Páskování zásobníku

Co jinam nepatří...
Uživatelský avatar
HLAP
Příspěvky: 129

Příspěvek#16 » čtv 18. srp 2022, 05:34

JYbour píše:...Navíc tohle je u zkoušek poslední a fáze a jak se dostaneš až tam, bude to už jenom zábava a dáš to jak nic...

Ajajaj... Tak tady zase já nesouhlasím :) já jsem se teprve až tady rozklepal nervama :D . Ten pocit, že jsem všechno zvládnul, a jsem už jenom pět ran od cíle, mi rozpajtloval ruce a udělal mi z nich vibrátor... Nástřelnou serii třech ran jsem dal ještě do černého, ale jak jsem napáskoval pět na ostrou zkoušku, začala mi pistole v rukách tančit a nepomohly mi ani tři hluboké nádechy. Nakonec jsem je poslal vpřed přes mihotající se mušku a využil jsem u toho celou plochu půlmetrového kruhu :) nicméně do terče jsem se vešel a do zpocených rukou jsem dostal papír.



JYbour
Příspěvky: 222

Příspěvek#17 » čtv 18. srp 2022, 08:09

Jasný je, že každej to má jinak. Nic proti kurzům pro získání ZP, ale hodiny nudné a ne vždy důležité teorie, kdy frekventat neví co je důležité a co jsou kecy a nakonec se vše završí střelbou v počtu 10 ran :) Tak tohle nestačí a asi bych se taky rozklepal. Já jsem chodil jenom střílet bez ZP, takže za dozoru instruktora a když věděl, že se chystám dělat zkoušky, každej vždy přidal nějakou teorii k dobru, ale pouze tu potřebnou, takže mnohem lepší než kurz a měl jsem nastříleno víc než někteří po získání zbrojáku. Protože trénink je to nejlepší a páskování je toho příkladem, stejně jako rozborka. Je super, že si tazatel koupil ten zásobník a pokud zajde cca 5x na střelnici a ideálně den před zkouškama, tohle má v kapse.

Uživatelský avatar
HLAP
Příspěvky: 129

Příspěvek#18 » čtv 18. srp 2022, 08:33

Jo, souhlasím. Já jsem střílel naposled na vojně, a pak po dvaceti letech 10 ran týden před zkouškou. To je málo.

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2221

Příspěvek#19 » čtv 18. srp 2022, 12:08

Nevím, kam chodíte na ty kurzy, ale já měl půl na půl manipulaci a střelbu. Teorii jsem měl samovzděláváním.



JYbour
Příspěvky: 222

Příspěvek#20 » čtv 18. srp 2022, 12:27

Tak to nebyl kurz, ale manipulace a střelba :)

Uživatelský avatar
peggy
moderátor
Příspěvky: 1571

Příspěvek#21 » čtv 18. srp 2022, 15:37

Držte se tématu!

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů