Ruger Mark II / III

Krátké zbraně .22LR
Uživatelský avatar
peggy
moderátor
Příspěvky: 1571

Příspěvek#31 » sob 19. led 2013, 14:20

Jasně, to byl taky jen příklad (na první kliknutí).



milah
Příspěvky: 14

Příspěvek#32 » úte 4. úno 2014, 17:36

Tak jsem držel několik Rugerů v ruce a naposledy mě okouzlil v nerezu s kanilovanou hlavní. Nedá se nic dělat a jedu pro povolení a beru ho. Láska na první pohled. Jen kam ho dám, trezor je ocelový a nafukovat se nedá, prodat něco??? Své děti neprodávám tak snadno :lol:



milah
Příspěvky: 14

Příspěvek#33 » pát 7. úno 2014, 22:15

Tak mám konečně doma toho Rugera Hunter v nerezu. Je to nádhera na pohled. Nový šel hodně ztuha, už je to lepší.
A teď první poznatky. Začnu klady.
1. Skvěle se drží v ruce, dík jeho hmotnosti i ráži se s při rychlopalbě ani nehne.
2. Nad očekávání se dá dát jenom za opasek a ničemu to nevadí a není vidět, dá se jet s ním i v autě. Nejdřív byl v pouzdře,
byl to krám na víc.
3. Asi bude opravdu brát všechno krmení co dostane.

Teď ty zápory.
1. Ta rozborka jde opravdu hooodně ztuha a dávat to dohromady je síla. Ještě, že mám jako ženatý chlap trpělivost.
Zatím jsem neodděloval hlaveň od těla, po dobrém to nešlo a násilí nemám chuť používat. Po 300 výstřelech to nebylo
tak špinavé. Šel ven jen kolík co drží závěr a závěr. Na vyčištění dostačující.
2. V zásobnících mi špatně drží poslední desátý náboj, prostě je schopný vypadnout při i malé manipulaci se zásobníkem.
Když nabiju jen devět, je to OK.
3. Občas se sekl nějaký náboj, nebo ho to nevzalo ze zásobníku. Jeden ze dvou zásobníků je horší. Na pohled nic
nepoznáte, ale při střelbě ano. Také při zasunování do zbraně ho musím trochu vyklonit, jinak se šprajcne.
4. Měl jsem ještě druhý den otisknutý hmatník závěru na prstech, moc ostré hrany. Asi jemně zahladím.

Jinak celkově spokojenost, ještě dostane zavit na hlaveň a nějakou optiku.



smates
Příspěvky: 351

Příspěvek#34 » sob 7. bře 2015, 14:29

Premyslim o koupy nektere verse Rugeru a potreboval bych vedet jakym zpusobem drzi hlaven v pouzdre.Chtel bych pozdeji nechat vyrobyt prodlouzenou a nevim jestli nebude problem s vyndanim puvodni.

Uživatelský avatar
MM
Příspěvky: 1148

Příspěvek#35 » sob 7. bře 2015, 18:52

Preco nekupit rovno nejaky s dlhou hlavnou ? Teda - neviem co si predstavujes pod pojmom 'dlhsia' - podla mna MK III 'Hunter' pripadne 'Target' s 6 7/8 " je dlha az-az. A neviem si dost dobre predstavit tu anabazu so zakazkovou vyrobou hlavne. Pokial pokukujes po niecom s este dlhsou hlavnou - co takto Ruger Charger ? Ten ju ma 10" - navyse ho mozes pouzivat s dvojnozkou.

Konkretne k tvojej otazke - standardna Mark III ma hlaven + puzdro zaveru v jednom kuse. To sa sklepne z ramu. Takze ak by si niekde zohnal tuto zostavu na vymenu, je to bez problemov - skus zistit ci by ti to importer doviezol. S 22/45 'Lite' modelom nemam skusenosti - tam ale takisto budes potrebovat aj ten kryt na hlaven patricnej dlzky, takze zrejme to iste v ruzovom (kupit celu zostavu). Mozno niekto doplni viacej.

Uživatelský avatar
MM
Příspěvky: 1148

Příspěvek#36 » sob 7. bře 2015, 19:49

Add on k predoslemu - takze hlaven je do puzdra zaveru sroubovana, vacsina predajcov ale nuka ako custom casti komplet
(http://www.clarkcustomguns.com/images/MkII/Parts/takeoffs/stainlessasrtdW.jpg) .



smates
Příspěvky: 351

Příspěvek#37 » sob 7. bře 2015, 20:45

Proc nekoupit rovnou s dlouho hlavni?Protoze chci sehnad bazarovej kousek a na novej nemam.Navic jsem nikde s dlouhou hlavni zadnej nenasel.Jinak hlaven bych si nechal vyrobyt u soustruznika a komoru u puskare,neni to nic slozityho,hlavnovina jde normal koupit a vyjde to podstatne levneji nez to sem zkouset dostat z USA.Ted jde o to jestli tam ta hlaven neni tak blbe zakolikovana do slepe diry,to by asi neslo vyndat.Chci tercovku a ne ten paskvil Charger.



qwertyst
Příspěvky: 1

Příspěvek#38 » pát 15. dub 2016, 19:48

Ahoj. Právě jsem koupil 22/45. Nevíte někdo, kde se dá sehnat ten gumovej grip? Dík.

Uživatelský avatar
Marcurba
Příspěvky: 406

Příspěvek#39 » ned 21. srp 2016, 12:11

Nazdar strelci, ozivuju tema. Koupil jsem jeteho rugra mkii, takze shanim zakladni veci jako nejaky pekny grip na pazbu, nejake solidni pouzdro a idealne tenhle speed loader Obrázek


V ceskych obchodech je toho minumum, nic moc jsem nenasel... :evil:
Diky za jakykoli tip!

Uživatelský avatar
Marcurba
Příspěvky: 406

Příspěvek#40 » sob 1. říj 2016, 00:14

Dovolím si ještě jeden dotaz - pokud by někdo věděl, kde sehnat prodloužené vypouštění zásobníku, budu velmi vděčen...btw na brownells to nemají :/

Obrázek

Uživatelský avatar
MM
Příspěvky: 1148

Příspěvek#41 » sob 1. říj 2016, 07:13

Maju, akurat nie priamo skladom - takze to moze trvat aj par mesiacov. Posledne som spravil skusenozt ze ak nieco fakt nie je iste ci a kedy ide zohnat, tak to napisu naspat pri preberani objednavky. Inak hladanie ma nemecky Brownells znacne prasacke, to radsej hladam veci v U.S. shope a potom cez kod produktu (tie su identicke - v tomto pripade VC3MRB) pozriem u Germanov.

http://www.brownells-deutschland.de/epages/Deutschland.sf/de_DE/?ObjectID=12314&ViewAction=FacetedSearchProducts&SearchString=VC3MRB&ICShowAllFacets=1

Dalsia moznost je pogooglovat "Schnelllösehebel" pripadne "Magazinhebel verlängert" Ruger Mark II a prehrabat vsetky najdene nemecke / rakuske shopy.

Uživatelský avatar
Marcurba
Příspěvky: 406

Příspěvek#42 » sob 1. říj 2016, 19:18

Ja jsem prave ty jejich stranky prosel cele-da se tam pekne vyhledavat podle modelu...kazdopadne jsi mi postnul vypousteni zasobniku pro mark III...ten je klasicky jako u CZety,nebo Mlocka...mark II ma vypousteni jenom dole takovou tou zaklopkou na zasobnik...postoval jsem vyse fotku...

Uživatelský avatar
MM
Příspěvky: 1148

Příspěvek#43 » sob 1. říj 2016, 19:34

Sorry - maju chybu v nazve (Mk II a je to pre Mk III).
Maju ale trochu ineho tvaru nez mas ty na obrazku :
http://www.brownells-deutschland.de/epages/Deutschland.sf/de_DE/?ObjectPath=/Shops/Deutschland/Products/09958746102001/SubProducts/746102101 - je aj ciernena verzia.

Uživatelský avatar
Marcurba
Příspěvky: 406

Příspěvek#44 » ned 2. říj 2016, 00:05

Jojo,tu jsem taky nasel,ale prijde mi to na prd,je to takove polovicate reseni...no nic,jdu hledat dal! Kazdopadne dik za pomoc!



ren
Příspěvky: 497

Příspěvek#45 » pon 26. pro 2016, 12:01

Našel jsem na prodej tenhle Ruger, ví o tomto typu někdo něco bližšího? Chtějí za něj 8K, měl by být nový. Podobný Ruger, ale s těžkou hlaví, měl kamarád na střelnici, cpal do něj staré Rexy a byla to naprostá katastrofa, pistole nepřebila téměř nikdy. Vzhledově se mi líbí, Rugery všichni chválí, ale to co jsem viděl mě spíš odradilo...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů