Nákup 7,62x39



mar00
Příspěvky: 101

Příspěvek#211 » pon 22. črc 2019, 19:23

Čínských vystříleno několik tisíc, žádný selhač.



M1911
Příspěvky: 53

Příspěvek#212 » pon 22. črc 2019, 19:41

Taky střílím čínu a bez problémů, přijde mi subjektivně, že akorát víc špiní. Přesnost oproti jiným neposoudím.

Uživatelský avatar
Din
Příspěvky: 128

Příspěvek#213 » pon 22. črc 2019, 20:05

S v příspěvcích uváděnou spolehlivostí a přesností čínských nábojů 7,62x39 souhlasím, jen mám subjektivní dojem, že to špinění kosy není až tak výrazně horší, než od produkce jiných výrobců, takže koupě číňanů bych se nebál... K té přesnosti - mám možnost střílet jen do vzdálenosti padesáti metrů, tak nechť přesnost této ráže střeliva z různých koutů světa posoudí jiní, kteří mají k tomu objektivnější podmínky a ostřejší oko na mířidlech...
Din



M1911
Příspěvky: 53

Příspěvek#214 » pon 22. črc 2019, 20:10

Špinění jsem myslel v porovnání s civilním Barnaulem. Ohledně přesnosti, také jsem měl zatím možnost jen 50m, na tu vzdálenost žádný rozdíl nepodporuju. A hlavně, čínu jsem kupoval v akci za 4.80 v Bearece, za tu cenu mi víc čištění nevadí.



ToF
Příspěvky: 306

Příspěvek#215 » pon 22. črc 2019, 20:21

Dneska sem zase střílel Čínu a dobrý. S tim špiněním, nechci aby to bylo nějak "démonizováno". Je to horší než novovýroba? No to asi jo. Ale zase taková tragédie to neni.

Jen bych chtěl upozornit na zajímavou akci v Bearece. Když si koupíte Kosu, tedy přesněji CZ 858 Tactical, tak máte náboje po 4 Kč. Prostě jich kupte 10000 a máte Kosu v podstatě zdarma... jo si teď připadám jak Horst Fuchs :)



M1911
Příspěvky: 53

Příspěvek#216 » pon 22. črc 2019, 20:34

Tu akci jsem viděl, ale druhou kosu nepotřebuju. To už si ale říká o společnou akci, nebudete někdo kupovat v Bearece sapik? :D



Golem
Příspěvky: 489

Příspěvek#217 » pon 22. črc 2019, 20:52

Špinění jsem srovnával v rámci surplusů, Čína versus BXN. Možná subjektivně trochu ovlivněné tím, že čínské mi smrdí nepříjemněji. Občas uváděný rozdíl v rychlosti nástupu koroze nemohu potvrdit, po použití takových nábojů považuji brzké poctivé vyčištění zbraně za samozřejmost. Srovnávat špinění čínských surplusů s civilním Barnaulem je docela mimo, Barnauly jsou nekorozivní, i když bude zbraň opticky špinavá, nástup koroze bude mnohem pomalejší.



SpiderCzech
Příspěvky: 1

Příspěvek#218 » stř 9. říj 2019, 18:35

Zdravím .Trošku to tu oživím, neplánuje se nějaký společný nákup ?? Nebo nezbavuje se někdo munice ? Chtěl bych si udělat nejakou zásobu ;)



Borja
Příspěvky: 25
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#219 » úte 3. pro 2019, 18:31

Přidávám příspěvek - psalo se o tom v jiné části fóra, kde to nepatřilo.

http://www.getload.cz/strelivo

5,50 Kč a možná zanedbatelná 5% sleva pro bezpečnostní sbory = 5,20 Kč za nontox náboj celkem fajn cena.
Včera jsem psal na mail té prodejny jaká je jejich otevírací doba a bude to pak doplněno na web
Po-Pá: 9-15 hod. Po domluvě i v jinou dobu.

Uživatelský avatar
Cemada
Příspěvky: 324
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#220 » úte 14. led 2020, 14:05

Borja: zajímavé info, díky. Mám je kousek od práce :-D
Koukám, že teď začali (10/2019 zápis do¨obchodní rejstříku firem), tak uvidíme jak se rozjedou.



bitkar
Příspěvky: 302

Příspěvek#221 » úte 14. led 2020, 14:51

Ja se snad brzo dostanu je vyzkouset.



Golem
Příspěvky: 489

Příspěvek#222 » úte 14. led 2020, 18:51

Drze a sprostě ukradeno z jiného fóra - příspěvek ze 7.12.2019:
Tak jsem dnes otestoval střelivo značky GetLoad 7.62X39. Mají výrobu v Letňanech, kde jsem se pro náboje zastavil osobně a nakoupil dvě balení po 90ks.
Info o nábojích 7.62X39:
Nábojnice nakupují už delaborované(z Ruska tuším??) a tady složí s nekorozivní zápalkou(nezalakovanou) a magnetizující střelou. Prachová navážka je dle jejich vlastních slov slabší. Nábojnice samotné jsou od různých výrobců, a je na nich vidět že nebyly skladovány v ideálních podmínkách. Místama jsou fleky od rzi a často je orezlý žlábek na nábojnici pro vytahovač, takže na dlouhodobé uložení to asi ideální nebude ☹.
Cena je 5.5,- což je velice příjemné!!
Na střelnici jsem vzal AKM Norinco a CZ858 +3 plné zásobníky ke každé. A... je to bída!! Během testování jsem si dělal poznámky a fotil závady.
Závady AKM: 2x náboj nevlezl do komory ale zasekl se v ní tak na 2/3 cesty a logicky se nedovřel se záver. Musel jsem pažbou fláknout o zem abych náboj vyhodil.
Celkově bych to dával za vinu slabší navážce a nezkalibrovaným nábojnicím :?: Chlapík co mi náboje prodával říkal že jsou v začátcích, náboje testovaly ale budou rádi za zpětnou vazbu od uživatelů.
Rád bych viděl další 7.62X39 na trhu, obzvlášť za takto dobrou cenu s nekorozivní zápalkou a pokud GetLoad vychytají mouchy, může to být dobrá alternativa k vojenské munici. Momentálně v této fázi náboje nedoporučuji a sepíšu mail firmě GetLoad o tomto intenzivním zážitku :D

Fotky neukradnu, zas tak drzý nejsem. Ale už ten text imho říká dost.
Jsem zvědavý co zjistíš, jestli se někam posunuli. Nezapomeň se prosím o svoje zkušenosti podělit.



bitkar
Příspěvky: 302

Příspěvek#223 » stř 15. led 2020, 09:12

Ja to taky fotil, je to tu na foru, je tu primo tema Getload v sekci prodejcu. Popis sedi, strelbu si natocim asi na mobil a bude. At pak muzu reklamovat presny pocet, pry nemaji problem vymenit.

Uživatelský avatar
Killing joke
Příspěvky: 515

Příspěvek#224 » pát 17. led 2020, 08:43

U mě jedna krabička naprosto bez problémů.



vaclaff
Příspěvky: 149

Příspěvek#225 » sob 8. srp 2020, 21:40

Beareka inzeruje od pondělka čínský kosivo za 4,90 tak neváhejme. :-)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů