Grand Power CP22

Krátké zbraně .22LR


mylys
Příspěvky: 2

Příspěvek#1 » pát 22. čer 2018, 10:25

Pořídil jsem nedávno relativně nový produkt Grand Poweru – malorážkovou pistoli CP22. Velmi příjemná na střelbu, zpracování kvalitní, materiály a povrchová úprava asi také.
Po první střelbě na střelnici, kdy pistole nevyhazovala nábojnice a nabíjela do ucpané hlavně, prodejce z QINS v PV zjistil, že je špatná nábojová komora – asi špatný nástroj ve výrobě, přes výstupní kontrolu prošlo ven. Po úpravě jsem předpokládal, že zbraň bude fungovat. Bohužel nestalo se. Takže reklamace a zaslání do GP na Slovensko.
Za pár dní telefon, že zbraň funguje bezvadně, závada se neprojevila, já mám asi špatný úchop a video, jak zaměstnanec GP střílí bez závady 4 druhy střeliva. Po vyzvednutí zbraně z neuznané reklamace jsem zjistil, že byla minimálně upravena nebo vyměněna hlaveň, protože drážka od zápalníku na čele hlavně, která tam od nova byla, najednou na vrácené zbrani chybí. Po opravě teď pistole funguje bez závad, ale přístup GP k reklamaci mi přijde celkem zvláštní.
Pokud byste někdo chtěl k CP22 nějaké info, klidně se ptejte.



rudla
Příspěvky: 8

Příspěvek#2 » pon 5. lis 2018, 12:48

Ahoj, chtěl jsem se zeptat na tvoje další zkušenosti s CP 22. Docela o ní uvažuji kvůli ocelovému závěru a klasické DA/SA funkci, jen se mi nezdá velikost - má smysl malorážka ve velikosti devítky? Máš přímé srovnání třeba s Berettou nebo PPK v této ráži? Mlžení se záruční opravou je podivný, jestli ti dali novou hlaveň s původním číslem, tak nebyl podle mě důvod to tajit.



african
Příspěvky: 3

Příspěvek#3 » stř 19. pro 2018, 09:34

Ahoj, taky se mi líbí a velmi o ní uvažuji. Můžeš prosím napsat nějaké své postřehy- jaké náboje používáš, co spoušť atd.? Jak píše rudla, vzhledem k ocelovému závěru měla by být lepší než jiné zbraně v této kategorii. Co se týče velikosti, tak je uváděna jako compact a určitě je papírově menší než K100. Díky.



rudla
Příspěvky: 8

Příspěvek#4 » čtv 8. dub 2021, 09:53

Nevíte o prodejci, který by měl ceny odpovídající maloobchodu na Slovensku?

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů