Balistický gel/želatina

Co jinam nepatří...
Uživatelský avatar
Killing joke
Příspěvky: 515

Příspěvek#1 » pát 7. kvě 2021, 12:49

Ahoj, podělte se prosím o recepty a postřehy. Také bych rád něco uvařil.

Případně prosím moderátory o přesunutí do vhodnější sekce.

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 521

Příspěvek#2 » pát 7. kvě 2021, 16:55

Ideálně prosíme s odkazy i vlastní zkušeností. Co mi vrtá hlavou je otázka, jak to dlouho vydrží než to bude fuj nebo plesnivka ??



Daleko
Příspěvky: 137

Příspěvek#3 » pát 7. kvě 2021, 22:17

A to mě taky docela zajímá, jsem chemik ze "staré školy" :-) ... asi bych to uměl vygooglit i uvařit ale zkratku v podobě návodu uvítám :-)



velkovezir
Příspěvky: 36

Příspěvek#4 » ned 9. kvě 2021, 08:51

Tak já přidám svoje zkušenosti s vařením a uchováváním.
Dělal jsem gel z vepřový želatiny blom 260 v poměru 1 kg želatiny a 9 l vody. Vodu jsem použil teplou z kohoutku cca 50°C pomalu primichavat a vylít do formy, dle návodu z netu jsem to nechal po vychladnutí 1 den v lednici. Když je to nový, má to moc pěknou pevnost, zkoušel jsem do toho střílet 9mm a .357 viz https://zbranekvalitne.cz/forum/viewtopic.php?f=28&t=2681
Teď jsou to přesně 3 týdny želatina mám v lednici a už se to celkem kazí povrch začíná zkapalňovat. Blok jako takovej podle mě použít ještě jde, ale je to u na hraně. Smrdí to trochu, ale já mám celkem slabej čich :D. Na povrchu jsou tečky bakteriálních kolonií jak na agaru a je to fakt slizký asi jako sperma. Zkusim to v lednici nechat ještě týden a pak do toho možná ještě vystřelím.
Chtělo by to najít nějakou cestu jak tu želatinu zase dehydrovat a pak asi rozemlít. Když se to nakrájí na kousky, tak to vyschne, ale ty kusy jsou tvrdý jak cihla. Jedině možná nastrouhat a pak teprve sušit.
Další varianta mě napadla dát to mrazáku, ale myslím si, že to změní vlastnosti, přece jenom je to bílkovina.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Neptun a 11 hostů