Nejlevnější střelivo náboj 9 mm luger



sokar
Příspěvky: 443
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#211 » ned 2. dub 2023, 17:02

Getload bere střely od Alsy. Co se týče kvality je aktuálně Getload na stejným jak ALSA. Není v nich rozdíl a kvalita je shodná. Bohužel Getload si první serii pokazil jméno a mezi střelci to tak zůstává a koluje. Taky se děje to že stále někde hluboko v trezoru mají jedinci tu první várku a pak se to sem tam objeví a už zase jede flame a háže se hnůj obecně i na současnou produkci. Getload i Alsa je za 5,7Kč stále skvělá alternativa na tréning.

Uživatelský avatar
CzechJoker
Příspěvky: 862

Příspěvek#212 » ned 2. dub 2023, 18:56

Někdy v lednu nebo v únoru jsem koupil pár balíčků Alsy a řeknu jediné: za ty problémy a závady to fakt nestálo. Pokud ovšem nechci trénovat řešení závad a současně kompenzovat tourreteův syndrom. To by pak dávalo smysl.



DBruno
Příspěvky: 41

Příspěvek#213 » pon 3. dub 2023, 08:12

Střílím jen Alsy s P10C, nastříleno cca. 2000 a ani jeden problém. GetLoad jsem taky zkoušel, ale na horší přesnost a hrozné špinění. Už je nekoupím.

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2419

Příspěvek#214 » pon 3. dub 2023, 08:30

CzechJoker: Používám Alsy u několika G i P10C a ani jeden selhač. Jestli to nebude tím že máš toho kompakta a jeho specifickou verzi.. za mě je to dostupné a dostatečně přesné střelivo..



tatra21
Příspěvky: 344

Příspěvek#215 » pon 3. dub 2023, 08:38

Alsy mají jinou střelu než SB a do některých hlavní (hlavně Match) celé nevlezou, protože jsou baculatější. Takže záleží i na zbrani, abych uvedl příklad, tak pro DW Eco v 9mm prostě Alsy nejdou.



Henry
Příspěvky: 359

Příspěvek#216 » pon 3. dub 2023, 09:01

Nevlezou protože mají deší OAL a střela se zasekne v přechodovém kuželu? Jak jste na tom s přesností s těma FMJ od Alsy? když jak píšete že stojí 5,7 Kč.

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 536

Příspěvek#217 » pon 3. dub 2023, 10:28

... nevim, mám HK Match a polyká jich tisíce s velkou chutí :-)



Urban
Příspěvky: 66

Příspěvek#218 » pon 3. dub 2023, 11:56

CzechJoker: Držíš to správně? Čistíš a mažeš zbraň? Před 14 dny jsem měl ten samý problém s přebíjenými Limity, ale protože jsem půlku krabice vystřílel bez problémů, bylo mi hned jasné, že to nábojem nebude. Po údržbě a zlepšení úchopu závady přestaly.

Dá se někde zjistit, co a kolik toho výrobce do náboje naládoval? Z toho bych si pak mohl udělat představu, jestli daný náboj bude spolehlivě fungovat v mé zbrani a jak moc bude špinit.



Henry
Příspěvky: 359

Příspěvek#219 » pon 3. dub 2023, 12:22

Urban: myslím že se tam sype, sypaná Ba9 a kdyby to někdo rozebral a zvážil budeš vědět a ještě to prohnat přes hradla.



v.k.
Příspěvky: 257

Příspěvek#220 » pon 3. dub 2023, 16:23

tatra21 píše:Alsy mají jinou střelu než SB a do některých hlavní (hlavně Match) celé nevlezou, protože jsou baculatější. Takže záleží i na zbrani, abych uvedl příklad, tak pro DW Eco v 9mm prostě Alsy nejdou.


Jak to myslis, baculatejsi? :shock:



madbiker
Příspěvky: 68

Příspěvek#221 » pon 3. dub 2023, 17:37

Přebíjené ALSY odpovídají CIP jak rozměrem tak výkonem (navážkou)
Střela je klasická 124g FMJ a prach je BA9, musí to fungovat ve všem...



sokar
Příspěvky: 443
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#222 » pon 3. dub 2023, 18:03

Abychom se vrátili k tématu : Zajistili jsme 400k ks za tuto cenu a naskladníme je tento pátek : https://zbrane.habresto.cz/strelivo-agu ... gr-1000ks/



v.k.
Příspěvky: 257

Příspěvek#223 » stř 5. dub 2023, 09:54

madbiker píše:Přebíjené ALSY odpovídají CIP jak rozměrem tak výkonem (navážkou)
Střela je klasická 124g FMJ a prach je BA9, musí to fungovat ve všem...


Tys strely nebo naboje od ALSY rozmerove meril?

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 536

Příspěvek#224 » čtv 6. dub 2023, 09:28

Tady je velké zlo i FB. Řada nevím jedincu ? nebo i firem nevím, rozjíží hejtící kampaně. Po tématu "nekupujte Walthery" zase jede hejtení přebijeného střeliva a už to opravdu slibuju nebudu číst. Např. střelkyně xxxxxx IPSC má po desítkách tisíc problémy se zbraní od výrobce xxxx. Potom někde ve stém vlákně hodí odkaz na nepovedneou várku kterou objevila zkušebna. Nic konkrétního. Navíc střelec IPSC konzumují desítky tisíc je ve střelivu za takové rakety, že zbran je opravdu spotřební nástroj. Pokud to admin bere jako OT, at to klidně mázne.



Jarda.Jezek
Příspěvky: 886

Příspěvek#225 » čtv 6. dub 2023, 09:59

To chce fb nenavštěvovat a zůstat v klidu tady na fóru.
Každý si nakonec sám zjistí, které střelivo je v jeho případě to nejlevnější a jestli cena samotná je tím rozhodujícím faktorem.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti