Pouzdro na vnitřní nošení



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#691 » sob 3. dub 2021, 01:15

Notobi prepac nevedel som ze sa to nesmie.
V kazdom pripade som sa dival na tie puzdra od RH holsters. Super je to. (Dokonca som tam aj objavil co su tie funkcie ako spomimal clen audis. Ale puzdra na AREX tam nemaju. Tak asi budem musiet ist len touto cestou https://www.anrdesignkydexholster.com/p ... rex-delta/ i ked z usa sa to aso hodne predrazi asi to nebude ako kupovat nieco z ebaya. Neviem. Zistim a dam vediet keby tak
Paci sa mi ze je tam aj moznost volby farby vzoru a ine volitelne funkcie.

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#692 » sob 3. dub 2021, 05:24

Hele a kde se hraje ta soutez s vracenim pistole do nesplaskleho pouzda? Co se tam da vyhrat?



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#693 » sob 3. dub 2021, 06:39

Eagg
Ak si naozaj rozhodnuty pre ten REX a nebude dovtedy kym ho zozenies mat RH kopyte, jednoduchsie rychlejsie a lacnejsie ta vyde dohodnut sa s niekym co robi puzdra, zobrat pistol a ist za nim. Na mieste ti podla nej urobi puzdro.



milanvpg
Příspěvky: 88

Příspěvek#694 » sob 3. dub 2021, 08:45

Eagg: neomlouvej se a na těch pár pitomců, co neumí napsat post bez osobních urážek a invektiv se vykašli.
Mně se zdá, že s tím kydexovym pouzdrem je i lepší kontrola při vracení zbraně, že se tam třeba nedostane kus oblečení. A přiznám se, že mě baví i ten zvuk při zacvaknuti pistole :)



Sarkafarka.Loupeznik
Příspěvky: 546

Příspěvek#695 » sob 3. dub 2021, 08:51

Na to pozor, oblečení si můžeš do kydexu skřípnout zrovna tak jako do jiných pouzder... Každopádně kydex je skutečně nejlepší možná varianta pro skryté nošení a nabízí těch rizik nejméně...

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2967

Příspěvek#696 » sob 3. dub 2021, 09:09

Eagg:
před dvěma stránkami jsem ti doporučil najít si místního výrobce kydex pouzder. Není to tak že "zbývá mi jedině anrdesinky".
(Neodpovidej na tohle.)



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#697 » sob 3. dub 2021, 12:44

Audis ja sem tvoji radu zaznamenal. A napisem rs holsters (ineho vyrobcu v cr nepoznam) ale povedzme si na rovinu, ak ta firma nema nejake odliatky alebo podobne formy a vobec puzdra na arex deltu 2 nevyraba tak kazdy ukon bude individualny a myslim si ze aj o dost drahsi a na druhej strane vobec nemusia suhlasit s tym aby mi vyrobili puzdro na mieru ktore bude jedine.... Takze ja im napisem po sviatkoch alebo im zavolam, ale som skor skepticky ci vobec sa na to daju. Ale za opytanie nebiju tak to skusim



honza.pps
Příspěvky: 138

Příspěvek#698 » sob 3. dub 2021, 13:06

Nevim, zda muzes prijet do RH holsters nechat si vyrobit pouzdro na miru, rekl bych ze jo. Koukni na stranky. Cena muze byt vyssi.
Pripadne zkus Ongear holsters. Tam je to urcite mozne, nekdy i na pockani a cenove srovnatelne s RH.



Sarkafarka.Loupeznik
Příspěvky: 546

Příspěvek#699 » sob 3. dub 2021, 13:20

To Eagg: Pánové z RH jsou myslím dostatečně pružní, je to jen o tvých možnostech se stavit...

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2967

Příspěvek#700 » sob 3. dub 2021, 13:37

Eagg :
při vší úctě, ty myslíš, jsi začátečník. Nemůžeš vědět a nevíš jak sám píšeš, neboť nemáš zkušenost nebo dost informací . Já v ongear 2x od nich kupoval na míru, já vím jak to je u nich. A odvozuju jak to je u konkurence delajici na míru. Tak si nech poradit. Usetris čas.

Uživatelský avatar
Shirako
Příspěvky: 212

Příspěvek#701 » sob 3. dub 2021, 14:17

Jsem si naprosto jistý, že po domluvě nebude mít problém žádný z místních výrobců ti mít udělat pouzdro na míru a přesně dle tvého přání. Nevěřím ani, že by bylo dražší. Podle mě je celkem fuk, jestli budou dělat pouzdro podle kopyta, nebo přímo podle zbraně. Většinou pouzder dělají až na vyžádání zákazníka a spotřeba materiálu je stejná. A navíc si alespoň rozšíří nabídku o další zbraň. Jediný problém je, že teď musí mít všichni zavřené krámy... Ale po domluvě :)



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#702 » sob 3. dub 2021, 14:47

audis a ostatni. ono sa to vazne da a bezproblemov.
Ja som to naozaj netusil. posledne co som chcel aby moje nazory vyznelo tak nejak ze sa robim chytrym i ked nemam ziaddne skusenosti. to vobec NIE. .
Viete ja som to bral tak ze vyrobit nieco niekomu individual je proste individual sluzba ktora nieco stoji. Porovnaval som to napriklad s vyrobou nabytku na mieru, verzus uz vyrobeny a predavany nabytok. Proste individual = praca na mieru jedinemu zakaznikovi = hodne cenena sluzba.

Ale u puzdier to vazne ide.
Dal som si do gogla vyroba kydex puzdier a naslo mi firmu v ktorej bol aj chlapik online, tak som s nim pokecal a poslal veci na email a ma sa mi vyjadrit ci mi to vyrobia individual. Ceny tiez skvele. len 59,90 eur, plus dalsie doplnky volitelne. https://www.evokydex.cz/produkt/konfigu ... ajsie-owb/

Takze sme sa dohodli ze ked im donesiem zbran tak na pockanie mi to vedia urobit, do 40 minut.
Ale musi mi to este oddobryt ze teda pojdu do tejto indivudalnej stavby kydex puzdra.
Dufam ze odpisu ze ANO pretoze nesu daleko od miesta kde pracujem

Takze velka vdaka vsetkym, special Audis.
Pekny sviatky

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2967

Příspěvek#703 » sob 3. dub 2021, 18:51

Dobře že jsi si našel výrobce namiru. Rozmysli nebo ať ti ukáže co to znamená nebo ať ti poradí provedení pouzdra :
' naklon jak moc,
' sweetguard full půl žádný, doporučuji full , ,
' jak moc sevřené (na závody chceme minimální sevření, na nošení největší přiměřeně. Kompromis něco mezi tím. Výrobce ví kolik je kompromis.
' , s držákem pro náhradní zásobník ano ne,
' s excentrickou klipsnou v případě iwb ano ne,
' v případě iwb tuckable ano ne ,



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#704 » sob 3. dub 2021, 21:37

Chcel som sa este opytat i ked otazka je skor na buduce nosenie... ale to je jedno.
Ked som hubenej postavy tak zbran sa da nosit len v predu (mieri na prirodzenie) nie na boku vsak ? Na boku by asi bola vidiet , hlavne pod letnyn trickom alebo lahkou letnou koselou. kedze nemam tam ziadne faldy ktore by to zakryvali. Sam som zvedavy jak toto vyriesim ked sa rozhodnem nosit. Ale za nazor budem rad.



Sarkafarka.Loupeznik
Příspěvky: 546

Příspěvek#705 » sob 3. dub 2021, 22:02

Tak v linku máš pouzdro pro vnější nošení na opasku, takže to asi ani na apendix nechceš, takže ti nezbyde než na boku... Pokud nemáš zadek širší než ramena, tak by to neměl být problém... Uvidíš až budeš mít pistoli doma, vyzkoušíš, poměříš... Zatím si s tím nemusíš dělat hlavu...;-) Ačkoli pokud jsi bez faldů, asi je škoda nenosit apendix v patřičném IWB, je to asi nejlepší místo pokud nosíš pro obranu... Pistole se časem přestaneš bát, a pokud budeš dodržovat základní pravidla, není apendix o nic "nebezpečnější", než jakékoli jiné nošení... Ve finále to v rozkroku může nadělat menší škody, než z boku do nohy, pokud by už mělo dojít k nejhoršímu...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů