Pistole na mířenku

Co jinam nepatří...
Uživatelský avatar
Vovas
Příspěvky: 91

Příspěvek#46 » stř 31. srp 2022, 15:40

SIG P 210 Supertarget je dokonale vyrobená zbraň. A to jak zvenku, tak zevnitř a prakticky bez vůlí. Je pravda, že v tomto ho žádný jiný SIG nepřekonal, ale radši střílím s X-five, nebo X-six supermatch. Vůle jsou zde větší, ale přesnost (s patronou laborovanou pro konkrétní zbraň) zůstává špičková.



LongShank
Příspěvky: 4

Příspěvek#47 » sob 3. pro 2022, 19:39

Možná směřuji blbě, tak mi pls poraďte. Kamarád mi půjčil Shadow 2, střílí lépe než moje ruce, držel se mi opravdu perfektně – něco jako bota, když vám sedne jako ulitá. Byl jsem zní fakt nadšený. Když se podívám okolo a chtěl bych něco o fous lepšího, zůstanu u značky CZUB. V užším výběru mi zůstal S2 orange, popř. TS 2 (orange). Je tady ještě něco, co by za stejné peníze (okolo 60tis) bylo konkurence schopné a dostupné. To dostupné je důležité, protože výše zmíněné Sigy nejsou k sehnání. K čemu chci pistoli? Na mířenku, možná na aktivity typu LOS, IPSC, apod.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2981

Příspěvek#48 » sob 3. pro 2022, 20:00

Zkušenost jen z predvadecek... Lépe ts nebo ts2 (Orange neorange už nerozlisuju). Než s2. Znatelně lepší rozptyl ts než s2 na pár nábojů prvně v ruce.



Jarda.Jezek
Příspěvky: 881

Příspěvek#49 » sob 3. pro 2022, 20:02

Jsou tu ještě kmr, třeba. Ve vlákně s2 si počti, jak jsem se od s2 dostal ke kmr... Ale jsou i jiné, chce se to podívat, kdo má co skladem, najdeš leccos.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů