pistole a kabelka

Co jinam nepatří...
Uživatelský avatar
Joe
Příspěvky: 680

Příspěvek#31 » pát 15. úno 2013, 15:15

kubo: Z LOSu a tréninku na něj jsem si odnesl několik zkušenosti, že určité vybavení může ve ztížených podmínkách znamenat problém.

Jedna věc je vymyslet si, jak elegantně budu nosit v obyčejné netaktické ledvince vedle peněženky (obdoba malé dámské kabelky), druhá věc je to ve fofru vytáhnout a neprostřelit si nohu. Jedna věc je mít pidipistolku, druhá věc je tím něco pohybujícího se trefit vleže ve tmě.



Kam_ca
Příspěvky: 42

Příspěvek#32 » pát 15. úno 2013, 15:17

navic je vyhoda..ze mam kabelky vetsi...a pistol vetsi s emi tak nekynkla...protoze drzi ostatnima vecma...



Kam_ca
Příspěvky: 42

Příspěvek#33 » pát 15. úno 2013, 15:22

pidipistolka me nelaka (mluvim o malorazce)....je vetsi pravdepodobnost, ze i po trefeni pachatele..on bude jeste schopen klidne vas zmlatit, znasilnit, pokud nevykrvaci, nebo pokud to nepujde treba primo do srdce...nebo apod.

ano jsou pidi...9mm, viz. kevin...ale zbran vam musi sednout do ruky,, zbrani se vam musi dobre strilet atd. a to kevin fakt nesplnuje...kevin je fakt zalozni zbran....ale uz aspon se slusnou razi...

navic musim zohlednit penize vuci prakticnosti a vyuzitelnosti...a Cezeta to proste vyhrava



Steiner
Příspěvky: 784
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#34 » pát 15. úno 2013, 15:39

Do kabelky patří revolver.

Uživatelský avatar
johnnyjak
Příspěvky: 580
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#35 » pát 15. úno 2013, 16:25

Tady jsou dost dobré stránky, které pojednávají o skrytém nošení zbraně ženami. Najdeš tam jak radu při výběru pouzdra, tak i komplexní řešení problémů od bezpečnosti až po etické a sociální otázky. Doporučuju postupně pročíst celé!
http://www.corneredcat.com/

Přímo k Tvojí otázce se vztahují tyto články:
http://www.corneredcat.com/article/hols ... his-thing/
http://www.corneredcat.com/article/hols ... ut-curves/
http://www.corneredcat.com/article/hols ... -my-purse/

Uživatelský avatar
Urdo von Fuj
Příspěvky: 345

Příspěvek#36 » pát 15. úno 2013, 19:24

... je nejlepší způsob jak přijít o kabelku i zbraň. Moc bych se nedivil, kdyby za to pak putovaly papíry do čistírny.

Bez toho, aby jsi přizpůsobila šatník nošení, to nepůjde.

Uživatelský avatar
fixfokus
Příspěvky: 568

Příspěvek#37 » pát 15. úno 2013, 21:45

johnnyjak: Výborný odkaz,už je v oblíbených. Hlavně tu část o zbraních a dětech si musím nastudovat víc než důkladně (děti už mám, zbraně zatím ne...).



kuba
Příspěvky: 434

Příspěvek#38 » pát 15. úno 2013, 22:45

proto i spousta chlapu nosi pistoli v "kabelce" :)



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#39 » pát 15. úno 2013, 23:01

No nevím, vše si musíš vyzkoušet, pokud opravdu chceš se někdy adekvátně bránit. Já zastávám názor, zásadně nedávat nikdy zbraň+klíče od bytu do tašky, nebo kabelky. Stačí jen, když ti seberou všechny doklady + karty. Pokud jim nejde o těžší trestný čin, než o peníze v kabelce, je pořád lepší nepřijít o bouchačku a ještě během několika minut o totálně vybílenej byt, boužel takové případy jsou alespoň ve velkoměstě na denním pořádku.



Kam_ca
Příspěvky: 42

Příspěvek#40 » sob 16. úno 2013, 08:33

no ja bych to tuto diskuzi uzavrela......



Kam_ca
Příspěvky: 42

Příspěvek#41 » sob 16. úno 2013, 08:34

bohuliby: jsi jen "zasranej chlap" a nezlob se na me za tenhle vyraz....ale tohle je presne vono....myslis, ze mame moznost tahat vsechny kramy po kapsach jako vy????



Kam_ca
Příspěvky: 42

Příspěvek#42 » sob 16. úno 2013, 08:36

A PROSTE BUDE V KABELCE A HOVOTO, TIMTO VSEM V DISKUZI DEKUJI...MYSLELA JSEM ZE BY SE DALO K NECEMU DOSPET JINEMU NEZ K "NE".

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#43 » sob 16. úno 2013, 08:57

Pánové, vy jste jako malý, radit ženský co si má vzít nasebe a nebo jakou kabelku :roll: doma byste si to netroufli ale na netu děláte ramena :lol:

Kam_ca: dělají se různé tašky a kabelky které mají zapracované kapsy na zbraně, občas na to narazím na netu ale tyhle odkazy si do záložek nedávám. Asi nejlepší by bylo přizpůsobit tvou oblíbenou tašku, jestli má nějakou pevnější přepážku tak by neměl být problém na ni přidělat jakékoli pouzdro třeba sucháčem a nebo MOLE vazbou. Jesti nosíš takovou která váhu zbraně neunese tak bych volil ten návlek na lučík co odkazoval Kuba. On drží docela dost aby zbran z kabelky samovolně nevypadla a zároven kryje spoušt



markus
Příspěvky: 33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#44 » sob 16. úno 2013, 12:26

Ke kritice kabelky, nevím jak vaše partnerka, ale moje v ní tahá všechno, takže si ji musí hlídat kvůli dokladům, klíčům a penězům. No tak v ní bude navíc zbraň a co má být. V létě taky nosím "kabelku", protože v tom nosím doklady, peníze, klíče a pistoli. Když si mám vybrat mezi nechat doma nebo mít s sebou v tašce, tak je výběr jasný.
Zbraň mám krátce, ale rychle jsem přišel na to, že je vhodné mít více zbraní a stejně jako oblečení je nosit podle příležitosti, takže v tašce nebo v kabelce může být velká (Duty, G19, G17, ...) no a na opasku něco menšího (G26, PPS, ...).
Jako ženská bych pod sukni nebo šaty vyzkoušel vnitřní stehenní pouzdro a k tomu plochou jednořadou pistoli. Jak už tu zaznělo, raději s sebou mít .22, 7mm nebo 9mm browning než doma cokoliv výkonnějšího.



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#45 » sob 16. úno 2013, 13:46

Pánové ukončeme to, této jadrné dámě není pomoci, jsme zasraní chlapové, ať si jí Kamča dává opravdu kam chce a nechce od nás rady !
Já mám bohužel případ v rodině, sestře ukradli v metru kabelku, vytrhli jí při nastupování mezi dveřma, úplně všechno sebrali včetně revolveru a na policii jí vynadali proč ho tam nosí a nejela hned do bytu, když tam měla i klíče, bohužel hned jela a co se jemináčku stalo, policie měla už podruhé pravdu, byt vybílenej ?
Prostě, komu není rady, tomu není pomoci, a prosím bez urážek, každého volba a osobní zkušenost !!!

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů