MEPROLIGHT FT BULLSEYE:

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 522

Příspěvek#1 » sob 13. lis 2021, 18:06

Názory recenzentů ze států poměrně rozporuplné, někteří kritizují velmi krátkou životnost i rezivění zbraně pod tělem mířidel na závěru. Váš názor pánové ??

Obrázek



Střelec
Příspěvky: 1648

Příspěvek#2 » sob 13. lis 2021, 20:23

rezivění zbraně pod tělem mířidel na závěru

To z toho teče voda? Jak si mám představit, že pod mířidly zbraň koroduje? Vždyť to nedává smysl. :shock: Buď to koroduje, protože by to korodovalo i bez toho bazmeku nebo to nekoroduje, protože PÚ, základní údržba atd.



tomas fuk
Příspěvky: 831

Příspěvek#3 » sob 13. lis 2021, 20:44

Muj nazor je ten, ze tyhle miridla zabiraji pomerne velkou plochu nad zaverem. Pokud clovek denne nosi, tak se tam proste hromadi vlakna a bordel z obleceni, ten nasakne potem a pak uz to rezne jedna radost. Jinak jeden muj znamy si tyhle miridla dava na vsechny pistole a nechce zadne jine. Je to o osobnim vkusu a hlavne o osobnim vyzkouseni. Mne osobne se nelibi a na pistol bych si je nedal. Ale nikdy jsem je nevyzkousel a mozna, kdybych je nekdy vyzkousel, tak bych zmenil nazor a dal si je na vsechny pistole. Znamy, co je pouziva zije v zahranici, tudiz jsem nemel moznost je zkusit a nikdo koho znam je nema.

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 522

Příspěvek#4 » sob 13. lis 2021, 21:24

... ano, přesně tak. Spodní celou plochou to leží na závěru. Leze tam binec, vlhko. Vytahej Tomáši ze známého pls další infa nebo písni do SZ. Docela bych to testnul.



tomas fuk
Příspěvky: 831

Příspěvek#5 » sob 13. lis 2021, 22:18

Neni co tahat za rozumy. Kdysi mi napsal ohledne tech miridel tohle.
Tieto na tej ceskej mrche su top, aspon pre mna, nepotrebuješ muchu, je ale treba si na ne zvyknut. Na sig som dal tie uplne klasicke ich, mal som chut na zmenu.. Kamarat ma zastupenie Meprolight pre cesko a slovensko, tak mam dosah na všetko..
Takze je treba je vyzkouset. Pripadne si na ne zvyknout.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů