P: Shadow 2

Staré neaktuální inzeráty
Uživatelský avatar
OndrasFM
Příspěvky: 488

Příspěvek#1 » sob 7. kvě 2022, 14:20

Ahoj, z ekonomických důvodů prodám CZ Shadow 2 9mm luger. Jsem první majitel, koupeno v podnikové prodejně v Praze. Zbraň má najeto do 3 tis. nábojů. Je to vidět hlavně zevnitř, že je tak možná zajetá. Pak jsem koupil Bulla a Shadow od té doby leží v trezoru. Je ve výborném stavu a nikdy jsem neměl závadu. Na lučíku je trošku ošoupán od pouzdra. Nikdy nebyl nošen. Po zakoupení byl u puškaře, ale ten mi řekl, že mám přijít za 10 tis. výstřelů, protože má minimální vůle a není třeba dopasovávat. Ve zbrani originál set czub lehkých pružin, na přání mohu instalovat původní těžké. Instalován sportovní kohout (nulový zadní propad), původní kohout v balení ke zbrani. Zdarma přidám elox střenky czub široké s griptape. Mě víc seděly v ruce. Dále přidám náhradní nový záchyt závěru, široké pojistky a sadu bufrů. V balení ještě náhradní světlovodné vlákno a čištění.
Možno samozřejmě vyzkoušet na střelnici. Na zbrani jsou původní miřidla, která zřejmě bude nutné stranově nastřelit. Měl jsem tam svoje. Nastřelení mohu zařídit.
Místo předání Ostrava a okolí, případně Praha.
Cena je pevná i tak je snad docela dobrá :)
20000,-
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Jarda.Jezek
Příspěvky: 864

Příspěvek#2 » sob 7. kvě 2022, 15:05

SZ.

Uživatelský avatar
OndrasFM
Příspěvky: 488

Příspěvek#3 » sob 7. kvě 2022, 15:12

Rezervace

Uživatelský avatar
OndrasFM
Příspěvky: 488

Příspěvek#4 » ned 8. kvě 2022, 13:16

Prodáno, díky za prostor.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů