Elektronický terč InBand Air



frantisek.paleny
Příspěvky: 2

Příspěvek#1 » pát 17. čer 2022, 08:10

Dobrý den, máte někdo zkušenost s elektronickými terči od společnosti InBand? Našel jsem jejich webovky https://inband.cz/ a cena je proti SIUS (střelba ze vzduchové pistole na 10 metrů) hodně lákavá = konečně něco finančně dostupného, tak by mě zajímali: zkušenosti, zpracování, kvalita, servis atd. Děkuji, František Pálený
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Béďa
Příspěvky: 817

Příspěvek#2 » pát 17. čer 2022, 11:59

1000EUR, pro mě to je dost vysoko a ne dostupné....

Uživatelský avatar
Sobiho
Příspěvky: 767

Příspěvek#3 » pát 17. čer 2022, 12:53

Tak ona to spíš asi bude forma reklamy, než dotaz. Je to první koment po registraci s odkazem na prodej ..



frantisek.paleny
Příspěvky: 2

Příspěvek#4 » sob 18. čer 2022, 17:41

Béďa: Pokud jste sportovní střelec, tak do teď byla v ČR jediná možnost SIUS, kde jeden elektronický terč stojí 64 tisíc Kč (viz odkaz v mém dotaze). Takže ano, 1000 € je proti tomu za hubičku a konečně možnost si pořídit něco pro osobní trénink. Otázkou je, jak je na tom kvalita, proto zjišťuji zkušenosti ostatních. Prodejce na webu recenze zatím nemá, abych se měl na koho obrátit přímo.

Sobiho: Jak se mám asi zeptat na něco ke konkrétnímu produktu, bez odkazu na danou věc? Zbraně + doplňky řeším vždy na osobní doporučení, ale se značkou elektronického terče InBand nikdo v mém okolí nemá zkušenost, tak jsem se obrátil na internet, co je v tom za problém?
Ocenil bych diskusi k tématu, než tlachání do větru o ničem, děkuji.
Naposledy upravil(a) frantisek.paleny dne sob 18. čer 2022, 18:10, celkem upraveno 1 x.



JirkaCV
Příspěvky: 1482

Příspěvek#5 » sob 18. čer 2022, 17:54

Obávám se, že internet je špatný rádce. I když tady to bude o fous lepší, než na FB.
Ale asi jsi si odpověděl sám. Žádné reference, žádné odkazy. Vadí mi, že se v prezentaci vymezují proti konkurenci jmenovitě. To svědčí o zvláštním marketingu.
Vzbuzuje to ve mě velkou nedůvěru.
Mimochodem, cena obou firem mě připadá naprosto mimo (mojí) realitu.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů