Nexum Pistol Grip



El_Pablo
Příspěvky: 14

Příspěvek#1 » ned 7. kvě 2023, 18:34

Zdravím, přemýšlím co na pistoli proti klouzání ve spocených rukou. Oslovil mě tento grip od společnosti Nexum. Máte zkušenosti? Děkuji za odpověď.



bbobb
Příspěvky: 353

Příspěvek#2 » ned 7. kvě 2023, 21:43

Jestli je to i obecny dotaz (s timhle konkretne zkusenost nemam, ale ruce se mi poti fest), tak za mne:

- nejlepsi na strelbu smirkl talon grip. problem je akorat ze je po chvilce dost hnusnej a posouva se. nicmene slouzit v timhle stavu muze par mesicu urcite. nevyhoda: na to, co to je, je to silene predrazeny a chce to mit pistole, na ktery se delaji ty presny vyrezy

- podobny talon gripu: skateboard grip tape. za par korun role toho sameho co talon smirkl, jen by to chtelo obkreslit tenvzor, pokud chces aby to pokryvalo celou rucku. bez toho to nesedi a odleza, nebo aplikujes jen na "rovne casti".

- nejjednodussi: hokejkova paska. stoji to par korun https://www.decathlon.cz/p/paska-na-hok ... mc=8763700, moc dlouho nevydrzi, ale je to tak levny a snadno aplikovatelny, ze neni problem ji aplikovat i pri kazdym cisteni behem par vterin, kdyby to bylo potreba. bonus je, ze se s tim dobre nosi, nedre to na rozdil od toho smirklu.



El_Pablo
Příspěvky: 14

Příspěvek#3 » ned 7. kvě 2023, 22:05

Díky za rozsáhlou odpověď. Nad hokejovou páskou jsem také přemýšlel. Není to po ní moc olepené, když se sundá?



bbobb
Příspěvky: 353

Příspěvek#4 » ned 7. kvě 2023, 22:08

No jako jo, ale vyčistit to jde. A když to sundavám kvůli tomu, abych tam hned nalepil novou, tak je to fuk.



LordSalix
Příspěvky: 579

Příspěvek#5 » ned 7. kvě 2023, 22:50

Já se taky přidávám s hokejovou páskou. Člověk na začátku utrácí za blbosti a nakonec ta páska je nejlepší a je milion druhů, šiřek a barev.



Affares
Příspěvky: 3

Příspěvek#6 » čtv 10. srp 2023, 16:41

Zdravím pánové, jsem ve vlaku, kde se mi nechce vytahovat glocka a fotit to :-D Až budu mít prostor, hodím se pár fotek. Ale grip NEXUM mám na G43X a upřímně, nedovedu si představit mít tam něco jiného. Pro informaci, která někoho může zajímat -> vím, že to prošlo zkouškami ztížených podmínek dle NATO AC-225 (small arms test). Tuším, že se to tak jmenuje.

Chce si to ideálně osahat ale dle mne to patří do toho nej na trhu. Nejde jen o pot, ale také o bordel, špínu (krev) ad. náležitosti. Nabídka se postupně rozšiřuje, viz jejich weby a také rozvíjejí komponenty na jiné zbraně.

Uživatelské zkušenost - za mne je to příjemné, není to žádný "smirek", skvělý design a také kvalita. Když se to správně aplikuje, tak se to jen tak nesundá za "provozu". Dost lidí si to ode mne půjčuje že si to chtějí osahat a nesetkal jsem se zatím s negativní zpětnou vazbou.

U 43X bych to přirovnal jako iPhone bez obalu, klouže to, stippling je tam za mne nedostatečný. Ale tak zase není to zbraň pro army ale osobní nošení pro "co kdyby". G43X nesedí v ruce jako např. G19. Ale s NEXUM je to diametrálně jiné. Já bych rozhodně neměnil.



Affares
Příspěvky: 3

Příspěvek#7 » pát 11. srp 2023, 09:10

Jak jsem slíbil, pár fotek:
IMG_0256.jpeg

IMG_0257.jpeg

IMG_0258.jpeg

IMG_0259.jpeg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Střelec
Příspěvky: 1667

Příspěvek#8 » pát 11. srp 2023, 11:59

Co na gripu v rámci AC/225 testovali? Jestli se neodlepí při pádu na beton nebo bude spolehlivě držet v prašné komoře? :roll:



Affares
Příspěvky: 3

Příspěvek#9 » pon 14. srp 2023, 09:55

Střelec píše:Co na gripu v rámci AC/225 testovali? Jestli se neodlepí při pádu na beton nebo bude spolehlivě držet v prašné komoře? :roll:


Netuším, možná teplotní rozsahy? Normu neznám a nestudoval jsem zatím.



wratko
Příspěvky: 31

Příspěvek#10 » pon 28. srp 2023, 00:32

Ako je na tom Nexum s výdržou oproti Talonu rubber prípadne moss ? Po 2,5 roku sa mi zacal talon odlepovat a Nexum ma celkom zaujal

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů