Zbraň v autě

Co jinam nepatří...


Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#1 » sob 2. dub 2016, 23:09

http://zbranekvalitne.cz/forum/download/file.php?mode=view&id=8183
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Biggles
Příspěvky: 366

Příspěvek#2 » pon 4. dub 2016, 10:28

K té poslední fotce - podobně (ovšem přišroubované pouzdro k tunelu) jsem měl řešené "nošení" ve Felicii...v současném autě je tunel moc širokej a tady myslím bude obdobnej problém....



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#3 » pon 4. dub 2016, 19:42

Biggles píše:K té poslední fotce ....
jj, v tomto autě jsou ale odkládací prostory vůbec velký problém. Na dosah jen omezeně, vzhledem k posedu.

Uživatelský avatar
Biggles
Příspěvky: 366

Příspěvek#4 » čtv 7. dub 2016, 00:32

Jo, to je mor současnejch aut.
Ani pod volant to nejde - protože je stavitelnej...Jako ne úplně nejlepší, ale aspoň trochu funkční řešení se mi momentálně jeví jedna ze schránek ve dveřích (Laguna II).

Uživatelský avatar
Václaf
Příspěvky: 67

Příspěvek#5 » čtv 7. dub 2016, 05:16

Ale pro praváka bude ve dveřích řidiče dost nepohodlná a u spolujezdce nedosažitelná. Ve starém Ducatu je ještě veprostřed otevřená odkládací schránka,ta mi vyhovuje a jezdím s tím všude. Pak je v dodávce ještě možnost mezi řidičovo sedadlo a dvojsedák.



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#6 » čtv 7. dub 2016, 14:42

Ve Scudu (Jumpy, Expert) jsou nad hlavou lehce v dosahu schránky, tam taky občas ukládám. U dvoumístného provedení(vpředu) je mezi sedadly dost místa (ruční brzda je na levé straně), tak bok sedadla je ideální místo cokoliv připevnit.

Uživatelský avatar
KajaKliment
Příspěvky: 235

Příspěvek#7 » čtv 7. dub 2016, 18:46

Já jsem si stloukl z černé kůže pouzdro navlečené na ruční brzdu. Má to překryt z koženky, aby nebyla vidět pistole z venku (třeba obyčejná kontrola dopraváky).Používám ho jen na delší cesty kdy vím, že nebudu vystupovat moc často. Pistole je případně dostupná i spolujezdci a drží pěkně zamáčklá mezi brzdou a sedadlem. Ručka jde v pohodě používat, nic nepřekáží a já nemám v boku celou cestu vražený kus železa.

Uživatelský avatar
Serz
Příspěvky: 1871

Příspěvek#8 » čtv 7. dub 2016, 18:52

ja vam to fakt nafotim.... jednickova octavka ma policku na kazdou kratkou



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#9 » čtv 7. dub 2016, 19:46

Nafoť :)

Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 987

Příspěvek#10 » čtv 7. dub 2016, 19:48

Ono by to chtělo u každého nápadu na umístění zbraně nějakou fotku, protože inspirace je to hlavní a někdy stačí ťuknout a může to být to pravé....

Uživatelský avatar
Serz
Příspěvky: 1871

Příspěvek#11 » čtv 7. dub 2016, 19:51

mne se dost libi sitka jak postoval Patrik. jinak jsem uvazoval o pouzdre pro levaka a privrtat ho ke stredovemu panelu/tunelu. ale abych byl verny myslence, o vikendu valim na LOSik do oparan, tak snad tento tyden zvladnu ty fotky

Uživatelský avatar
Rough boy
Příspěvky: 1160

Příspěvek#12 » čtv 7. dub 2016, 20:21

Já díky nošení na 4.hodině v pouzdře s dopředným sklonem už ani G17 v autě nevyndavám. Po dosednutí o něm během chvilky ani nevím. Nicméně jeden čas jsem vozil v Mondeu mkIII subkompakt v loketce, možná by se tam vešel i ten G17. Tam je to tahání i poslepu otázka dvou vteřin. Jinak se mi taky zamlouvá ten futrál pro leváka, přišroubovaný pod volantem (pokud to ovládací prvky dovolí, jak psal Biggles). Konkrétně u toho Mondea je tam dost místa, i když je uprostřed ta páka na seřízení výšky a vzdálenosti volantu.
Jednou jsem si na pumpě vytáhl kvér z loketky a dal do holstru, přetáhl triko a šel na pumpu. Tam na mě koukala obsluha dost vyděšeně a nějací maníci vylezli ze zázemí a stáli ve dveřích. Když jsem se usmál, zaplatil a odcházel, tak zase zalezli. Pak jsem si všiml, že stojím přesně proti kameře. Chudáci se asi vyděsili. Od té doby a díky nákupu dobrého pouzdra a nalezení správného místa na těle kvér v autě neodkládám. Možná jsem schizofrenik, ale celkem si dokážu představit, že mě ti chlapíci mohli lupnout bejzbolkou do zátylku, páč to nejspíš vypadalo, že se chystám na elpíčko...



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#13 » čtv 7. dub 2016, 22:52

Ve tzv. minibuse jak většinou jezdím, nemám problém ani s vnitřním pouzdrem, ale teď mám i auto které je vysoké jen 129cm a sedí se ve sportovních sedačkách 30cm nad zemí, tak tam už to je problém. Dá se prý koupit box pod sedadlo, možná by to bylo řešení. Jinak v přihrádce u spolujezdce.



franta599
Příspěvky: 638

Příspěvek#14 » sob 9. dub 2016, 09:03

Ja to mam vyrešené takhle v octavii jedničkovej je pod volantem docela šikovné místo drži tam nelita doprava doleva i při řeknemě nestandartní jízde a je velice rychle a pohodlně pristupna navic neni z venku absolutne videt a vejdou se tam i zasobníky v připade potřeby

nekde jsem jeste videl přimo pouzdro co se dalo připnout zespoda na volant to taky nevypada spatne ale vadilo by mi že to je videt z venku a možna by to pouzdro překaželo při vystupovaní ale kdo ví

kdyby tam nebyla ta kravina na diagnostiku tak bych rekl že to je snad na to delané :mrgreen:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#15 » sob 9. dub 2016, 09:12

Je to kaslík na manuál a servisní knížku.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů