czechammunition eshop

Uživatelský avatar
Cemada
Příspěvky: 324
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#16 » ned 26. dub 2020, 16:16

Objednal jsem 20.4., dodáno 24.4. Platba hotově při převzetí.
Byl trošku problém, že některé střelivo neměli (GGG .223 Rem), ale nakonec na pohodu domluva, úprava obj. (resp. faktury) a bylo.
Za mě super. Jak komunikace, tak ceny, tak ta doprava.
Určitě u nich zase nakoupím.



sonor
Příspěvky: 354

Příspěvek#17 » úte 28. dub 2020, 05:41

Včera jsem se od majitele dozvěděl, že co nemá v e-shopu on, ale má Esako tak doveze taky. Tak jsem to prubnul a uvidíme.



LDK
Příspěvky: 113

Příspěvek#18 » ned 7. čer 2020, 17:00

V pondělí jsem si objednal nějaké střelivo, terče a pár drobností, v úterý ráno přišla faktura a info kdy budou doručovat a v sobotu ráno mi to pán po pár úpravách dovezl.
Majitel je sympaťák a ceny má suprové. Příště objednávám zase u nich.

Uživatelský avatar
Cemada
Příspěvky: 324
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#19 » ned 7. čer 2020, 21:59

Sonor: nejen esako asi. Protože byl minule problém s dostupnosti GGG střeliva, tak jsem ve středu nejdříve poslal mail s dotazem a to i na 62gr (nejsou na eshopu). Odpovědí bylo, že akorát objednávají a pojedou k distributorovi a že ani jedno není problém. A tak jsem nakonec vzal GGG 55, 62, 69 i 77gr (co nebylo v eshopu jsem napsal do poznámky v obj.) a včera to dorazilo :-)
S panem Schrammem je fajn domluva.
Prostě zase fajn zkušenost a velká spokojenost.



tatra21
Příspěvky: 344

Příspěvek#20 » pon 8. čer 2020, 13:01

AHoj, mám také dobrou zkušenost, v pohodě.



antonspelec
Příspěvky: 1182

Příspěvek#21 » stř 8. črc 2020, 17:39

Tento obchod muzu vrele doporucit. Vstricne jednani, ochota, dost dobre ceny, dovoz az pred barak od tusim 2 tisic.
Jsem velmi rad, ze nekdo konecne zaplnil diru na trhu a venuje se dovozu streliva, ktere je ve vetsim mnozstvi prakticky nemozne prevezt kdyz clovek nema auto.
Rad nakoupim znovu



bbobb
Příspěvky: 352

Příspěvek#22 » sob 1. kvě 2021, 09:22

Pridam novou (po obchodu par minut cerstvou reakci), protoze mi prijde, ze by tento obchod mel byt 'znamejsi', sam jsem na nej narazil nahodou.

Kupoval jsem strelivo S&B za cenu, ktera je mnohem lepsi, nez v ostatnich obchodech.
Tyhle levnejsi naboje vam navic doveze usmevavy pan, se kterym lze pokecat, az pred dvere domu (do par dni). Tzn. muzu nakoupit mnozstvi, ktere nejsem schopnej bez auta z obchodu dotahnout.

Uprimne receno, pokud zrovna nejdu na strelnici a nemam prazdno, tak nevidim duvod, proc bych nakupoval nekde jinde. Priste zkusim i domluvit nejakou zbran nejspis (pry neni problem i kousky co nejsou v eshopu).



Zoon
Příspěvky: 108

Příspěvek#23 » sob 1. kvě 2021, 09:55

Potvrzuji, výborná zkušenost. Ta doprava je super, dovezl to super chlapík přes půl republiky. Ptal jsem se i na střelivo, co nemají na e-shopu, tak prej mám příště napsat co chci a pokusí se sehnat. Doporučuji.



Pauli
Příspěvky: 183

Příspěvek#24 » sob 1. kvě 2021, 17:01

Objednával jsem od pana Schramma už několikrat náboje a mám od něj už i zbraň. Sežene spoustu věcí, domluva super, ceny skvělé, občas toho mají moc a komunikace trvá trošku déle. Za mě super!!!



kk
Příspěvky: 1005

Příspěvek#25 » sob 1. kvě 2021, 17:48

Aby jste je neprechvalili ... :lol: No ja s nima mam taky jen dobre skusenosti no :)



Proximvs
Příspěvky: 1

Příspěvek#26 » pon 4. říj 2021, 08:32

Také dvakrát vyzkoušeno (1x střelivo a 1x nákup revolveru) - naximální spokojenost. Ochota, rychlost a spolehlivost - já mohu jen doporučit!!!

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů