Falco - všechny výrobky



greenhorn
Příspěvky: 714

Příspěvek#46 » pát 19. bře 2021, 06:41

vgj: díky za realistické hodnocení. Tu kritiku, co tady někteří hnidopychové předvádí, to je takový český folklór. Kdyby jeden neznal výrobky od Falca, tak podle těch pindů zdejších kritiků by si jeden od té firmy nevzal ani hašlerku ze stolu. Občas mi to tu připadá, jak ta scéna z Pelíšků s těma americkýma sirkama.



josef vojtisek
Příspěvky: 10

Příspěvek#47 » pát 19. bře 2021, 06:49

Já jsem s výrobky od Falca naprosto spokojený.J.V.



tchai-pan
Příspěvky: 60

Příspěvek#48 » pát 19. bře 2021, 06:49

vgj píše:Tašky se neboj. Šité výrobky umí fakt dobře. Mám od nich něco kolem 10-15 pouzder. Jediný problém byl s dobou dodání u toho posledního, podle všeho si nabrali koncem roku moc zakázek. Kvalita všech ostatních byla vysoká. Ve srovnání s Dastou je veškerý textil propracovanější. Střihy dobré a na zbraň padnoucí.
Jediné pouzdro, které nedosahovalo kvality dříve obvyklé byl ten hybridní kydex, na zbraň se světlem a kolimatorem. Zjevná výroba ve spěchu. Detaily, které opravili do týdne při reklamaci, a které mohly ušetřit dělníkovi max 5 minut času.
Ani to poslední pouzdro není špatné, jen zklamala doba dodání a ty drobnosti.
Kdyby poslední pistole byla jednořadá klasika, bez světla, tak mne nenapadne koupit něco jiného než A114 Merlin v premium kvalitě. Výdrž i stabilita pouzdra je v pohodě. Ale na dvouřadý plasťák se světlem jsem volil jinak.

Jj, kvality se tak nebojim. Mel jsem na mysli tu dobu dodani. Abych na to necekal do leta.



Sarkafarka.Loupeznik
Příspěvky: 546

Příspěvek#49 » pát 19. bře 2021, 16:22

greenhorn píše:vgj: díky za realistické hodnocení. Tu kritiku, co tady někteří hnidopychové předvádí, to je takový český folklór. Kdyby jeden neznal výrobky od Falca, tak podle těch pindů zdejších kritiků by si jeden od té firmy nevzal ani hašlerku ze stolu. Občas mi to tu připadá, jak ta scéna z Pelíšků s těma americkýma sirkama.

Pokud sis všiml, tak s kydexovým pouzdrem taky nebyl spokojen a vrátil ho k předělání... Takže když nevíš o čem je řeč, zdrž se raději výrazů, které jsi použil...



lubco
Příspěvky: 28

Příspěvek#50 » pát 19. bře 2021, 16:38

Ja som minulý rok sa s nimi popalil dva krát. V januári som kúpil tašku cez plece Falco, keď prišla obratom išla naspäť, šitie bolo otrasné. Druhý raz som našiel podobnú tašku ale inej značky, po objednani prišla zase z Falco, bola určená pre zahranicny trh, kde predávajú pod iným menom. Ten istý problém, prišla s krivymi svami mimo a s dierou. Tiež som ju vrátil.
Jedine co chválim je komunikácia, nebránia sa vrateniu tovaru.



greenhorn
Příspěvky: 714

Příspěvek#51 » pát 19. bře 2021, 17:00

Sarkafarka.Loupeznik píše:Takže když nevíš o čem je řeč, zdrž se raději výrazů, které jsi použil...


Pro Sarkafarka.Loupeznik: "Provedu", pro slovensky hovořící komunitu "Vykonám". :thumbup:



tchai-pan
Příspěvky: 60

Příspěvek#52 » pát 19. bře 2021, 17:36

Radsi jsem svou objednavku zrusil. Teda aspon se o to pokusil. Nehodlam cekat momentalnich 9 mesicu na neco, co pak bude nutne reklamovat. Ale stve me to, protoze ty tasticky jsou super. Budu musetpohledat jinde. Nemate nekdo alternativu?



rumburak18
Příspěvky: 1650

Příspěvek#53 » pát 19. bře 2021, 18:29

Má někdo zkušenost se současnou kvalitou těch jejich klasických tašek přes rameno?
Mám ji několik let a krom otěru a nějakých těch oděrek dobrý, ale chtěl jsem si koupit novou v jiné barvě pro oživení a přece jen kvůli novému neošoupanému vzhledu.

https://www.falcoholsters.com/cs/takticka-taska-pro-skryte-noseni-medium-stredni-velikost-g102
Obrázek



lubco
Příspěvky: 28

Příspěvek#54 » pát 19. bře 2021, 20:01

Doplnim: tašku som kupoval z www.craftholsters.com , označenie tašky bolo Pentagon, dielňa je ťa istá čo šije Falco, aspoň podľa pracovníkov zakaznickeho servisu. Pridávam fotku časti šitia, nebola to jediná chyba.Obrázek



tchai-pan
Příspěvky: 60

Příspěvek#55 » pát 19. bře 2021, 21:23

Verim, ze meli kvalitu dobrou. Ale jestli jim stouply objednavky a zaroven prisli treba o dělníky vlivem covidu, tak se to mohlo takhle projevit a treba to zas pujde nahoru. Protoze zadnej vyrobce nemuze ignorovat zvyseny reklamace. Ted jen kdo bude ten odvaznej, kdo to nakupem otestuje :mrgreen:



greenhorn
Příspěvky: 714

Příspěvek#56 » sob 20. bře 2021, 14:30

tchai-pan píše:Radsi jsem svou objednavku zrusil. Teda aspon se o to pokusil. Nehodlam cekat momentalnich 9 mesicu na neco, co pak bude nutne reklamovat. Ale stve me to, protoze ty tasticky jsou super. Budu musetpohledat jinde. Nemate nekdo alternativu?


Nespletl jsi se? Výrobce uvádí lhůtu dodání max. 9 týdnů z důvodu zakázkové výroby.
A trochu budu plevelit. Díky přečtení tohoto vlákna jsem tu tašku včera alternativně vyřešil takto: https://www.kabelecky.cz/panske-tasky/panska-kozena-taska-pres-rameno-sendidesign-merkur-cerna. Cena je stejná, životnost bude určitě delší, kvalitní český výrobek z hovězí kůže, žádný plast ani plastové spony, rozměry mi vyhovují, vleze mi tam co potřebuji a nikdo nic nepozná. Manželka má radost, že má pro mě dárek k narozeninám a ve středu to bude doma. Ale samozřejmě, kdo chce Falco, má ho mít.
Naposledy upravil(a) greenhorn dne sob 20. bře 2021, 14:40, celkem upraveno 1 x.



tchai-pan
Příspěvky: 60

Příspěvek#57 » sob 20. bře 2021, 14:39

Ano, 9 tydnu, ne mesicu...



vgj
Příspěvky: 605

Příspěvek#58 » sob 20. bře 2021, 23:28

Sarkafarka.Loupeznik píše:Pokud sis všiml, tak s kydexovým pouzdrem taky nebyl spokojen a vrátil ho k předělání... Takže když nevíš o čem je řeč, zdrž se raději výrazů, které jsi použil...


Kupoval jsem hybridní kydex. Kydexová část i kování bylo zcela v pořádku. Problém byl se začistěním hran kůže. Okraje byly sjeté jen z jedné strany a u sweat guardu, kde je dvojitá kůže se zalitou hranou, byly dvě hrany dokonalé, jedna byla začistěna jen z jedné strany. K tělu byl ostrý otřep.

Zatím jsem s pouzdrem jen sušil, ale drží dobře, kryje přesně a tasení i uložení zbraně je v pohodě.



tchai-pan
Příspěvky: 60

Příspěvek#59 » pon 22. bře 2021, 16:29

Tak jsem si objednal jinou tasticku nez Falco. A na storno objednavky mi z Falca odpovedeli, ze taska byla zrovna skladem a je na ceste. Pritom jak na webu, tak v mailu uvadeji, ze dodani za 9 tydnu. OMG. Mam ted na ceste 2 tasky. Na kvalitu toho Falca jsem zvedavej.



rumburak18
Příspěvky: 1650

Příspěvek#60 » pon 22. bře 2021, 17:21

Tak nam za 10+tydnu dej vedet, jak ta taska od Falca vypada :-P

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů