Walther PDP puzdra dostupne



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#1 » ned 25. črc 2021, 17:22

Dobra sprava pre vsetkych co chcu puzdra pre Walther PDP z KYDEXU
Mam spolocnost co nam ich urobi, puzdra vyrabaju sami

Na vyrobu sablony si zbrane zabezpecia sami
Vsetky verzie PDP
Compact 4", 5"
FullSize 4", 4,5" a 5"

Kdo ma zajem napiste mi SZ.
Nech viem pocet ludi.



R4mb0
Příspěvky: 46

Příspěvek#2 » úte 27. črc 2021, 20:19

Tak jak jsem avizoval, nechal jsem si v Beskydech vyrobit pouzdro na míru PDP 4" compact.
Necelé tři hodiny čekání a mám IWB pouzdro na pistoli (a pouzdro na zásobník) z kydexu a kůže.

Obrázek

Obrázek

Je to moje první pouzdro, ani zatím nebyl čas ho pořádně obhlídnout, natož vyzkoušet. Samotné pouzdro i to, zda mi bude vyhovovat typ nošení, to se ověří časem. Ale už chci něco mít a trénovat tasení apod. reálněji :-)

Jde o https://sakalshop.cz/ nedaleko Frýdku-Místku. Domluva a cena za mě OK.



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#3 » stř 28. črc 2021, 00:46

Minuly tyden neslo sehnat vubec puzdra na PDP a ted je to tady.
https://www.kydexovapouzdra.cz/konfigurator-pouzder/
Uz to maji v nabydce. Je tam pdp 4 4.5 a 5. Takze hura do toho :-)
Odradza mne ale ta cekacka. Jakoze 2 mesice? Se zblaznili ne?

Este cekam na nabydku evokydex.cz (take chystaju sablonu)
A ongear.cz.

Sulihozbrojnice dela cez rh ale slibil ze dodani za 2 az 3 tydny. Tak asi ma lepsi kontakty kedze jinak to trva 5 az 6 tydnu, tak asi pudu cez nehom do konce tydne se chci rozhodnout a dat to vyrobit.
Rozhoduje rychlost vyroby, cena bude stejna podle mne vsude.

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2510

Příspěvek#4 » stř 28. črc 2021, 01:16

Inu tak si porid masiny a vyrabej pouzdra na pockani. Uvidis, zda se najde dost nedockavcu, abys vydelal.

Chjooo lidi nebbnete. PDP je “nova”, takze holt chvilku trva, nez se aftermarket rozjede.

A taky krotte emoce, ze vsechno musi bejt hned a hned. Nemusi a nebude. :)



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#5 » stř 28. črc 2021, 02:38

Rambo no to ti nebude v tom horko? Pri noseni ti to bude zakryvat pulku pasu ta kozena cast. Ou. Uprimne byl sem na tebe trocha nazlobenej ze si mne odmitnul v ponuke coz dal cez vikend (ohledne vyroby puzdra este jednoho), ale tedkom jak to vidim, sem ti vlastne vdecnej!



Honzajan
Příspěvky: 1039

Příspěvek#6 » stř 28. črc 2021, 06:01

Kdyz vidim vylisovane zdrsneni zaveru a listu na cumaku, chytam se za hlavu. To v tehle republice vazne neni nikdo, kdo umi kydexova pouzdra?



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#7 » stř 28. črc 2021, 08:39

Honzajan a to ako myslis?



Honzajan
Příspěvky: 1039

Příspěvek#8 » stř 28. črc 2021, 11:01

McFlyji, je tu fotka pouzdra, jak to muze byt OT, kdyz je to problem na zakazku delaneho pouzdra specificky pro PDP? PDP ma prave specifika v hlubokem drazkovani zaveru a desticky na kolimator.

Eagg: pouzdro ma drzet zbran jen za lucik. Vylisky kopirujici zdrsneni zaveru, vyhazovaci okenko atd. budou zbran skrabat, vic nez dobre udelany kydex. Spravne se maji tyto veci pred lisovanim kydexu zapatlat kitem nebo jinym vhodnym tvarovacim materialem.
Dalsi problem vidim v tom, ze tohle pouzdro nepouzijes, kdyby sis chtel vyzkouset kolimator, ale to nemusi byt nutne chyba vyrobce, jen chyba v komunikaci.

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#9 » stř 28. črc 2021, 11:10

Dále se řeší pouzdra pro PDP tak tady (Eagg založil samostatné vlákno)



risa2000
Příspěvky: 845

Příspěvek#10 » stř 28. črc 2021, 11:26

Jen pro info, jak se to řeší na fóru Waltheru:
https://www.waltherforums.com/threads/p ... er.125729/



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#11 » stř 28. črc 2021, 11:26

No to jo ale to som zalozil este davno :-)

Honzajan predpokladam ze sa bavime o puzdre ramba.
No tiez sa mi to nepaci ale sak jemu mozno vyhovuje.
Ja uz mam objednane od sullyho. Cakacka 2 az 3 tyzdne
Cena 2820kc

A je to

Puzdro na zbran: 1800kc
IWB s drapkem, cerne, polovicny swestguard, opaskovy klip 40 mm

Puzdro pre zasobnik: 900kc
IWB , cerne, bez sweatguardu, opaskovy klip 40 mm

Dufam ze budem spokojny :-) moje prve puzdro na moju prvu zbran. Takze neviem co od toho cakat

Domluva a komunikacia so sullyhozbrojnici spickova takze verim tomu ze jakykoliv problem sa vyriesi. (Ak nejaky vznikne)



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#12 » stř 28. črc 2021, 11:35

Toto je podle mne uplne ideal. Naco vatsi?
https://www.rhholsters.cz/rhh/wp-conten ... 3/IWB2.jpg

Honzajan ale inak ten vyrez na kolimator je dobra vec. To si mi otvoril oci. To som zabudol pozadovat. Dakujem



R4mb0
Příspěvky: 46

Příspěvek#13 » čtv 29. črc 2021, 09:56

Honzajan píše:pouzdro ma drzet zbran jen za lucik. Vylisky kopirujici zdrsneni zaveru, vyhazovaci okenko atd. budou zbran skrabat, vic nez dobre udelany kydex. Spravne se maji tyto veci pred lisovanim kydexu zapatlat kitem nebo jinym vhodnym tvarovacim materialem.
Dalsi problem vidim v tom, ze tohle pouzdro nepouzijes, kdyby sis chtel vyzkouset kolimator, ale to nemusi byt nutne chyba vyrobce, jen chyba v komunikaci.


Ten Tvůj původní výkřik byl o ničem. Takže děkuji za dovysvětlení.



kuba
Příspěvky: 434

Příspěvek#14 » pon 9. srp 2021, 21:36

Honzajan píše:Kdyz vidim vylisovane zdrsneni zaveru a listu na cumaku, chytam se za hlavu. To v tehle republice vazne neni nikdo, kdo umi kydexova pouzdra?



Obrázek



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#15 » pon 9. srp 2021, 23:03

Ano , ano. Tenhle tyden ocekavam IWB uz ma byt hotove.od RHH
Este dodat musim "dik honzajan" pretoze sem stihol dat este pozadavek na ten vyrez na kolimator. To by ma bez tvojej poznamky vubec nenapadlo.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti