Zbrojíř praha

Co jinam nepatří...
Uživatelský avatar
praalien
Příspěvky: 90

Příspěvek#1 » pát 1. čer 2012, 11:42

Potřebuju namontovat nová mířidla na shadowa a jako začátečník v oboru střelectví nevim kudy kam . je v praze nějakej zbrojíř u kterýho by to netvrdlo třeba měsíc ?

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#2 » pát 1. čer 2012, 12:07

Jak dlouho to trvá záleží spíš na tom, jestli má hodně čekajících zakázek nebo ne. A dobří řemeslníci obvykle nemají o zakázky nouzi :)

Já mám zkušenost jen s Novotným. Kvalitu výsledku nejsem schopen posoudit, ale přístup je u nich vždy vřelý.

Uživatelský avatar
praalien
Příspěvky: 90

Příspěvek#3 » pát 1. čer 2012, 12:47

tak sem tam cinknul a zjistil sem že ta ženská co tam bere telefony neví jak dlouho to může trvat ani kolik to zhruba může stát . musim se tam zastavit osobně tak poreferuju.

Uživatelský avatar
praalien
Příspěvky: 90

Příspěvek#4 » sob 2. čer 2012, 09:04

tak sem koukal na youtube a vypadá to že výměna by nemusela bejt vůbec sližitá. nejdřív to zkusim sám

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#5 » sob 2. čer 2012, 16:22

Mouchu vyrazíš jednoduše průbojníkem a vysuneš. Hledí, vyšroubuješ červíky (novější verze mají jenom jeden) a vyťukneš do strany. Sice jsem to ještě nedělal ale nebude to zase takový problém 8-) . Jinak Shadow jsem měl rozebráný komplet, jediné co jsem ještě nerozebíral jsou mířidla (nebyl důvod).
Jinak taková malá poučka (převzato z jiného fóra):
,,Všechno je rozebiratelné, je to jen otázka velikosti kladiva,, :lol:



mobil-man
Příspěvky: 844

Příspěvek#6 » sob 2. čer 2012, 18:45

Taky vám poradím:„Lepší je si to posrat podle svýho, než podle toho, co ti raděj ty druhý,“ :mrgreen:



Vaki
Příspěvky: 165
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#7 » sob 2. čer 2012, 19:03

tohle motto se mi docela líbí. Od kamaráda si vypůjčím zase prupovídku "zvláštní schopnost: rozborka kveru a převoz do servisu."

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#8 » sob 2. čer 2012, 20:02

Pánové, k věci, průpovídky si nechte do vtipů ;)

Uživatelský avatar
praalien
Příspěvky: 90

Příspěvek#9 » pon 4. čer 2012, 19:33

Albert píše:Mouchu vyrazíš jednoduše průbojníkem a vysuneš. Hledí, vyšroubuješ červíky (novější verze mají jenom jeden) a vyťukneš do strany. Sice jsem to ještě nedělal ale nebude to zase takový problém 8-) . Jinak Shadow jsem měl rozebráný komplet...


rozborku zbraně sem zmáknul s přehledem. někdo pohotově udělal krásný video na youtube :
http://www.youtube.com/watch?v=Fh0raEpYF1A

Jen doufám že se ještě někdo rozhoupe a ukáže jak rozebrat závěr. vzhledem k množství vazelíny co sem v tom našel by stál i ten závěr za hřích.



lukin81
Příspěvky: 14

Příspěvek#10 » pon 30. lis 2020, 13:26

Ahoj všem,

oživil bych téma, nezná někdo zbrojíře v Praze nebo okolí?

Je potřeba spíš než něco fyzicky udělat, tak v první fázi promluvit ze zkušenosti...

Možná že to zní lehce zmateně, ale za případný tip budu rád...

L.



Vladimir9
Příspěvky: 26

Příspěvek#11 » pon 30. lis 2020, 19:29

Jednou jsem využil služeb puškařství Lero Praha, a byl jsem spokojen...



antonspelec
Příspěvky: 1182

Příspěvek#12 » pon 30. lis 2020, 21:19

Zkusil bych Novotnyho



OskaRus
Příspěvky: 123

Příspěvek#13 » úte 1. pro 2020, 23:47

Nocompromise house taky maji zbrojirske sluzby. Potreboval jsem drobne upravy na glocku a vse bylo presne podle domluvy vcas a dokonce mi zbran privezl az domu. :-)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů