Ruger Mark II / III

Krátké zbraně .22LR
Uživatelský avatar
oldglock
Příspěvky: 297

Příspěvek#76 » stř 12. úno 2020, 11:37

Já bych spíše máznul ty náboje. Stačí poválet v lehce mastném hadru...



Landstejn
Příspěvky: 10

Příspěvek#77 » stř 18. bře 2020, 23:07

Tak taky jsem si tuto skvělou pistoli před časem pořídil. Střílení z ní je veliká radost. Alespoň pro mne. Používám jakékoliv náboje (SB club, Federal, Remington, Blaser, CCI), kromě SB standard, které mi dělali popisovaný problém při desítce v zásobníku, a teď už nemám problém. Myslím, že u nábojů SB standard je problém to mazivo, které je na nábojích.
Trochu odbočím od nábojů k rozborce.
Protože i já, jako každý - na začátku s rozborkou a sborkou více či méně zápasí, pořídil jsem si Hammer Strut Support. Je to malý pomocník na velké trable při rozborce a sborce pistole Ruger mk2, nebo mk3. Hammer Strut Support - co je to zač a jak to použít, aby pro vás čištění zbraně nebylo noční můrou, najdete na internetu. Je to dovezeno z USA. Pokud by někdo měl zájem můžu nabídnout.
Komunikace nejlépe přes SZ.



Landstejn
Příspěvky: 10

Příspěvek#78 » pát 8. led 2021, 18:55

Hammer Strut Support - co jsem měl už je fuč, těm kdo si je pořídili ať slouží ke spokojenosti.
Jinak je to skvělá pistolka mám ji rád.
Co se týče nábojů přečetl jsem si, že se s&b standard již nebudou dělat. Snad na nových clubkách, které “je mají nahradit” nezmění to mazadlo na “ standard - ní”.



jodo
Příspěvky: 152

Příspěvek#79 » sob 9. led 2021, 13:43

Problém s podáváním jsem vyřešil. Stačí vzít hadr a otřít špičky střel. Pak už se to v zásobníku nelepí. Viz. můj dotaz na předešlé stránce.



Redsnake
Příspěvky: 310

Příspěvek#80 » ned 10. led 2021, 01:41

Na mem ruger mark 2 nefunguje spolehlive zachyt zaveru po poslednim vystrelenem naboji. Otestovano vice naboju, dela to s vice zasobniky. Spis vlastne nevystavi nez vystavi. Nevite na co se prosim zamerit?



Landstejn
Příspěvky: 10

Příspěvek#81 » ned 10. led 2021, 14:44

jodo píše:Problém s podáváním jsem vyřešil. Stačí vzít hadr a otřít špičky střel. Pak už se to v zásobníku nelepí. Viz. můj dotaz na předešlé stránce.

Já to zkoušel jak popisuješ, standardy i rexy jsem otíral. Pak jsem je zas mazal (olej, hadr). Po napáskování na střelnici problémy byly. Tak po 100-ce výstřelů. Proto jsem je přestal používat. Zkoušel jsem kdeco a nakonec jsem skončil u CCI standard pro Berettu a Remington HV u Rugeru - levné náboje.
Se spolehlivostí nemám problém, spíš se mi nelíbí, že Remington špiní zbraň. CCI ne. Ale jsou dražší.
Každý si musí vyzkoušet a pak uvidí co mu vyhovuje.

Uživatelský avatar
Igrlik
Příspěvky: 499

Příspěvek#82 » ned 10. led 2021, 15:25

Snake - keď ručne obťahuješ s prázdnymi zásobníkmi, zachytáva? Môže byť príliš silná pružina záchytu vs slabšie pružiny zásobníkov. Môžu byť slabé náboje, ktoré nepošlú záver dostatočne ďaleko. Môže byť ochodená hrana záchytu, môže... treba hľadať postupne.



Redsnake
Příspěvky: 310

Příspěvek#83 » ned 10. led 2021, 15:49

Ano, pokud rucne natahnu zaver s vlozenym prazdnym zasobnikem zachytava spolehlive. Trochu jsem to zkoumal a asi jsem pochopil funkci zachytu, takze jsem se ten platek zkusil trochu procistit a promazat a uvidim. Zasobniky mi prijdou ok, nejsou nijak viditelne poskozene/ochozene nakolik to dokazu posoudit. Strilel jsem pravda jen naboje standard velocity, resp stare rexy a cci standard. Cca dveste ran za seanci a vse bez problemu, ani jedna zadrzka nebo spatne podani, v tomto ohledu maximalni spokojenost.. pistole byla teda dost zaneradena, predchozi majitel mel hruzu to rozebrat..

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů