Pece o brokove naboje



Enerccio
Příspěvky: 623

Příspěvek#1 » úte 14. čer 2016, 16:54

Ted jsem menil naboje, protoze zitra du strilet tak sem vymenil naboje co mam doma v brokove pumpe a vsiml sem si, ze hodne zhnedli. Jde o obycejne S&B buckshoty ale byly relativne dennodenne nabijeny a vybijeny a vypadaji dosti osumele v porovnani s novymi z krabicky. Je nutne se o brokove naboje nejak zvlast starat?

Uživatelský avatar
uncle
Příspěvky: 336

Příspěvek#2 » úte 14. čer 2016, 21:15

Samozřejmě je... večer je třeba je vyndat z krabičky nebo pumpy, uložit do postýlky a potichu zazpívat pěknou ukolébavku :lol: ráno je moc brzo nebuď a nezapomeň na vydatnou snídani, aby byly pořád ve skvělé formě, někdy je třeba jim přeleštit kování, aby se krásně lesklo... to pak líp střílí... tak snad jsem na nic nezapoměl ;) :mrgreen:



Enerccio
Příspěvky: 623

Příspěvek#3 » úte 14. čer 2016, 21:31

:D pobavilo. Je jasne, ze se asi jim nic nestalo, ale preci jen sem byl prekvapen jak zhnedlo to kovani oproti "novym". Holt asi moc susim :lol:

Uživatelský avatar
uncle
Příspěvky: 336

Příspěvek#4 » úte 14. čer 2016, 21:49

sorry, musel jsem...
zhnědlo, protože zoxidovalo ;)



zralok
Příspěvky: 17

Příspěvek#5 » úte 11. črc 2017, 12:59

Ehmm doteď občas vystřelím papírové patrony co v 97 prošly povodní. Poté co vyschly a papír se nafoukl jsem je "překalibroval" přes odpovídající maticový klíč (už nevím velikost 19 nebo tak nějak) a dodnes ty patrony fungují. Na lov je ale neberu nerad bych na honu řešil utržený papír v komoře takže spíš sem tam rána do papíru nebo jen tak na střelnici tak po 1 náboji.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů