P: Zásobníky na Vostok Bi6, .22 lr

Platné inzeráty


MaraKM
Příspěvky: 18

Příspěvek#1 » pon 12. zář 2022, 14:52

Dobrý den,

Nabízím nové, pětiranné zásobníky k malorážce Vostok Biatlon-6, .22 lr.
Po cca 3,5 letech jsem se dotlačil k dokončení projektu výroby nové náhrady zásobníků za pomocí 3D tiskárny.
Primární pohnutka byla pořídit si daší zásobníky, nicméně jsem jich nechal vyrobit více a ty nabízím (v případě zájmu by se daly zařídit další).

Zkušební zásobník (myslím, že prototyp min č.3) odstřílel za poslední téměř 3 roky (mizerné z hlediska návštěvy střelnice) přibližně 1000 ks střeliva různých výrobců i stáří. Uvědomuji si max 4x situaci, kdy se mi během přebíjení nový náboj vzpříčil a nemohl tak být zasunut do komory. Stejně tak díky tomu, že tělo zásobníku není hladké je mírně obtížnější zásobník vytáhnout, ale není to nic hrozného (pozná v zásadě jen ten, kdo má možnost srovnat s originálem - měla s tím problém hlavně moje žena, já snad jen na začátku testování).

Dnes mi dorazily pružinky a faktem je, že s novými pružinkami jsem je zatím nezkoušel, nicméně měli by býti naprosto identické s těmi co mám v originálních zásobnících a tak neočekávám komplikace.

Aktuálně k dispozici 2ks.
Cena k jednání 1.000,- Kč / kus (pokud by jich chtěl někdo více, tak bude sleva individuální). duc:k

Služebně jezdím téměř po celé ČR, takže součástí může být dovoz "až do domu" - dle domluvy. ;)

Nesnažím se na prodeji pár kusů "zbohatnout" a ani pokrýt veškeré náklady, ale přece jen zadarmo je nenechám. :roll:

(Vostok, Biatlon 6, Bhiatlon-6, Bi-6, SM-2, Ural, Vostok B6)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Tenerak
Příspěvky: 1

Příspěvek#2 » úte 27. zář 2022, 14:05

Dobry den
Bola by moznost vyrobit aj 10 ranove zasobniky? Chodievate sluzobne aj do Jablunkova? Dakujem.



MaraKM
Příspěvky: 18

Příspěvek#3 » pát 21. říj 2022, 12:20

Dorazila mi druhá série - bude chtít trošku péče a pro zichr ověření na střelnici, nicméně podstatné je, že teď při objednávce alespoň 3ks bude cena za kus 800,- Kč.

10-ti a více ranné jsem řešit původně chtěl, ale nakonec na to nemám kapacity a sílu... Navíc mám již pro svou potřebu 5-ti ranných víc než dost a není s tím vůbec žádný problém ohledně přebití třeba i na závodech.



doky22
Příspěvky: 1

Příspěvek#4 » ned 18. pro 2022, 22:19

mám záujem o zasobníky



KubaML
Příspěvky: 1

Příspěvek#5 » úte 29. srp 2023, 06:52

dobrý den

měl bych zájem o 4 ks zásobníků BI-6 , prosím o kontaktování na mladekjakub@gmail.com

díky

Uživatelský avatar
peggy
moderátor
Příspěvky: 1572

Příspěvek#6 » úte 29. srp 2023, 09:19

Napomínám všechny aktéry a doporučuji si prostudovat pravidla fóra.
Pravidla burzy:

4. V burze se NEDISKUTUJE! Pokud odpovídáte na inzerát, použijte kontakt uvedený v inzerátu. Pokud inzerent žádný neuvedl, použijte soukromou zprávu.

viewtopic.php?f=2&t=614#p6262

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: PaF a 5 hostů