3D tisk a veškeré příslušenství okolo zbraní

Co jinam nepatří...
Uživatelský avatar
Ptak666
Příspěvky: 56

Příspěvek#1 » čtv 25. úno 2021, 22:09

Zdravím Vás, co založit téma na 3D tištěné užitečné věci co kdo našel a vyrobil co se týče zbraní. Držáky, přihrádky, botky, krabičky na nábojnice atd. Třeba by se to někomu mohlo hodit. A bylo by to tu pěkně pohromadě. Já jsem si třebas našel stl. na prodlouženou botku zásobníku na HK P30 L +2

STL: https://uloz.to/file/stU2i17Jbi7H/p30-1-stl
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 521

Příspěvek#2 » čtv 25. úno 2021, 23:46

... zrovna jsem ted náhodou narazil a potom logicky shléhnul 3D komplet Glock, ale dávat to sem raději nebudu ...

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#3 » pát 26. úno 2021, 02:28

Vyrobil sem si drzak naboju na baskuli, ale praska.

Klasickej 3d tisk vrstvenim nitky taveneho materialu oostrada pevnost. Takze je dobrej na nenamahany veci. U te botky zasobniku bych se bal utrzeni dna kdyz na to bude tlacit pruzina plnyho zasobniku.

Uživatelský avatar
Ptak666
Příspěvky: 56

Příspěvek#4 » pát 26. úno 2021, 07:46

Mám to tisklé z PET-G a úplně v pohodě. Drží to jak blázen. I mrskání o zem nic. A plnej nosím pořád a žádné známky že by to mělo prasknout nebo něco podobného. Ono záleží na vrstvách a materiálu a způsobu tisku.



OskaRus
Příspěvky: 123

Příspěvek#5 » pát 26. úno 2021, 07:56

Da se to vytisknout "nastojato" a pripadne upect v troube na teplotu podlozky. A taky zalezi na materialu. Me se docela osvedcilo petg.

Zatim se mi docela povedli drzaky na zasobniky do trezoru, front grip na pusku, spojovac na .223 zasobniky, vlozky na zatizeni prazdnych zasobniku a pouzdro na peprak.

Uživatelský avatar
Ptak666
Příspěvky: 56

Příspěvek#6 » pát 26. úno 2021, 08:21

to OskaRus: No, já to téma založil v domnění, že sem právě někdo hodí fotku a rovnou i stl. Tak že kdyby někdo něco hledal, tak se může kouknout sem a mít vše pohromadě, že by se to mohlo hodit i ostatním případně pro inspiraci.



cipis
Příspěvky: 2076

Příspěvek#7 » pát 26. úno 2021, 08:21

Tak sup sem s tim, at je duvod opravit tiskarnu a tisknout;-)

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#8 » pát 26. úno 2021, 08:36

Já mám tohle. STL bylo tusím od nekoho tady. Ty díry jsou na šrouby. Já to ale přilepil mamutem .)

IMG_7940.JPG
IMG_7942.JPG


Podélně to prasklo. Slepil sem to mamutem a drží, ale prostě jsou to spečené vrstvičky a ne jednolitá masa ze strikolisu. :)

Nejde to sem vložit. tak tady http://www.blacky.cz/holder.stl
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



fangli69
Příspěvky: 64

Příspěvek#9 » pát 26. úno 2021, 09:24

Dají se samozřejmě tisknout filamenty s pevností a tepelnou vydrží podobné hliníku. Ovšem cena filamentu přesahuje amatérské použití. Také asi to nepůjde na tiskarně za pár kaček včetně té začínající na P. Vyhřívaná komora je podmínkou,hotend alespoň na 500 stupňů hotbed do 200 bude stačit. Jó , a vodní chlazení hotendu je podminkou.Chtělo by to ty doplňky tisknout alespoň s ABS nebo PC. ABS po vyhlazení získá alespoň trochu větší pevnost , protože se vrstvy jakoby sliji.

Uživatelský avatar
Destructor
Příspěvky: 684

Příspěvek#10 » pát 26. úno 2021, 10:30

Mně kamarád udělal držák na zásobník ...
edit: ještě doplním že uvnitř je malý plastový výstupek, tak že zásobník bezva drží, ale na drouhou stranu ho lze i lehce vyndat a zandat.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) Destructor dne pát 26. úno 2021, 10:34, celkem upraveno 2 x.



fangli69
Příspěvky: 64

Příspěvek#11 » pát 26. úno 2021, 10:31

Pěkný

Uživatelský avatar
Lynx
Příspěvky: 1002

Příspěvek#12 » pát 26. úno 2021, 12:15

Není ta spona na opasek obráceně? A posunul bych ji výš, kvůli těžišti a tím i stabilitě. Taky bych se trochu bál, že ji ve stresové situaci utrhnu.

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#13 » pát 26. úno 2021, 12:40

Mnoo taha ho dolu. Že to urvu bych se bál taky.

Uživatelský avatar
Destructor
Příspěvky: 684

Příspěvek#14 » pát 26. úno 2021, 12:46

Jo, takto je to docela v pohodě, ale klidně lze tu sponu udělat výš.
Ono jak to ke stažené páskem tak se ti stejně celý zásobník opírá o tělo.
Uthrnou ve stresu můžeš všechno, ale tohle je na náhradní zásobník.

Uživatelský avatar
Lynx
Příspěvky: 1002

Příspěvek#15 » pát 26. úno 2021, 12:54

Destructor píše:...tohle je na náhradní zásobník.

No právě. Když už budu v takovém prů*eru, že budu muset vytahovat rezervní zásobník, pak asi nechci, aby mi na něm zůstalo pouzdro. Ale pokud to drží i jinak, jako bych nic neřekl.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů