Volba při nákupu krátké malorážky

Krátké zbraně .22LR


Pupak
Příspěvky: 318

Příspěvek#136 » ned 27. zář 2015, 21:56

Taky jsem na B71 koukal spatra, než jsem ji na střelnici dostal do ruky. Žádná pot metal zinková slitina a super spolehlivost, což se o mnohých dražších a lépe vypadajících dvaadvacítkách říct nedá. Ať se rozhodneš pro cokoli, Berettku si každopádně pořiď - za ty prachy v podstatě ani nejde nekoupit :lol:

Uživatelský avatar
Magic
Příspěvky: 289

Příspěvek#137 » ned 27. zář 2015, 22:30

Zacinam mit z tech Waltheru v malorazce trosku obavu, viz. praskly zinkovy zaver:
http://www.rozpad.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=1898

Vypada to, ze jediny Walther doma zustane PPS :-).

Smith & Wesson M&P®22 jsem v CR nenasel.

Zbyva teda k vyzkouseni Ruger SR22PB, Grand Power K22 a Beretta 71.

Uživatelský avatar
johnnyjak
Příspěvky: 580
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#138 » pon 28. zář 2015, 10:49

Ještě dodám, že v případě K22 bych volil novější MK12 http://www.prodej-zbrani.cz/pistole/gra ... 1292p.html. Tuším, že starší verze mají duralový závěr (ač kvalitnější, než Walther nebo SIG), což přecejen není taková jistota jako ocel ;-)

Uživatelský avatar
Magic
Příspěvky: 289

Příspěvek#139 » pon 28. zář 2015, 19:11

Diky za tip, poznacil jsem si to. Pokusim se tady nekde na Novojicinsku sehnat ty malorazky k vyzkouseni. Doufam, ze neco z toho se bude valet po strelnicich a nebudu muset jezdit daleko.

Uživatelský avatar
bartur
Příspěvky: 80

Příspěvek#140 » stř 30. zář 2015, 19:49

Ber Berettu M71,starší klasika,ale dobře vychytaná,spolehlivá.
Walthera jsem vlastnil,ale pak šel.PPK je legenda,ale sklamala.Vybiravý na střelivo,mazat náboje.



Steiner
Příspěvky: 784
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#141 » čtv 1. říj 2015, 06:14

Pokud 22 od GrandPower, tak K22S (S=steel) s ocelovym zaverem, budou z ni strilet jeste tvoje pravnoucata. Verze K22 ma zaver z hlinikove slitiny.

Uživatelský avatar
bartur
Příspěvky: 80

Příspěvek#142 » čtv 1. říj 2015, 18:56

Možná máš pravdu,nevim,ale vím,že taky v tom nejde všechna munice,a HV na tak krátké hlavni nemá žádný efekt.Nemam nic proti Slovakia,ale v minulosti vyráběli těžkou vojenskou techniku,něco málo výpomoc CZ UH.BROD.Beretta 71 má víc jak 40let,a stále v kondici.Možná někomu vadí to retro.Věc názoru.



tom38
Příspěvky: 56

Příspěvek#143 » čtv 1. říj 2015, 20:13

Kup si berettu.....spolehlivá, malá, lehká.....na co vlastně tu malorážkovou pistoli potřebuješ?

Já osobně jsem si jí koupil, abych měl něco malého a lehkého, když chodím se psem do lesa, kvůli případnému setkání s nějakým toulavým trhačem. A navíc, jelikož politická situace není vůbec růžová :D , jsem chtěl malou pistoli, abych zasvětil do tajů střílení manželku a dcery. No a na tohle je ta beretta přímo ideální ;)

Ale třeba ji chceš kvůli něčemu jinému........



kolemjdoucí
Příspěvky: 810

Příspěvek#144 » čtv 1. říj 2015, 20:40

Za mě pistolet Margolina. Když zbraň, tak ať umí střílet desítky. A v tomhle případě je cena více než příznivá.



hackerjack
Příspěvky: 357

Příspěvek#145 » pát 2. říj 2015, 14:11

A co ČZ TT 22? Na fotografiích, třeba tady, vypadá dobře, jako mladší sestra modelů 75/85. Měli jste někdo možnost ji vyzkoušet?
HJ



moony666
Příspěvky: 89

Příspěvek#146 » ned 4. říj 2015, 17:06

No vypadá teda velice pěkně, každopádně z mého pohledu : krom diry v laufu je to jako plnotučná pistole s cenou pomalu jako plnotučná pistole a přitom je to "jenom" malorážka. Každopádně ve Strakonicích pistolky umí a mají je moc pěkné. Je to jen o vkusu a osobních potřebách. Já osobně volil B 71, lehká, malá a pekelně přesná pistolka. A nepříjde mi ani moc retro, možná krom tlačítka zásobníku na ne příliš vhodném místě. Stála čtvrtinu a po nějakých 1200 ranách žádný problém, vystřelí , vyhodí, přebije a to jakoukoliv munici - a to není ve světě samonabíjecích malorážkových pistolí až tak obvyklé.



smates
Příspěvky: 351

Příspěvek#147 » ned 4. říj 2015, 19:11

Za me Ruger MK III mam ji v nerezu a je to neznicitelna a presna pistole.



moony666
Příspěvky: 89

Příspěvek#148 » ned 4. říj 2015, 19:24

Ruger Mk.III v nerezu není pistole, ale klenot - nádherná věc.
Ovšem co jsem zaslechl a viděl na síti, tak rozborka je poněkud složitější záležitost, je to tak?

Uživatelský avatar
MM
Příspěvky: 1148

Příspěvek#149 » ned 4. říj 2015, 19:52

Jj ... treba gumove kladivko a drevenu palicku vhodneho priemeru. A nasledne je nutne nastudovat 'preklapanie' kladivka aby si to vedel dobre zlozit. Na piaty krat uz to ide v pohode :D. Inak skutocne nadherna zbran.



milah
Příspěvky: 14

Příspěvek#150 » ned 4. říj 2015, 20:41

Správně, je překrásná a přesná. Jen je problém sehnat dobré levné střelivo. Je mnoho šuntů 22LR

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů