Kurzy obranné střelby

Co jinam nepatří...


dave-cz
Příspěvky: 106

Příspěvek#1 » ned 23. lis 2014, 14:04

Přemýšlím o nějakém kurzu sebeobrany se zbraní (krátkou palnou). Zajímaly by mě vaše zkušenosti, doporučení, co preferovat a čemu se vyhnout. Hledat na netu umím, ale otázka je, jak si dobře vybrat. Moje zkušenosti jsou veškeré žádné, půl roku papíry, pár set ran na střelnici a jeden závod LOSu.



imperator_cz
Příspěvky: 48

Příspěvek#2 » ned 23. lis 2014, 20:17

Byl jsem na kurzu u Base47 u určitě doporučuji.
Nemám sice srovnání s jinými kurzy, ale osobně jsem byl spokojený !
Až bude na jaře pokračování, tak určitě půjdu. Možná zkusím i konkurenci. Cenově je to skousnutelné a je to větší zábava než sám na střelnici.
Jako bonus se člověk i naučí spoustu zajímavých a užitečných věcí :-)

Uživatelský avatar
Gash
Příspěvky: 150

Příspěvek#3 » ned 23. lis 2014, 23:09

Já byl na PSD kurzu od HardTask a byl jsem velmi spokojen. Mají velký výběr různých kurzů, takže je z čeho vybírat



Xerxes
Příspěvky: 484
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#4 » pon 24. lis 2014, 09:16

dave-cz: Mrkni sem: viewtopic.php?f=50&t=3079
už se to tam řešilo



petdog
Příspěvky: 30

Příspěvek#5 » pon 24. lis 2014, 21:02

mám kurzy u Base47 za sebou , podání kluků super, znám je již delší dobu a příští rok pokračuji, zase u nich



Azar
Příspěvky: 105

Příspěvek#6 » čtv 27. lis 2014, 22:07

Bude to znit jako ohrana pisnicka ale Base47 doporucim taky - sice jsem jinde nebyl ale casove a financne je to velice prijemne - super nalada a paradni kluci (instruktori)



dave-cz
Příspěvky: 106

Příspěvek#7 » pon 1. pro 2014, 09:17

Base47 - to vypadá dobře, Mělník mám relativně v dosahu
HardTask - přijde mi to hlavně pro ozbrojené složky, které fungují podle rozkazů, já jako civil musím dle NO/KN
ze starého tématu:
Libovický - také jedna z možností, dle článku na D-F zřejmě taky dobré
Aegis - stejná střelnice jako Base47, ve FAQ jsem se dočetl, že mají zimní přestávku

To zřejmě platí pro všechny, nikde nejsou vypsány termíny. Takže se na jaře rozhodnu, jestli jednodenní (Base47) nebo dvoudenní (Aegis) kurz, v záloze bude Libovický.



I.C.E
Příspěvky: 114

Příspěvek#8 » pát 12. pro 2014, 20:00

Nějaké kurzy ve Zlínském kraji, které můžete doporučit?



Hilly
Příspěvky: 54

Příspěvek#9 » úte 16. pro 2014, 08:23

Jóó u nás na Moravě je to s kurzy problém .... nezbude nic jiného než jet někde ku PRAZE :?

Uživatelský avatar
ladaj
Příspěvky: 588
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#10 » úte 16. pro 2014, 09:08

Na zlínsku něco dělá Sysťéma na Pozděchově, ale vzhledem k zaměření je to spíš doplňková aktivita a primárně pro lidi bez ZP. Ti pak musí jít od jedničky, lidi se ZP údajně můžou zrovna na vyšší, ale náplň úrovní by bylo třeba zjistit.

Uživatelský avatar
radimsuchanek
Příspěvky: 81
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#11 » čtv 27. srp 2015, 08:18

hledám v Okolí Ostravy / Nového Jičína kurz obranné střelby, jako nabízí např. tady http://www.obranna-strelba.cz/kurzy/kur ... -strelby-I.
Za každou informaci předem díky. Strýc g00gle mě posílá do všech koutů republiky, ale zde nic nemohu najít. Zdejší tipy na Kladno, Mělník a Prahu - trochu z ruky.

Uživatelský avatar
miguel.cz
Příspěvky: 9

Příspěvek#12 » stř 21. říj 2015, 19:38

Nikde jsem tu nezaznamenal Obos.cz. Můžu jejich úvodní kurz doporučit, zvláště pro úplné začátečníky je to fajn. Recenze kurzu je např. zde http://www.bombarda.cz/obos-cz-pistole-zakladni-faze-1/

Uživatelský avatar
maravysta
Příspěvky: 183

Příspěvek#13 » stř 21. říj 2015, 20:46

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kurzy pana Němce? http://www.thortac.com/cz2/landing/course-96.html

Uživatelský avatar
Style
Příspěvky: 287

Příspěvek#14 » stř 21. říj 2015, 22:54

Mám, mohu je doporučit.

Uživatelský avatar
maravysta
Příspěvky: 183

Příspěvek#15 » čtv 22. říj 2015, 09:13

A jak je to s tou dopravou? Ty dojedeš do Prahy a ani tě odsud dovezou do Liberce?

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam.cz a 3 hosti