Nastřelování pistole?

Co jinam nepatří...
Uživatelský avatar
Poradce02
Příspěvky: 329

Příspěvek#16 » pát 18. zář 2009, 18:07

Máš pravdu, netrefil bych se strachy ani na tři metry......proto jsem si nechal na svoji dát nastavitelná mířidla a měl jistotu, že kam namířím, tam dopadne kulka a né o 1/2 m vedle.

Uživatelský avatar
Poradce02
Příspěvky: 329

Příspěvek#17 » pon 26. říj 2009, 18:13

Tak jsem poklepával mířidla paličkou ale výškově je to taky šejdrem. Potřebuji snížit trochu mušku a opilovat.Jak to potom mám začernit aby to nebylo lesklé po opracování. Děkuji za radu.

Uživatelský avatar
admix
Příspěvky: 346
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#18 » pon 26. říj 2009, 21:50

Nevim jaky mas miridla, ale jestli nejakej obrazec, tak ten nesnizis upilovanim musky. Takze se petkrat presvedci, ze to fakt lita blbe, a pak novou musku. Nebo holt zabarvit obrazec a mirit bez nej :)

Uživatelský avatar
MarekS
Příspěvky: 36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#19 » ned 8. lis 2009, 17:06

Zajímalo by mě kde dobře nastřelují pistole vyměnil sem si mušku a mířidla a prostě mě to nejde seřídit jak bych chtěl. Chtěl bych si to nechat nastřelit na nastřelovací stolici aby to bylo dobře a přesně nastřelený. Poraďte někoho kvalitního a zkušenýho :) vím o Leiku ale jsem z Pacova nevíte o něčem bližším ? Předem děkuji.

Uživatelský avatar
Poradce02
Příspěvky: 329

Příspěvek#20 » ned 8. lis 2009, 17:39

Pistoli si musíte nastřelit sám na sebe, pokud to seřídí někdo jiný, nebude to OK.Jestli není chyba jinde.Psalo se tu o tom v odkazu pistole,plasťáky,tam si to přečti.

Uživatelský avatar
MarekS
Příspěvky: 36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#21 » pon 9. lis 2009, 07:54

No jo ale já si to chci nechat nastřelit na nastřelovací stolici s nějakym laserovim měřenim. Přeci jen tam je to přesnější než z ruky.

Uživatelský avatar
Poradce02
Příspěvky: 329

Příspěvek#22 » pon 9. lis 2009, 07:58

Kolimační laser taky není řešení na 100%, taky se o tom tady psalo, nenahradí to nastřelení vlastní rukou.



Němec
Příspěvky: 97

Příspěvek#23 » pon 9. lis 2009, 10:39

Já jsem taky uvažoval jednou o "nastřelení", protože jsem šteloval a šteloval a výsledek pořád nikde, tak jsem jednou požádal na střelnici pána co střílel vedle mne, jsetli by si nezkusil vystřelit z mojí zbraně a koukal sem jako puk, když mu to šlo jako po másle a celkem slušný soustřel ... Takže chyba byla v mých gramlavých rukách :oops: Netvrdím, že je to tvýma rukama, můžeš střílet velmi přesně a problém je opravdu ve zbrani, ale zkusit to můžeš, bude to stát jen to požádání a pár kousků nábojů :)

Uživatelský avatar
fejfarz
Příspěvky: 540
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#24 » ned 12. kvě 2013, 12:05

Mám otázku pro zkušenější kolegy. Potřebuji poradit a to když chci trefovat střed pistolového terče tak musím mířit na pravý okraj černého kruhu někam mezi číslo 5 a 6. Kam mám posunout poklepáním na mechanická mířidla u cz 75 comactu ? Viděl bych to šoupnout do prava ale nejsem si jistý.
Díky za rady.



frantisekkozisek
Příspěvky: 320

Příspěvek#25 » ned 12. kvě 2013, 12:26

Pokud je chyba opravdu v mířidlech, pak stačí se nad tím jen trochu zamyslet ;)
Když pistole střílí doleva pak se musí buď muška posunout doleva a nebo hledí doprava.

Uživatelský avatar
fejfarz
Příspěvky: 540
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#26 » ned 12. kvě 2013, 12:46

Super jsem si to myslel děkuju moc :)

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#27 » ned 12. kvě 2013, 15:46

Než do toho začneš mydlit tak nech vystřelit i někoho jiného, skoro bych to tipnul na strhávání....

Uživatelský avatar
fejfarz
Příspěvky: 540
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#28 » ned 12. kvě 2013, 17:55

už se stalo právě jsme to ohodnotili že to střílí doleva akorát jsme si nebyli jistí ťuknout to hledí trošku vpravo :lol:

Uživatelský avatar
Urdo von Fuj
Příspěvky: 345

Příspěvek#29 » pon 13. kvě 2013, 15:55

Je jedno přísloví: Kam puška, tam muška

Uživatelský avatar
fejfarz
Příspěvky: 540
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#30 » pon 13. kvě 2013, 16:10

No to přísloví mě moc neřeklo , ale frantisekkozisek mě to osvětlil dostatečně a pak jsem si to dokázal představit. :lol:

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Sedmej, shitykitty a 13 hostů