Vzduchovka pro syna...a trochu i pro mě



aToM
Příspěvky: 498

Příspěvek#16 » stř 29. dub 2020, 14:35




kolemjdoucí
Příspěvky: 810

Příspěvek#17 » stř 29. dub 2020, 15:45


Uživatelský avatar
Cemada
Příspěvky: 324
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#18 » stř 29. dub 2020, 16:00




ToF
Příspěvky: 306

Příspěvek#19 » stř 29. dub 2020, 18:53

matkoo: Řikám že PCP sem v podstatě zavrhnul protože plnění nemám vyřešený a jen to znamená dalších x tisíc Kč. A taky sem psal že bych do toho nechtěl dát o moc víc jak 6 tisíc Kč. Nechci s tim střílet na Olympiádě...a navíc na seriózní střílení můžu použít "něco ostřejšího" že ano.



ToF
Příspěvky: 306

Příspěvek#20 » stř 29. dub 2020, 19:03

aToM: Ano, tohle vypadá měkně, přesně tak bych si představoval moderní variaci na vz. 47. Akorát zase to PCP a tam nemám prostě vyřešený to plnění. A určitě to bude nějaká Čína a ventilek bude někde ucházet a já budu nas*anej.

kolemjdoucí: Hezký, ale tisíc Euro plus další náklady, to už je fakt asi blbost. Full auto vzduchovka se prodává i u nás za menší peníze ale obávám se kvality.

Cemada: To se prodává i u nás za dobrý peníze, ikdyž teď asi neni skladem:
https://www.zbrane-vzduchovky.cz/vzduch ... s-mp40-gle

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#21 » stř 29. dub 2020, 19:08

A co co2 QB 78..



ToF
Příspěvky: 306

Příspěvek#22 » stř 29. dub 2020, 19:12

dethan: Na pákovce netrvám ale zatim to vypadá jako nejreálnější možnost. Že by diabolky nebyly dost přesný? No já měl vždycky za to že broky jsou ještě horší.

Fakt to nechci na Olympiádu ale třeba sem se koukal na video s Gamo Replay a na 90m tam prostřelil dřevěnou desku. Soustřel OK ale nechápal sem tu sílu - pak vysvětlil že s origo pružinou/pístem má výkon 39J a ty dvě diabolky co střílel na těch 90m byly tak 10cm od sebe.

Mimochodem, Gamo Magnum (nevim ten název přesně) má v originálu 45J. Trochu blbý že to nemůžu koupit u nás ani na ZP ale .50 BMG neni problém.



ToF
Příspěvky: 306

Příspěvek#23 » stř 29. dub 2020, 19:14

McFly: Dobrá cena ale zase bez zásobníku. Mě fakt přijde jako docela velkej opruz dávat diabolky po jedný. Na chatě jsme měli 2 vzduchovky, jednu nějakou hodně starou Slavii a pak vz. 47 a tu Slavii nikdo nechtěl používat.



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#24 » stř 29. dub 2020, 19:24

Vz47 je sice dobrá na střelbu vleže, ale těžká pro kluka. S brokama nic moc střelba na víc než 10m. To radši Slavii 631. Dá se koupit použitá. Mám ji už asi 47 let. A furt dobrá.



matkoo
Příspěvky: 184

Příspěvek#25 » stř 29. dub 2020, 19:27

to:ToF
Ak nechces investovat do PCP a je to len na blbnutie tak https://www.zbrane-vzduchovky.cz/vzduch ... -mpx-45mm/



matkoo
Příspěvky: 184

Příspěvek#26 » stř 29. dub 2020, 19:28




ToF
Příspěvky: 306

Příspěvek#27 » stř 29. dub 2020, 19:40

Indian: Vim, vz. 47 je opravdu těžká a hodně blbě se natahuje, ale ta střelba v leže nebo s oporou je prostě super, protože to vytváří návyky pro střelbu z ostrý pušky. Těžká je teda jak sviň, to je fakt. Ta Diana co tu zmínil aToM vypadá pěkně, ikdyž zase PCP.

Ví někdo jestli Diana vyrábí v Číně?

matkoo: Na SPA sem se díval ale zase prostě Čína když nemusim tak sem tomu teď vyhybám. A navíc sem na ně teď naštvanej ještě o trochu víc...

Ad PCP - čim se to dá plnit za rozumný peníze?



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#28 » stř 29. dub 2020, 19:56

Čínu bych obzvlášť teď vynechal. Jejich firmy jsou prý často před krachem (kvůli koroně) a snaží se prodat kdejaký aušus. A mimo to jsem na ně nas...ej.

Uživatelský avatar
Cemada
Příspěvky: 324
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#29 » stř 29. dub 2020, 20:11

ToF:
Jj, vím. Onehdá jsme s bráškou lustrovali web http://www.streleckyraj.cz a dost jsem čuměl jaké vzduchovky se dnes dělají. Některé kousky jsou parádní a ta MP40 mě odrovnala úplně :D
Co tak projíždím net teďka, tak bych řekl že máš požadavky které se moc neslučují a někde budeš muset asi povolit.



ToF
Příspěvky: 306

Příspěvek#30 » stř 29. dub 2020, 20:31

Cemada: Požadavky zase tak náročný nemám a trochu ustoupit někde můžu. Vyrábí se toho spousta ale skoro všechno je Čína a když se prodává "puška" Hammerli která je ve finále vyrobená v Číně, tak jsem zhnusen.

Mě je jedno když je něco vyrobený v Číně a na nic jinýho si to nehraje, ani cenou, ani prezentací, ale vadí mi když znásilňujou jméno zavedený značky.

Technicky vzato nejvíc zatim požadavky splňuje Gamo Replay nebo jiná z tý řady se zásobníkem, ale jen jedna z nich má i pevný mířidla, což je taky trochu škoda.

No a ta PCP verze Mausera je prostě moc pěkná, ale když budu muset řešit i plnění PCP tak s tou flintou to bude stát skoro 15 tisíc...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů