Prima zboží až z daleké Číny!!!!



Xaw
Příspěvky: 112

Příspěvek#961 » stř 14. dub 2021, 17:26

electrickota píše:https://www.aliexpress.com/item/4001166210229.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.3a934c4dIH2UtD
Za pár šupů to samý co prodává BestPatron,
zpracování na první i druhý pohled super, ve zbrani lítá na pohodu, uvidím jak při větším záhulu.

Hoj, nemá někdo jiný zkušenost?
Autor nereaguje na SZ

Edit: je to butterfly natahovací páka na AR



Hribek
Příspěvky: 104

Příspěvek#962 » stř 14. dub 2021, 20:10

Mám ji cca dva roky, furt funguje :)

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 521

Příspěvek#963 » stř 28. dub 2021, 12:30

ArnieX píše:Super :) tak to se moc těším na výsledek, za ty prachy je to nobrainer jak se říká a pokud se ukáže že je v nějakých rozumných mezích přesný tak není proč nebrat.


... budeš mít radost Sokolíku. Měřeno na profi kalibrátoru. Ve všech rozsazich OK, až uplně na konci místo 6 jen 5.9Nm. Je to jednorázový test, ale 100x protáčet v plném rozsahu nikdo točit nebude. Max poprosím kámoše at to třeba za rok provede znova a uvidíme co pružina. Většina lidí ukládá momentáky zjištuju plně natažené, tím je potom přesnost stejně v pi..

Uživatelský avatar
Destructor
Příspěvky: 684

Příspěvek#964 » pon 3. kvě 2021, 12:30

Dneska se mi objevil balíček z Číny, nocmálně popsaný, ve kterém bylo dalších asi pět jiných, byly to drobnosti od různých prodejců, každý však axtra zabalený a popsaný. Že by nějaká změna, ještě se mi to nikdy nestalo, vám jo?

Že by nějaké zjednodušování doručování?

Uživatelský avatar
Spock lone wolf
Příspěvky: 83
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#965 » pon 3. kvě 2021, 12:40

Ali Standard / Saver shipping začali kombinovat, počkají na víc balíčků a pak to pošlou najednou doporučeně poštou. Je to vidět i ve sledování, pak je první sledovací číslo přeškrtnuté a je tam místo toho jiné.



smates
Příspěvky: 351

Příspěvek#966 » úte 4. kvě 2021, 20:54

Pouzdro na zbran jsi teda neobjednaval?To me prave zajima.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2966

Příspěvek#967 » úte 4. kvě 2021, 20:55

pouzdro na zásobníky
https://www.aliexpress.com/item/3268474 ... 2e0eKQml3M
Pouzdro přišlo. V mém případě objednaná FDE kávová barva. Pouzdro je vybaveno imbus šroubem pro upravení velikosti průřezu otvoru tj. síly fixace zásobníků. Princip regulace je velmi jednoduchý jak je patrno na jedné fotce. Materiál pouzdra je přiměřeně správně kompromisně pružný a tvrdý (asi jako hmatník rychlovarné konvice). Při žádném nastavení na více sevření (šroub volný) zásobníky XDm v něm drží středně. Vzhůru botkou rozhodně nevypadnou. Mohlo by svírat i méně, ale to nevadí, ono se to ošoupe. Na pouzdře jsou nápisy Made in Israel, Sprinfield Armory gear. Jestli to je kopie něčeho nebo originál někoho nevím. Jsem úplně nadšený.

Foto (tažením fotky nad nový panel se otevře foto v plném rozlišení)
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2966

Příspěvek#968 » úte 4. kvě 2021, 21:31

pouzdro na Xdm owb plast
https://www.aliexpress.com/item/3268474 ... 2e0eKQml3M
Pouzdro na XDm přišlo. Barva FDE kávová, kterou jsem objednal. Materiál plast. Rozumně pružný a tvrdý (asi jako hmatník rychlovarné konvice). Je bytelné stejně jakou pouzdro na zásobníky. Kvalita zpracování normální. Polomatná povrchová textura plastu je náchylná na mikroskopické škrábance a budou na tom brzo šmouhy různých kávových odstínů. Pouzdro je vybaveno výškovým nastavením na opasku do 4 úrovní (rozsah 80 mm). Také je vybaveno regulací sklonu tisícihranem. Vše regulovatelné imbusem č. 4. Dále je vybaveno imbusem pro míru sevření pouzdra. Při nulovém požadavku na větší sevření (šroub volný s vůlí) XDm 5,25 v pouzdře drží středně silně. Vzhůru hlavní bezpečně nevypadne (pokusně silným škubem proti podlaze pak pistol vyjede z pouzdra). Asi dám pouzdro do trouby a za tepla v pistolí uvnitř nechám schladnout, aby fixoval méně. A nebo se to ošoupe. Způsob fixace pistole v pouzdře je odborně řečeno při zasouvání "volné volné drobně těsnější hop přes skokový odpor a drží to".
Jsem nadšený.

Foto
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2966

Příspěvek#969 » úte 4. kvě 2021, 21:46

smates:
omlouvám se, dotazy mě popletly. Odpovídám ..
pro leváka přehodit .... ne nejde.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2966

Příspěvek#970 » stř 5. kvě 2021, 07:17

Pouzdro na pistol doplňuji nejdůležitější informaci: pistole XD-M v něm sedí perfektně. :-)

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#971 » čtv 6. kvě 2021, 01:22

A k čemu je tenhle krám dobrý? Pádlo je total nesmysl, na nošení k ničemu, když to šíleně odstává
a na taktiku je to taky naprd, když na to nejde dát QLS a na snížený závěs. Naprosto nesmyslné pouzdro
odpovídající svému vzoru vymyšlenému Izraelci - ti jaksik neumí absolutně střílet (pokud tedy zrovna nepovažujete izraelský kakáč a další jejich nesmysly z 50. let za nějaké supermoderní schopnosti) a tudíž jejích výtvory odpovídají střeleckému pravěku viz toto "pouzdro" dali se to tak vůbec nazvat.

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#972 » čtv 6. kvě 2021, 01:25

Pádlo snad mělo být původně na pohodlnější nošení - jak se tohle má nosit skrytě, když to odstává 2 cm jen tak po srandu? :-D Nesmyslný hokuspokus o rádoby taktické pouzdro s pro tento účel total nesmyslným pádlem, nebo já teda fakt nevím.

A ano, mám to vyzkoušené osobně, kdysi jsem si ho v akci koupil za 7 dolaru ze srandy na USPc od manželky. A dodnes lituju vyhozených sedmi dolarů za tenhle nesmysl. Doufal jsem, že to nějak překopu na QLS, ale neklaplo to těžce.



Honzajan
Příspěvky: 1039

Příspěvek#973 » čtv 6. kvě 2021, 04:59

Mkabar, asi te to prekvapi, ale to pouzdro je dobre na to,aby se do nej dala zbran a clovek ji na strelnici nemusel nosit na krku.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2966

Příspěvek#974 » čtv 6. kvě 2021, 06:49

Cíl je pro mě na sport bez požadavku na skryté nošení párkrát za rok, zcela nikoliv na nošení.

Mohl bys to rozvést co jsi chtěl předělávat a nepovedlo se
a jak má vypadat to správné? To je něco jako tohle? https://www.leiko.cz/prislusenstvi/ipsc ... ychlotasne



coffee
Vedení LOS
Příspěvky: 853

Příspěvek#975 » čtv 6. kvě 2021, 07:16

Odhaduji, že pouzdra jsou kopie, protože originál (dodávaný na US trhu v kufru) má na šroubu gumu. Tady se šetřilo. Pouzdro s možností snížení výšky zbraně je především na sport.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Kodiak66, nn, ondrush a 15 hostů