Pouzdro na vnitřní nošení

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2233

Příspěvek#766 » stř 8. úno 2023, 08:13

Vzhledem k tomu, že RH mám za rohem, tak kupuju kydex jedině tam a využívám možností doladit vše osobně.

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1866

Příspěvek#767 » stř 8. úno 2023, 08:52

Není tu náhodou někdo, kdo by dokázal dovést nebo má možnost sehnat výše zmíněný kydex od výrobce Garrett, který má uvnitř "kůži" proti ošoupání zbraně?



Redsnake
Příspěvky: 328

Příspěvek#768 » úte 16. led 2024, 17:39

Nemate prosim tip na idealne vnitrni ci kapesni pouzdro na colt detective? Trvam na pevnem pouzdre, neco co plne kryje lucik spouste. Soucasne jsu po cene, nosim jine zbrane v kydexu, ale obcas ze bych provetral i detectiva.
Prochazel jsem aliexpress a ebay a nic moc nebo pomerne drahe..

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2233

Příspěvek#769 » úte 16. led 2024, 21:06

RH dělá takové ty skořepiny jen na krytí lučíku. Mám to aktuálně objednané na PPS M2.



bergi
Příspěvky: 15

Příspěvek#770 » úte 23. led 2024, 11:25

Má někdo zkušenosti s obchodem kydexschop.cz ? Sháním na arexe vnitřní pouzdro pro leváky RH min 5 týdnu objednání. Tady mají vše skladem. Jedná se mě o kvalitu. Cena je stejná.

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2233

Příspěvek#771 » úte 23. led 2024, 16:28

Hlavně máš špatně ten obchod :-(

U RH to asi bude rychleji, ale tohle asi dělají na zakázku .....



bergi
Příspěvky: 15

Příspěvek#772 » úte 23. led 2024, 17:43

bergi píše:Má někdo zkušenosti s obchodem kydexschop.cz ? Sháním na arexe vnitřní pouzdro pro leváky RH min 5 týdnu objednání. Tady mají vše skladem. Jedná se mě o kvalitu. Cena je stejná.

Omlouvám se. Má to být kydexshop.cz



bergi
Příspěvky: 15

Příspěvek#773 » čtv 1. úno 2024, 13:49

bergi píše:
bergi píše:Má někdo zkušenosti s obchodem kydexschop.cz ? Sháním na arexe vnitřní pouzdro pro leváky RH min 5 týdnu objednání. Tady mají vše skladem. Jedná se mě o kvalitu. Cena je stejná.

Omlouvám se. Má to být kydexshop.cz

Tak nakonec jsem tam koupil. Na zakázku šedá barva,levé provedení do jednoho dne. Takže můžu doporučit.



Redsnake
Příspěvky: 328

Příspěvek#774 » úte 19. bře 2024, 15:10

Ahoj,

mám (zatím) pouzdro od Bravo concealment. K němu i jejich dráp, který se mi bohužel po dvou měsících zlomil. Chtěl bych požádat někoho, kdo nosí kydex s drápem, jestli by mi nemohl změřit rozteč montážních děr drápu s uvedením výrobce. Přemýšlím že bych dráp od Bravo vyměnil za něco lepšího. S pouzdrem jako takovým jsem jinak spokojen.


Díky

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů