo spíš vyleštěná část je muška a vypadá to jako naschvál kvůli lepšímu míření. Jsou celé od oleje až to z nich teče... V dnešní době se jedou podvody ve všem, tak se chci zeptat zda máte někdo zkušenost z poslední doby. Cena je 6500,- jsou jednotlivě v papírové krabičce a zabalené do bublinkové folie.



Idahou
Příspěvky: 486

Příspěvek#2072 » ned 1. kvě 2022, 17:57

Stále jsou v obchodech a předpokládám, že od jednoho dovozce.
Kdyžtak koupit u "oblíbeného" prodejce

Můj kousek vypadá jak když byl relativně často branej do rukou, mířidla mám taky vyleštěný, ale přišlo mi že byl střílenej hodně málo, hlaveň zrcadlo. Vystříleno pár stovek S&B HV HP a bez problémů, jen zásobníky závadí, když do nich naláduju víc než se má
Zkus jak chodí závěr, zda nedrhne spouště + rozdělej a podívej se na vnitřek



TonyHu
Příspěvky: 5

Příspěvek#2073 » ned 1. kvě 2022, 18:13

Byl jsem se podívat ve více obchodech a tady je stav bezkonkurenční stejně jako cena. Proto mi to je celý divný :D Všude začíná věta stejně ,,Jde o uloženky a sám jsem si vybral ty nejlepší kousky,, Většinou jsou ale doškrábané. Tenhle týden budu mít povolení k nákupu, tak snad bude vše ok. Zase za tu cenu a levné střílení… navíc nábojů je všude dostatek.



skagerak
Příspěvky: 976

Příspěvek#2074 » pon 2. kvě 2022, 01:03

Kazda zbran byla nejak ulozena* a v nejakem stavu...

*Takze ulozenka...

Obecne se nekdy zbrane v ramci repase precernuji, takze povrchovka nemusi byt voditko. U .22 ani hlavnen jak zrcadlo jak pise idahou nemusi byt voditko (protoze .22 lr). Takze proste okouknout vcetne vnitrku vybrat a doufat....



film
Příspěvky: 94

Příspěvek#2075 » úte 3. kvě 2022, 15:34

Ona uloženka může být zbraň co má do konce výrobcem garantované životnosti pár set ran.
Např. mám-li zbraň co má životnost 20t ran, tak po 19000 ranách jde na uloženku.



TonyHu
Příspěvky: 5

Příspěvek#2076 » pát 6. kvě 2022, 16:11

Tak koupeno, vyčištěno a uloženo. Rám netknutý, jediné kde je lehce vidět opotřebení je u pojistky sundání závěru. Jsem spokojený, rovnou jsem si ji i vyzkoušel a na to že jsem střílel po 10ti letech, tak docela dobrý :) vybíral jsem z 15ti kusů.
Děkuji za rady a celé toto vlákno.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



TonyHu
Příspěvky: 5

Příspěvek#2077 » sob 7. kvě 2022, 04:16

Ještě pár fotek.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



HenryCZ
Příspěvky: 33

Příspěvek#2078 » pon 5. pro 2022, 22:18

LordSalix píše:Dá se udělat závit na té tovární. Dělají to v topguns v Praze a závit + krytka + zvýšená mířidla dohromady vyjdou asi na 3000.


Nemáš foto jak vypadají vyšší mířidla? Nechávám si dodělávat závit a vyšší mířidla by byla super



LordSalix
Příspěvky: 579

Příspěvek#2079 » úte 6. pro 2022, 20:16

Napiš do topguns mail, pošlou fotky a aktuální nabídku. Když jsem to tehdy řešil já, tak mířidla vypadala hrozně, ale byl to prototyp. Zatím jsem do toho ale nešel.



hunter240
Příspěvky: 230

Příspěvek#2080 » pát 17. bře 2023, 07:04

Zdravím, nevíte kde by se dala koupit vratná pružina závěru na berettu71?



major6700
Příspěvky: 1

Příspěvek#2081 » čtv 13. dub 2023, 21:36

Ahoj, já jsem koupil na 71 ND zde (. https://www.omps2.it/en/250-series-70) Mají prakticky vše a ceny solidní. Jen to poštovné.



Gatling71
Příspěvky: 28

Příspěvek#2082 » úte 20. čer 2023, 15:37

Dobrý den, můžete mne prosím někdo odkázat na nějakou tabulku kde jsou uvedeny letopočty jak je zobrazují italové?
Mám v rámečku AD a tuším že je to rok 1978 ale chtěl bych to mít jisté (černé na bílém, jak se říká).
Děkuji.

Jarda



Gatling71
Příspěvky: 28

Příspěvek#2083 » úte 20. čer 2023, 15:53

Heh... Tak jsem to asi už našel.
Kdyby to někoho zajímalo: https://practicalshotgun.com/beretta-age-lookup/
Je to sice článek k brokovnicím ale nedomnívám se že je to u pistolí jiné, snad.



KarelSmid
Příspěvky: 91

Příspěvek#2084 » úte 8. srp 2023, 20:26

Tak jsem taky neodolal. Až na dodrbany zasobnik skoro jako nová:)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Kulasec
Příspěvky: 1

Příspěvek#2085 » úte 7. lis 2023, 12:09

Zdravím,
čerstvý majitel ZP. Rozhodl jsem se pro Berettu 71 jako mou první pistoli. Prosím o radu kde lze koupit co nejméně opotřebenou zbraň. Případně jak poznat (kromě kosmetiky) na tomto typu zbraně opotřebený kus. Pokud je zde na toto téma vlákno, budu rád za odkaz. Předem děkuji za ochotu a trpělivost s nováčkem. :)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů