Vhodné opasky pro skryté nošení?



sokar
Příspěvky: 443
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#136 » čtv 20. led 2022, 10:28

Pokud někdo shledává řadu western a opasky za zajímavé, není problém a zkusíme to. Při další objednávce objednáme všechny typy a spony. Když už v tom budu tak vemu tedy i ty Garissony také všechny varianty tak aby byl tedy ucelený výběr celé řady EDC. Na eshopu to bude během týdne k objednání a rozešlu info i dealerům, že si mají aktualizovat nabídku. Vzhledem k tomu, že už je na cestě velká zásilka tak tyto nové budou skladem nejdříve za měsíc. :idea:

Uživatelský avatar
CzechJoker
Příspěvky: 844

Příspěvek#137 » čtv 20. led 2022, 11:24

Prosím o info i sem, vyskočí mi hvězdička vedle threadu a třeba si vzpomenu, že jsem se k něčemu upsal. V Ježkovicích bych pak mohl zastavit i osobně.



sokar
Příspěvky: 443
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#138 » čtv 20. led 2022, 22:27

CzechJoker - tak už je to tam online. Cca měsíc a budou tady všechny varianty. 8-)



morepower
Příspěvky: 143

Příspěvek#139 » čtv 20. led 2022, 22:41

Tak to je dobrá zpráva.



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#140 » pát 21. led 2022, 11:33

Odporucam se podivat tady na tento web kde firma si dala velice zalezet a ukazuje kombinaci temer vsech opasku a spon v celku. Je to fajn videt na obrazku jak to vyzera kdyz se to skombinuje, ne kazdy ma totizto dost velku predstavivost. Ja sem napriklad zistil ze kombinaci kteroy sem mnel v mysli jako suprovou na obrazku vypada priserne :-) takze mi to docela zamotalo ted rozhodovani.
https://www.koreessentials.com/collections/all-edc-gear

Uživatelský avatar
CzechJoker
Příspěvky: 844

Příspěvek#141 » pát 21. led 2022, 14:54

Sokar: díky, jdu vrhnout do košíku toho Garrisona ;-) Až to budu vyzvedávat, tak se rozhodnu, jestli přihodím něco dalšího (Western apod.)

Uživatelský avatar
CzechJoker
Příspěvky: 844

Příspěvek#142 » pát 21. led 2022, 15:31

Vadí něčemu, když dám na 38 mm pásek KORE OWB s 45 mm speedloops? Ten Kore je tuhý, takže asi by to vadit nemělo, ale raději se ptám, protože vůle by tam byla. Většinu opasků mám 45 mm, takže je to docela past...

Uživatelský avatar
Dizza
Příspěvky: 89

Příspěvek#143 » pát 21. led 2022, 15:59

CzechJoker: nevadí taky jsem to tak měl. Je tam menší vakl ale nosit se to dá. Pak jsem ale stejně koupil speedloops 40mm.

Uživatelský avatar
CzechJoker
Příspěvky: 844

Příspěvek#144 » pát 21. led 2022, 16:58

Jenže na 40 mm poutka bych si musel koupit další OWB, protože kolikrát pouzdro jenom přehodím pouzdro mezi kalhotami, ve kterých mám navlečený pásek (což jsou aktuálně troje). Přemýšlím o Blade Tech Tek-Lok, že bych na to nasadil OWB na G43 a měl to místo SpeedLoops, ale nejsem si jistý, nakolik je to pouzdro potom dál od těla.
Ten úzký Kore asi nechám do pracovních riflí a do ostatních strčím široký. Zajímavé je, že těch 38 mm dělá v kůži i 5.11, i když poutka má široká, že by se tam vešel možná i 50 mm (45 rozhodně).

Uživatelský avatar
Dizza
Příspěvky: 89

Příspěvek#145 » pát 21. led 2022, 17:04

To netuším. Ale normálně se to nosit dá, pouzdro se do stran nepohne. Jen se mi občas jakoby viklalo…ale fakt to není to nic hroznýho to se neboj…



koudak
Příspěvky: 328

Příspěvek#146 » pát 21. led 2022, 17:31

Predem rikam, ze nevim, kde se meri rozmery poutek na pouzdra.​ Nicmeme zde foto-srovnani (snad ti tohle pomuze @CzechJoker) :
Pouzdro mam omegaholsters.cz . Normalni OWB kydex.
Kore tactical :
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Kore garrison :
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Pro uplnost jeste rozmer toho poutka bez te sroubovaci vlozky :
Obrázek

Z vaklu bych strach moc nemel, ty Kore opasky jsou tak tuhy, ze je problem s tim pouzdrem pohnout vicemene kamkoliv. Pokud si navic vezmes ten protector tak o to vic materialu bude mezi sponou a pouzdrem. Nicmene srovnani na speedloops nemam, takze prosim brat s rezervou. Omega ma ty poutka takto nastavitelny, takze tam nikdy neni moc mista. Muzu pripadne zkusit to nekam vzit bez tech vlozek na tactical pasku a uvidim jak se to bude chovat.

Uživatelský avatar
CzechJoker
Příspěvky: 844

Příspěvek#147 » pát 21. led 2022, 18:16

O tom protektoru uvažuju. Kydexy mám od RH Holsters, jejich spony nemají možnost vymezení, ale jsou natrvdo 40, 45 nebo 50 mm. Díky!



Eagg
Příspěvky: 497

Příspěvek#148 » pát 21. led 2022, 19:47

Má tady někdo prosím Multicam Black so sponou X6 Gunmetal?
Mohl by ten někdo poslat foto jak to vypadá v skutečnosti? Pude tomu "stříbrná" spona?
Zvažuju tudle kombinaci proto že mi to přijde jakýsi Mix Takticky/civilního opasku



STOUPA 666
Příspěvky: 103

Příspěvek#149 » sob 22. led 2022, 07:42

Mám tuhle kombinaci,super. Fotku neumím poslat,jsem dinosaurus z minulýho století. No zkusím to vyfotit a třeba to pošlu dřív,než mi dojde trpělivost s ntb :D :D

Uživatelský avatar
CzechJoker
Příspěvky: 844

Příspěvek#150 » úte 1. úno 2022, 17:58

Poznatek: na kožený Kore 38 mm jsem navlékl ochranný návlek a ejhle - nejenže tam nenavléknu 45 mm spony od OWB, ale nechytají se ani 45 mm Speedloops. Možná by to šlo nějakou velkou silou, ale to jsem nechtěl.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host