Hromadný nákup 9mm Luger - Alsa Pro a Barnaul



t.dudis
Příspěvky: 39

Příspěvek#46 » stř 4. kvě 2022, 19:00

Já bych vzal 1000 ks určitě, dojedu na D1 exit Humpolec nebo Jihlava, pokud by měl někdo cestu.



Jarda.Jezek
Příspěvky: 864

Příspěvek#47 » stř 4. kvě 2022, 19:21

Zajímavé, jak tu všichni píšou, že by chtěli levné náboje, když jim je někdo doveze, ale nikdo se nenabízí, že by sedl do auta, nakoupil 20 tisíc kusů a jal se je rozvážet po republice.



risa2000
Příspěvky: 845

Příspěvek#48 » stř 4. kvě 2022, 20:05

Bohužel, pár lidí tady zjevně pořád věří na zázraky :).

Dělal jsem si takovou malou rozvahu, kolik by stál soukromý dovoz ze Zlína do Prahy. 300 km jedna cesta, auto s průměrnou spotřebou 10L/100km a cenou benzínu 50 Kč/l (ať se to líp počítá), dává 5 Kč na kilometr, takže jen cesta tam a zpět v benzínu 3000 Kč. Nepočítám amortizaci auta. Celý den v autě, řekněme 4000 Kč za strávený čas. Dohromady 7000 Kč "náklad", který kdybych chtěl rozpustit třeba do 10k nábojů, dá 70 halířů na náboj. Takže by nestál 5,50 ale 6,20. Stojí to někomu zato? Mně ne.

Samozřejmě z Brna by to bylo výrazně lepší, ale ani pro Brňáky se nezdá, že by někoho zaujalo, tam zajet, náboje koupit a dovézt (nemluvím o Brňácích, kteří si představují, že jim to někdo doveze :)).

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 522

Příspěvek#49 » čtv 5. kvě 2022, 07:20

OK v tom máte kritici pravdu. Brát na sebe 20tis. nebo podobné množstvi nikdo nechce a nebude, už jen že nechce být v hledáčku BISky. V průběhu přístího týdne do Alsy pojedu. Pokud někdo budete mít zaplaceno, vyřízeno, potom naložím a do Prahy dovezu. Zda s tím Alsa nemá problém si zjistěte. V příští várce očekávám stejnou protislužbu :-) Nákup u výrobce není o žádném "šetření" jinde prostě aktual nejsou.



Krovak84
Příspěvky: 33

Příspěvek#50 » sob 7. kvě 2022, 20:03

Ono chlapci to možná bude v tom, že jste drobátko nepochopili pointu celého rozvozu. Aneb když už někam stejně jedu, nebude takový problém vzít s sebou něco navíc a cestou to vyložit.

Momentálně jsou v Alsapro stejně náboje v kategorii nedostupné, takže nabídka od Deserta tímto jaksi padá.

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 522

Příspěvek#51 » ned 8. kvě 2022, 15:43

To Krovak: ... a ted tu o Karklulce... Pri svoji posledni charite jsem prachy z vykuku doloval 14 dní. Dnes nemám, zítra bude výplata/pozítří, odvez mi to tam a tam, na místo srazu to nedávám, hmmm pěkně nasr.. Osobně bych i jen za čistou dopravu byl totalně happy a pro tvojí představu se objednává hold krapet předem.



Krovak84
Příspěvky: 33

Příspěvek#52 » ned 8. kvě 2022, 19:52

Já skutečně nemůžu za to, že jsou lidi (a)sociální blbci. Osobně když něco domluvím, tak to prostě platí a nazdar. Když mi vezli kabely a chráničky z Brna a byl domluvenej sraz na motorestu u D8, normálně jsme se tam potkali, vyměnili zboží za prachy, slušně se rozloučili a jeli dál svou cestou. Žádnej problém.

Pro tvojí představu, nebudu objednávat něco, pro co vím, že prostě nepojedu. To je z mého hlediska úplná kravina. A celkově jsem nějak nepochopil, proč po mě startuješ, ale třeba si jen sedím na vedení.

Uživatelský avatar
Destructor
Příspěvky: 684

Příspěvek#53 » ned 8. kvě 2022, 20:51

DesertEagle píše:To Krovak: ... a ted tu o Karklulce... Pri svoji posledni charite jsem prachy z vykuku doloval 14 dní. Dnes nemám, zítra bude výplata/pozítří, odvez mi to tam a tam, na místo srazu to nedávám, hmmm pěkně nasr.. Osobně bych i jen za čistou dopravu byl totalně happy a pro tvojí představu se objednává hold krapet předem.


Chapu, ale takto se to ale nedela, vzdy se penize vybiraly dopredu.

Tedy alespon takto.jsem.se ja ucastnil akci ktere nekolikrat delal Izer a jednou Antonspelec.

Oboum opet dodatecne dekuji.



Rys
Příspěvky: 57

Příspěvek#54 » pon 9. kvě 2022, 21:15

Ochota - úžasná věc. Osobní zkušenost - k nezaplacení.



h.ww
Příspěvky: 42

Příspěvek#55 » stř 5. říj 2022, 21:46

Náhodou nechystá se někdo do Alsapro pro Lugery a nepojede kolem Prahy? Pokud tedy ještě vůbec něco prodávají?



Urban
Příspěvky: 66

Příspěvek#56 » čtv 6. říj 2022, 10:51

Limit rozváží objednávky nad 10kkč. Minulý týden jsem jim poslal objednávku, tak snad mi to co nejdřív přivezou.

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 522

Příspěvek#57 » čtv 6. říj 2022, 12:23

Neznám prodejce zbraní/střeliva, který by s Alsou ještě nerozvázal obchodní styky. Minulý týden jsem poptával u 5 nejvetších pražských dodavatelů a odpověd byla "Alsa už nikdy". Poptal jsem tady rozvoz cca za 20tis. kč přímo v Alse, abych se dozvěděl NEROZVÁŽÍME.



h.ww
Příspěvky: 42

Příspěvek#58 » čtv 6. říj 2022, 13:15

Hm super, no kdyby náhodou někdo jel, nezlobil bych se. Oběma díky za info. Ty Limity na obyčejné plácání do papíru asi stačí ne?



Tomak
Příspěvky: 463

Příspěvek#59 » čtv 6. říj 2022, 14:02

Vyhledej si tady vlákno a počti si o Limitu a sám si udělej závěr...



permonikostrava
Příspěvky: 239

Příspěvek#60 » čtv 6. říj 2022, 18:41

Limity jsou v pohodě . Pokud se někdo chce něco dozvědět více , ať se ptá střelců . Střelci střílejí a lamy píší na fóra ;)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů