Zápalky

Black Powder a vše co k tomu patří


pavelkrab
Příspěvky: 258

Příspěvek#1 » sob 13. úno 2010, 13:04

Zdravím všechny, nemá někdo ponětí kde sehnat 4.7 zápalky winchestr , kde by mi je poslali na dobírku ? SB mi dost selhávají. Dík za info. P

Uživatelský avatar
b52
Příspěvky: 86

Příspěvek#2 » ned 14. úno 2010, 09:45

viděl jsem je v Dave opletalova ulice 24 jsou zaměřený na western ------jo maji je ted jsem se koukal na stránky.
Naposledy upravil(a) b52 dne ned 14. úno 2010, 10:05, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
muzzleloader
Příspěvky: 127

Příspěvek#3 » ned 16. led 2011, 20:57

Tak jsem byl vencit derr GG a docela slusny.Na 15m prevazne jednoruc

Obrázek
Jen me mrzi,ze mi prestal chodit spodni lauf.Horni pokazdy a spodni jen kdyz ho podsypu a to je jeste rana pekne spozdena.Na strelnici mi to nevadi,ale kdybych potreboval druhou ranu,tak mam smolika.Nevite kde bych sehnal zapalky se zvysenym pruslehem?



pavelkrab
Příspěvky: 258

Příspěvek#4 » pon 17. led 2011, 08:32

kup si remingtony se zvýšeným průšlehem, já je kupuju u Daveho v Praze , ale asi je budou mít všude, co je používám tak jsem neměl jediný problém

Uživatelský avatar
pufik
Příspěvky: 166

Příspěvek#5 » pon 17. led 2011, 08:45

Nebyl by odkaz na konkretni typ nebo obrazek krabicky? Ono ne v kazdem obchode tomu rozumi a tak bych radeji vedel co presne chtit (nepredpokladam ze na krabicce bude napsano "se zvysenym pruslehem" :) ), protoze prodat mi budou chtit cokoliv. Diky.

Uživatelský avatar
muzzleloader
Příspěvky: 127

Příspěvek#6 » pon 17. led 2011, 09:30

Kouknu na ne dik Pavle.Ale jak pise Pufik,je to jen jeden typ,nebo je toho vic?

Uživatelský avatar
muzzleloader
Příspěvky: 127

Příspěvek#7 » pon 17. led 2011, 09:35

Tak u Dave maji treba zapalky RWS s oznacenim plus a u tech je napsano ze maji zvyseny prusleh.Oznacene magnum.



pavelkrab
Příspěvky: 258

Příspěvek#8 » pon 17. led 2011, 17:12

používám tyto-a jsem maximálně spokojen
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
polorozpadlýpařez
Příspěvky: 50

Příspěvek#9 » úte 18. led 2011, 18:59

Dneska jsem v Dave koupil poslední krabičku těch zápalek Remington. Tak pokud si tam pro ně někdo pojedete, tak si tam radši nejdřív zavolejte, kdy je zas budou mít.
A druhou krabičku zápalek jsem koupil Dinamit Nobel plus, byly mi prodavačkou doporučené jako velmi výkoné.

Taky jsem vzal na vyzkoušení do deringera střely maxibal, tak jsem zvědav, jak se osvědčí.

Uživatelský avatar
b52
Příspěvky: 86

Příspěvek#10 » pát 21. led 2011, 22:35

polorozpadlýpařez kupuj jenom ty remingtony .. pluska ..stojej za prd!!!!!!!!!! nejlepší pro GG jsou ...cci... každý výstřel bez jediného selhání ale stojej kolem 170kč maj je v dawe,
do dawe vždy jen telefonicky nikdy mi nezklamali asi 30 odběrů --psát jsem tedy nezkoušel-- po obědnání zboží do dvou dnů na poště

Uživatelský avatar
Drahoun
Příspěvky: 79

Příspěvek#11 » ned 4. pro 2016, 18:53

Používám zápalky Plus a dá se říct, že asi každá třetí zápalka mi zůstane zaklíněná (a roztržená) v dutině kohoutu. Musím ji pak kolikrát šroubováčkem dolovat ven když nejde jen ručně. Není to nic neobvyklého ? Při spuštěném kohoutu jsem si všiml, že piston není v ose s kohoutem, tak jestli ji kohout při nárazu neroztrhne a ta se tím pak roztáhne a zaklíní do kohoutu. Nechci do toho zbytečně vrtat pokud je to běžné.

Uživatelský avatar
sagitarius
Příspěvky: 146
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#12 » ned 4. pro 2016, 21:50

Nepoužívej pluska, mají zvětšený výkon. Je to zbytečný. Ten nadměrnej tlak, kterej nestačí projít tou malou dírkou v pistonu, musí někudy pryč. Akorát si zbytečně opaluješ dřevo kolem zámku a zasíráš zámkovou desku a kohout.

Uživatelský avatar
Drahoun
Příspěvky: 79

Příspěvek#13 » pon 5. pro 2016, 08:03

Normální zápalky se mi v době, kdy jsem nějaké sháněl, nepodařilo koupit. Prakticky ty pluska byly první, které jsem si pořídil a nevím proto jak se chovají ty normální. Je ale fakt, že mám všechno pod pistonem zaliskaný a není snadný to dostat ze zámku i dřeva. To pak vysvětluje i to, že se zápalky rozšrotují a zůstávají viset v kohoutu.

Uživatelský avatar
blecha.z
Příspěvky: 66

Příspěvek#14 » pon 5. pro 2016, 19:41

Člověk používá zápalky, které mu pošlou, nemůžeme si moc vybírat. Ale ty váznoucí zápalky v kohoutu může mít na svědomí už deformovaný piston a kohout mimo osu.

Uživatelský avatar
Drahoun
Příspěvky: 79

Příspěvek#15 » pon 5. pro 2016, 22:05

Piston asi deformovaný nebude, protože jsem s puškou odstřílel jen několik desítek kulí, ale co jsem si všiml, tak piston není v ose s kohoutem - je víc "sklopený" směrem k zámku. Tak si myslím, že se pak zápalka roztrhne o hranu pistonu. Zkusím teda, jestli se mi ho podaří srovnat.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů