P: H&K SFP9, Praha

Staré neaktuální inzeráty


dpassy
Příspěvky: 18

Příspěvek#1 » stř 14. říj 2020, 17:07

Zdravím kolegové, do světa posílám svou bývalku, svého prvního mazlika, se kterým jsem přišel o střelecké panictví. Jedná se o pistoli německého výrobce Heckler & Koch. Pistole má nalítáno cca 1500 - 2000 ran, prošla se mnou několika kurzy a podle toho také vypadá. Jemné oděrky na rámu zbraně a na závěru jsou patrné. Nicméně za celou dobu používání pistole nevykázala jedinou (nechtěnou) závadu. Je to prostě spolehlivá holka do nepohody. Na pistoli mám namontované TRUGLO TFX PRO miřidla, která jsou skvělá jak na noční akce, tak přes den. Jak je patrné z fotek, miřidla mají tritiové kapsle spolu se světlovodivým kolečkem u mušky. Ideální do všech světelných podmínek! Samozřejmě kupujícímu dodám i původní miřidla. Dále mám k pistoli o jeden šuplik navíc na 15 ran. Také přidám kydexové pouzdro na pistoli a kydex pouzdro na 2 zásobníky, takže už případný zájemce nemusí nic dokupovat. V tomto setupu jsem absolvoval několik závodů i kurzů a nikdy mi nic nechybělo. Tento exkluzivní set nabízím za krásných 20 000 korun, ve kterých naleznete:
  • 1x pistoli
  • 3x zásobník na 15 ran
  • 1x TRUGLO TFX PRO miřidla
  • 1x kydexové pouzdro na pistoli
  • 1x kydexové pouzdro na 2 zásobníky

Samozřejmostí je dodání v originálním kufříku s originálním i do češtiny přeloženým návodem. Co víc si přát.

465219-h-k-sfp9-9mm-luger--0.jpg

465219-h-k-sfp9-9mm-luger--1.jpg

465219-h-k-sfp9-9mm-luger--2.jpg

465219-h-k-sfp9-9mm-luger--3.jpg

465219-h-k-sfp9-9mm-luger--4.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



dpassy
Příspěvky: 18

Příspěvek#2 » stř 14. říj 2020, 17:12

Omlouvám se za špatnou cenu v inzerátu - aktuální cena je 18 000 CZK.



dpassy
Příspěvky: 18

Příspěvek#3 » pon 18. led 2021, 08:51

Prodáno

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů