Pouzdro na vnitřní nošení



Střelec
Příspěvky: 1648

Příspěvek#721 » úte 11. kvě 2021, 08:20

Pokud je člověk nešika, tak se střelí i kdyby nosil nenadrcnuto. Je to riziko, se kterým se musí počítat a člověk musí prostě přemýšlet, aby se tomu riziku vyvaroval. Kdo se bojí, že se střelí neodbornou manipulací, tak by vůbec neměl nosit.



scourge
Příspěvky: 9

Příspěvek#722 » stř 20. říj 2021, 13:47

Ahoj, nemá tu někdo zkušenost s AIWB pouzdry od Tier 1, ideálně Axis slim?



kubass_hk9
Příspěvky: 458

Příspěvek#723 » stř 20. říj 2021, 14:19

Mám Agis G17 + TLR-1. Na TLR-1 na appendixu jsem ale moc malej (při dřepu mi to zasahuje kam nechceš, 183cm.. chtělo by to tak aspoň 186 až 190:)), takže jsem s nim zese tolik nenalítal a si půjde do sekce burza... Co přesně tě zajímá?



scourge
Příspěvky: 9

Příspěvek#724 » stř 20. říj 2021, 15:03

kubass_hk9: Agis je pouzdro na větší zbraně, navíc ra streamlight lampa, to je fakt, ze pak mas vepredu slusne velkou vec :) Já to chci na G19, mám 195, tak doufam ze by Axis slim, ktery je mensi, nemel byt problem. Momentalne nejvic řeším jak to sem dostat... FedEx poštovné stoji prakticky to, co pouzdro, plus pak ještě DPH u nás z toho dělá fakt drahou věc. Jak jsi to objednával ty? Je tu jeste cesta pres preposilaci spolecnosti, ale nektere nechteji s cimkoliv od zbraní nic mít.



kubass_hk9
Příspěvky: 458

Příspěvek#725 » stř 20. říj 2021, 17:22

Ty rozdíly ve velikosti jsou dost minimální. Agis je nepatrně míň přizpůsobivější k tělu díky pásku se cvočkama. (ale zase jde snadno rozdělit a zase spojit). Zpětně mě štve, že jsem si nevzal verzi bez svítilny (ale v té době jsem neměl ještě G19 a na G17 se ta svítilna už celkem ztratí). Pokud jde o to jak to dostat sem, tak máš klasický tři možnosti:
1. prostě to chceš a zacvakáš
2. seženeš lidi na hromadnou objednávku aby se rozdělily poplatky
3. známí v US a) pošlou b) dovezou při cestě do ČR.
Já si to nechal dovézt...

Každopádně ještě mrkni na jejich novinky Axis a Agis Elite, vypadaj dobře



scourge
Příspěvky: 9

Příspěvek#726 » stř 20. říj 2021, 19:54

kubass_hk9: Jasně. Já to chci určitě bez lampy. Zajímá mě ta řada Axis, protože ten Agis mi přijde na mě zbytečně široký a nějak mi nesedí ty patenty. Elite vypadá pěkně, rozdíl v ceně zanedbatelný, CLAW je už u obou nastavitelný v obou osách, takže tam vidím hlavně ten anatomický rozdíl. Ale když si to člověk nemůže vyzkoušet, tak stejně houby poznám :) Podle recenzí je Elite pro lidi víc v pohybu, že je asi pohyblivější a méně interaguje s nohami třeba při dřepu atd. Ale podle všeho to není nějak významné.

Na ten dovoz asi zkusím USA-balik.cz. Přes ně to poštovné vychází líp.



kubass_hk9
Příspěvky: 458

Příspěvek#727 » stř 20. říj 2021, 21:48

Jasný, Já jsem byl ještě před pár týdny rozhodnutej, že si nechám dovézt Axis Elite na G19... No teď si ale dost hraju s myšlenkou, že si spíš nechám dovézt IWB od Bravo Concealment. Líbí se mi ten koncept vytočení pouzdra, takže k tomu, aby to tlačilo pažbu k tělu není potřeba dráp. Pouzdro tak má dobře sedět ať už na appendixu nebo na 4té hodině... Recenze fajn, cena není zas až tak zlá



scourge
Příspěvky: 9

Příspěvek#728 » stř 20. říj 2021, 23:02

No, kdybys se zase náhodou vrátil k tomu Axis Elite a jeho dovozu... ;D Ale BC holster je taky fajn.



Sarkafarka.Loupeznik
Příspěvky: 546

Příspěvek#729 » ned 28. lis 2021, 17:52

kubass_hk9 píše:Jasný, Já jsem byl ještě před pár týdny rozhodnutej, že si nechám dovézt Axis Elite na G19... No teď si ale dost hraju s myšlenkou, že si spíš nechám dovézt IWB od Bravo Concealment. Líbí se mi ten koncept vytočení pouzdra, takže k tomu, aby to tlačilo pažbu k tělu není potřeba dráp. Pouzdro tak má dobře sedět ať už na appendixu nebo na 4té hodině... Recenze fajn, cena není zas až tak zlá

Tohle by se nelíbilo? https://www.tacticalholsters.com/produc ... er-system/ Pokud již není zakoupeno jiné, podělil bych se o poštovné. Ten semiš na povrchu mi přirost k srdci a konečně dělají pouzdro i na Hellcat.



kubass_hk9
Příspěvky: 458

Příspěvek#730 » pon 29. lis 2021, 00:30

Bravo už je doma, ale zatím jsem zkoušel jen zběžně. Na 3tí a 4té hodině funguje dobře. Na apendixu jde taky, ale připadá mi, že dráp tlačí k tělu o něco líp



yetti84
Příspěvky: 65

Příspěvek#731 » sob 18. pro 2021, 13:33

Sarkafarka.Loupeznik píše:
kubass_hk9 píše:Jasný, Já jsem byl ještě před pár týdny rozhodnutej, že si nechám dovézt Axis Elite na G19... No teď si ale dost hraju s myšlenkou, že si spíš nechám dovézt IWB od Bravo Concealment. Líbí se mi ten koncept vytočení pouzdra, takže k tomu, aby to tlačilo pažbu k tělu není potřeba dráp. Pouzdro tak má dobře sedět ať už na appendixu nebo na 4té hodině... Recenze fajn, cena není zas až tak zlá

Tohle by se nelíbilo? https://www.tacticalholsters.com/produc ... er-system/ Pokud již není zakoupeno jiné, podělil bych se o poštovné. Ten semiš na povrchu mi přirost k srdci a konečně dělají pouzdro i na Hellcat.


Ahoj, já bych do toho možná šel. Akorát nechápu, proč je to pouzdro otevřené v oblasti mouchy a závěru.



Sarkafarka.Loupeznik
Příspěvky: 546

Příspěvek#732 » sob 18. pro 2021, 13:57

Protože to co vyřízli, překlopili a použili jako základnu pro montáž clipu. U IWB pouzdra není důvod mít plné pouzdro.



yetti84
Příspěvky: 65

Příspěvek#733 » sob 18. pro 2021, 14:05

Bohužel nedělají pro G43X s railem. Chtěl bych holster v tomto stylu, bez pouzdra na zásobník.



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#734 » sob 18. pro 2021, 14:27

RH Holsters nema nic co by ti vyhovovalo?



yetti84
Příspěvky: 65

Příspěvek#735 » sob 18. pro 2021, 14:55

Chtěl bych holster se dvěma klipy pro G43X Rail. Líbí se mi i hybridní, ale tam bych se bál, že by pažbička odstávala od těla.
holster.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů